logo ffk

Турнір "Першість м.Києва 2014"

 

Категорія:   U10 (2004р.н.)
Час гри:   2х25мін
Формат:   8+1
Поле:  40м х 60м
Ворота:   5м х 2м
Заміни:   Не обмежені
Положення поза грою:   Так

 

 

 

Вища лігаbullet arrow down

КОМАНДА І В Н П РМ О
1 dynamo smДинамо 18 15 2 1 74-9 47
2 zirka smЗірка 18 11 2 5 37-22 35
3 chempion-darnica smЧемпіон-Дарниця 18 10 4 4 38-26 34
4 atlet smАтлет 18 10 3 5 28-20 33
5 dinaz smДіназ 18 10 2 6 48-23 32
6 zmina smЗміна 18 9 4 5 33-20 31
7 voshod smДобро-Восход 18 7 2 9 24-32 23
8 arsenal new smАрсенал 18 3 3 12 16-56 12
9 lokomotiv smЛокомотив 18 2 1 15 9-51 7
10 dussh-15 smДЮСШ-15 18 1 1 16 13-61 4

 

  КОМАНДА 1
dynamo sm
2
atlet sm
3
zmina sm
4
chempion-darnica sm
5
dinaz sm
6
zirka sm
7
voshod sm
8
arsenal new sm
9
lokomotiv sm
10
dussh-15 sm
1 dynamo smДинамо   2:1
2:0
3:0
2:2
2:1
9:1
1:1
0:2
0:1
2:0
5:0
5:0
5:1
7:1
10:0
3:0
6:0
8:0
2 atlet smАтлет 1:2
0:2
  1:0
3:1
2:2
1:0
2:1
0:2
2:1
2:4
1:0
1:1
1:1
4:0
3:1
2:0
2:1
0:1
3 zmina smЗміна 0:3
2:2
0:1
1:3
  0:0
2:4
2:1
2:2
2:1
0:0
0:1
2:1
1:0
6:0
2:0
4:0
4:0
3:1
4 chempion-darnica smЧемпіон-Дарниця 1:2
1:9
2:2
0:1
0:0
4:2
  3:0
2:5
1:1
2:1
1:0
3:1
0:0
5:1
3:0
3:0
5:0
3:0
5 dinaz smДіназ (Вишгород) 1:1
2:0
1:2
2:0
1:2
2:2
0:3
5:2
  4:0
1:2
4:2
0:2
5:0
7:0
2:0
6:1
4:0
3:2
6 zirka smЗірка 1:0
0:2
1:2
4:2
1:2
0:0
1:1
1:2
0:4
2:1
  5:3
1:0
3:1
4:0
2:0
2:0
4:1
5:1
7 voshod smДобро-Восход 0:5
0:5
0:1
1:1
1:0
1:2
0:1
1:3
2:4
2:0
3:5
0:1
  3:2
3:0
1:1
2:0
1:0
3:1
8 arsenal new smАрсенал 1:5
1:7
1:1
0:4
0:1
0:6
0:0
1:5
0:5
0:7
1:3
0:4
2:3
0:3
  3:0
1:0
4:1
1:1
9 lokomotiv smЛокомотив 0:10
0:3
1:3
0:2
0:2
0:4
0:3
0:3
0:2
1:6
0:2
0:2
1:1
0:2
0:3
0:1
  4:2
2:0
10 dussh-15 smДЮСШ-15 0:6
0:8
1:2
1:0
0:4
1:3
0:5
0:3
0:4
2:3
1:4
1:5
0:1
1:3
1:4
1:1
2:4
0:2
 

 

Перша лігаbullet arrow down

КОМАНДА І В Н П РМ О
1 obolon smЗміна-Оболонь 18 14 1 3 61-14 43
2 yednist smЄдність 18 13 3 2 37-19 42
3 dussh-21 smДЮСШ-21 18 11 2 5 57-24 35
4 lev yashin smЛьва Яшина 18 10 2 6 41-27 32
5 atlet smАтлет-2 18 9 1 8 36-35 28
6 chayka smЧайка (Вишгород) 18 6 3 9 31-38 21
7 dussh-15 smДЮСШ-15-2 18 5 2 11 27-47 17
8 podil smПоділ 18 4 5 9 17-30 17
9 voshod smДобро-Восход-2 18 3 3 12 16-45 12
10 peremozhec smПереможець 18 1 4 13 24-68 7

 

