12:20  B Локомотив lokomotiv sm 1 : 0 athletic odesa sm Атлетік-05
13:20  A Арсенал arsenal new sm 0 : 2 chempion-darnica sm Чемпіон-Дарниця
14:00  B Полісся polissya zhitomir sm 2 : 0 atlet sm Атлет player play

14:40  A ДЮСШ-15 dussh-15 sm 0 : 3 arsenal sm Арсенал
15:20  B Локомотив lokomotiv sm 1 : 0 polissya zhitomir sm Полісся
16:00  A Атлетік-04 athletic odesa sm 1 : 2 chempion-darnica sm Чемпіон-Дарниця
16:00  B Атлетік-05 athletic odesa sm 0 : 3 atlet sm Атлет player play

Півфінал

14:20 Чемпіон-Дарниця chempion-darnica sm 0 : 0
(4 : 1)
polissya zhitomir sm Полісся
15:00 Атлет atlet sm 2 : 0 athletic odesa sm Атлетік-04 player play report pencil

Форум

Сьогодні, 28.12.2014, було зіграно півфінал Кубку імені Владислава Ващука між командами Атлет (Київ) – Атлетік (Одеса). Напружена гра, яка врешті-решт закінчилася виходом жовто-чорних у фінал. 2:0.

Попри відсутність стовідсоткових моментів для взяття воріт, гру повністю контролювали підопічні Романа Гринчука. Добре працювали фланги та опорні півзахисники. Отже, суперники доходили до воріт Ярослава Амроша лише декілька разів за весь матч. Відкрити рахунок гри на 17 хвилині зміг Родіон Мазур, який отримав м’яча на швидкості та потужно пробив у верхній дальній кут воріт. А через дві хвилини жовто-чорні в особі Ростислава Бабича відзначилися вдруге: Костюк Андрій віддав пас на Давіда Гаджимурадова, той, підбадьорюваний вболівальниками, розвив «другу космічну швидкість», вдарив по воротах, проте влучив одночасно і у поперечку, і в штангу, а після відскоку, Ростислав Бабич коліном заніс м’яч у ворота одеситів. Цей гол наприкінці першого тайму у психологічному плані просто добив Атлетік.

У другому таймі Атлет мав лише втримати перевагу і грамотно зіграти в захисті. Команді це вдалося. Ярослав Амрош знов вдало відстояв матч на нуль, а в захисті як завжди хазяйнував Микола Гашук, тож в суперників не було шансів.

У підсумку 2:0 і бажаний вихід у фінал!

Ввечері, 28.12.2014, відбувся фінал Кубку імені Владислава Ващука. Фіналістами турніру стали київські команди. Більше того, це було дарницьке дербі: Атлет – Чемпіон. 0:0 (5:4 пен.)

Матч видався напруженим. Було багато боротьби та емоцій, як на полі, так і на трибунах. Обидві команди мали можливості для взяття воріт, але в завершальній стадії атак або надійно діяли воротарі, або нападникам бракувало влучності. Так небезпечні моменти біля воріт Атлету виникали під час виконання стандартів: штрафних та кутових ударів. У складі ж нашої команди відзначитися зі штрафних неодноразово мали нагоди Петро Щербина та Ян Сліпченко. В першому таймі непоганий індивідуальний прохід вдався Ростиславу Бабичу, проте не вистачило потужності завершальному удару.

Наприкінці зустрічі всі розуміли, що справа йде до серії пенальті. Отже, атлетівці посилили натиск на ворота суперника, але це призвело лише до збільшення кількості стандартних положень. Проте, цього вечора виконання штрафних ударів нашими гравцями бажало бути кращим. Основний час гри 0:0.

Серія пенальті прикувала увагу всіх присутніх у манежі глядачів. І це було дійсно валідольне видовище. Першим до м’яча підійшов гравець команди суперників. Удар – 0:1. В складі нашої команди серію розпочинав Андрій Костюк – 1:1. Наступний удар гравця команди Чемпіон на себе взяла поперечка. А Даніїл Ващенко вивів нашу команду вперед – 2:1. Тепер вже наші суперники прагнули зрівняти рахунок. І це їм вдалося. Суперник забиває, а удар Яна Сліпченка парирує голкіпер. Напевно, Ян залишив усі сили та емоції на футбольному полі в основний час. 2:2. Наступна пара ударів: і суперник, і наш Кирило Разумов забивають. 3:3. П’ятий удар Чемпіона Ярослав Амрош майже потягнув, але м’яч підступно перетнув лінію воріт. До м’яча підійшов Петро Щербина. І це, мабуть, був найдраматичніший момент турніру. Але Петро вгамував нерви і пробив настільки впевнено, потужно і точно, що у воротаря не було жодного шансу. 4:4. Арбітр призначає удари до помилки. Удар суперників – і знов поперечина грає за Атлет, а Ростислав Бабич своїм влучним пострілом приносить бажану перемогу, на яку, напевно, Атлет заслуговував все ж таки трохи більше.

Матч видався достойним фіналу, у жилах вболівальників кипів адреналін, а повітря було наелектризоване боротьбою. Після переможного пенальті емоції вийшли назовні: хлопці раділи, вболівальники вітали один одного, а тренера переможців качали на руках.

За підсумками турніру, кращим гравцем став наш Микола Гашук, а приз «симпатія Володимира Єзерського» отримав атлетівець Петро Щербина.

Атлет 2004 своєю перемогою підтримав переможну ходу атлетівських команд. Адже протягом цих вихідних Атлет 2005 виграв Меморіал Максима Москалюка, а Атлет 2006 – Кубок Баранова.