dosvid-vs-molodist660

Напередодні Нового Року, 26.12.2015, велику дружню родину Атлета-2004 зібрав разом святковий футбольний матч. Юні футболісти перевіряли свої сили у протистоянні зі своїми татусями та тренерами. Роль арбітра матчу виконував головний тренер команди – Гринчук Роман Миколайович.

І хоча хлопці вже багато чого вміють та мають певний досвід за своїми плечима, ой як непросто їм було у матчі із дорослими. Вже на 4 хвилині зустрічі Володимир Петровський віддав передачу у воротарський майданчик, яку вдало замкнув Сергій Сіленко та вивів команду батьків уперед. 1:0. Згодом непоганий момент був у дітей, коли Давід Гаджимурадов віддав розрізну передачу на Ярослава Рибака. Та, на жаль, останній не зміг дотягнутись до м’яча. А от татусі хибити не збиралися. На 10 хвилині влучним пострілом відзначився Олександр Гашук. 2:0. За хвилину батьки довели рахунок до розгромного: Ігор Лихацький перший удар відбив, але Сергій Сіленко все ж заштовхнув м’яча у ворота команди дітей. 3:0. Не встигли малі атлетівці оговтатися, як четвертий м’яч теж опинився у сітці. Петровський обігрався із Сіленко, після чого спокійно влучив у ціль. 4:0.

За кілька хвилин Ігор Лихацький здійснив видовищний сейв, відбивши удар Сергія Жоріна. А от врятувати ворота після класичної триходівки Жорін – Борецький – Гашук йому не вдалося: комбінацію завершив удар головою Олександра Гашука. 5:0. Та на 19 хвилині рахунок вже став 6:0: перевагу татусів збільшив Сергій Жорін, виконавши сольний прохід. Змінити рахунок до перерви жодній з команд так і не вдалося.

У другому таймі юні атлетівці виглядали більш переконливо, почали з’являтися моменти, проходити певні комбінації та паси. Крім того, Роман Гринчук вдався до неочікуваної тактичної зміни: у другому таймі на воротах хлопців стояв Ян Сліпченко. Забігаючи наперед, скажу, що в нього це вийшло досить і досить вдало.

А от попереду у хлопців мало що виходило. Якщо і вдавалося обіграти дорослих, то вже не вистачало сил завдати вирішального удару. І хоча одного разу Костянтин Тімін обікрав Олега Борецького, обіграти Олександра Сушка йому не вдалося. У наступному епізоді вже Олександр Григорович пробачив дітей – влучив у поперечку. А от Сергій Сіленко і не думав зупинятися: на 32 хвилині він оформив хет-трик та зробив рахунок 7:0. Біля воріт татусів намагалися щось вигадати Даниїл Жорін та Максим Сіленко, але вони надто довго возилися із м’ячем. За кілька хвилин рахунок вже був 8:0: Сергій Жорін покарав атлетівців за прикру помилку у центрі поля. Перехопивши поперечний пас, зважився на дальній удар, адже воротар в цей час намагався допомагати польовим гравцям. А останній гол у сьогоднішньому протистоянні забив Олександр Тімін, встановивши таким чином фінальний рахунок 9:0. І як не намагалися хлопці перебігати татусів, відіграти гандикап чи бодай забити гол престижу так і не вдалося.

У будь-якому випадку всі присутні отримали масу позитиву, хлопці зрозуміли, що є ще багато над чим працювати, а татусі знову відчули себе маленькими дітьми, які так само віддано люблять футбол.

З наступаючими Новорічними святами вас всіх. Здоров’я, миру та злагоди вашим родинам. І нехай 2016 буде для нас переможним. Любіть футбол та побачимось у наступному році! Атлет, вперед!