  КОМАНДА 1
dussh-21 sm
2
obolon sm
3
lev yashin sm
4
yednist sm
5
chayka sm
6
atlet sm
7
dussh-15 sm
8
podil sm
9
voshod sm
10
peremozhec sm
1 dussh-21 smДЮСШ-21   1:0
1:4
3:2
0:1
1:1
0:2
2:3
6:1
4:1
4:1
3:0
3:3
3:0
1:2
3:1
10:0
9:0
3:2
2 obolon smЗміна-Оболонь 0:1
4:1
  5:2
1:4
5:0
3:0
4:0
3:0
4:0
1:0
6:0
5:1
4:0
1:0
2:3
6:0
6:1
1:1
3 lev yashin smФК імені Льва Яшина 2:3
1:0
2:5
4:1
  1:1
1:2
4:1
0:2
5:1
2:3
4:1
1:0
1:0
0:1
3:2
0:0
7:4
3:0
4 yednist smЄдність 1:1
2:0
0:5
0:3
1:1
2:1
  2:2
1:0
2:0
1:0
1:0
4:0
4:1
2:1
3:1
+:-
7:2
4:1
5 chayka smФК"Чайка" - КП"УФКС"
        (Вишгород)
3:2
1:6
0:4
0:3
1:4
2:0
2:2
0:1
  1:2
0:0
2:4
2:5
2:1
2:2
2:1
-:-
8:0
3:1
6 atlet smАтлет-2 1:4
1:4
0:4
0:1
1:5
3:2
0:2
0:1
2:1
0:0
  3:2
3:1
2:3
2:0
4:0
4:1
4:0
6:4
7 dussh-15 smДЮСШ-15-2 0:3
3:3
0:6
1:5
1:4
0:1
0:1
0:4
4:2
5:2
2:3
1:3
  3:1
1:1
0:2
1:3
3:2
2:1
8 podil smФК Поділ 0:3
2:1
0:4
0:1
0:1
1:0
1:4
1:2
1:2
2:2
3:2
0:2
1:3
1:1
  2:0
1:1
0:0
1:1
9 voshod smДобро-Восход-2 1:3
0:10
3:2
0:6
2:3
0:0
1:3
-:+
1:2
-:-
0:4
1:4
2:0
3:1
0:2
1:1
  1:1
0:3
10 peremozhec smПереможець 0:9
2:3
1:6
1:1
4:7
0:3
2:7
1:4
0:8
1:3
0:4
4:6
2:3
1:2
0:0
1:1
1:1
3:0
 

 

Друга лігаbullet arrow down

II коло. Кваліфікаційний етап.                                                                              Група А
КОМАНДА І В Н П РМ О
1 dynamo smДинамо-2 11 9 1 1 53-17 28
2 zirka smЗірка-2 11 7 3 1 22-8 24
3 dinaz smДіназ-3 11 7 1 3 23-12 22
4 dussh-14 smДЮСШ-14 11 6 1 4 25-25 19
5 chempion-darnica smЧемпіон-Дарниця-2 11 5 2 4 29-13 17
6 vishneve smВишневе 11 5 2 4 20-15 17
7 dussh-21 smДЮСШ-21-2 11 4 1 6 16-23 13
8 obolon smОболонь-Бровар 11 4 1 6 26-18 13
9 atlet smАтлет-3 11 2 4 5 12-21 10
10 dinaz smДіназ-2 11 3 1 7 11-36 10
11 dussh-1 smДЮСШ-1 11 2 3 6 16-23 9
12 dussh-1 smДЮСШ-1-2 11 0 2 9 10-53 2

 

  КОМАНДА 1
atlet sm
2
vishneve sm
3
dynamo sm
4
dinaz sm
5
dinaz sm
6
dussh-1 sm
7
dussh-1 sm
8
dussh-14 sm
9
dussh-21 sm
10
zirka sm
11
obolon sm
12
chempion-darnica sm
1 atlet smАтлет-3   1:1 1:5 2:0 1:0 2:2 1:1 1:3 2:4 0:0 1:4 0:1
2 vishneve smВишневе 1:1   4:1 0:0 1:2 1:2 4:2 3:1 3:1 0:2 3:2 0:1
3 dynamo smДинамо-2 5:1 1:4   11:0 6:1 7:3 8:0 4:2 5:2 1:1 2:1 3:1
4 dinaz smДіназ-2 0:2 0:0 0:11   0:5 -:- 3:2 3:0 4:0 0:4 1:6 0:6
5 dinaz smДіназ-3 0:1 2:1 1:6 5:0   2:1 5:1 4:0 0:0 1:2 1:0 2:0
6 dussh-1 smДЮСШ-1 2:2 2:1 3:7 -:- 1:2   3:1 3:6 0:1 1:1 1:2 0:0
7 dussh-1 smДЮСШ-1-2 1:1 2:4 0:8 2:3 1:5 1:3   3:3 0:3 0:5 0:5 0:13
8 dussh-14 smДЮСШ-14 3:1 1:3 2:4 0:3 0:4 6:3 3:3   2:1 3:0 2:1 3:2
9 dussh-21 smДЮСШ-21-2 4:2 1:3 2:5 0:4 0:0 1:0 3:0 1:2   0:3 4:3 0:1
10 zirka smЗірка-2 0:0 2:0 1:1 4:0 2:1 1:1 0:5 0:3 3:0   1:0 3:2
11 obolon smОболонь-Бровар 4:1 2:3 1:2 6:1 0:1 2:1 5:0 1:2 3:4 0:1   2:2
12 chempion-darnica smЧемпіон-Дарниця-2 1:0 1:0 1:3 6:0 0:2 0:0 13:0 2:3 1:0 2:3 2:2  

 

 

I коло. Кваліфікаційний етап. 3 кращі команди виходять до наступного кола
Група B
КОМАНДА 1
obolon sm
2
dussh-14 sm
3
atlet sm
4
fortuna sm
5
peremozhec sm
6
parma sm
7
kdussh-22 sm
8
dussh-1 sm
І В Н П РМ О
1 obolon smОболонь-Бровар   1:0 3:0 2:0 1:0 6:2 6:1 10:0 7 7 0 0 29-3 21
2 dussh-14 smДЮСШ-14 0:1   3:1 4:3 3:1 6:1 3:2 12:0 7 6 0 1 31-9 18
3 atlet smАтлет-3 0:3 1:3   4:0 2:3 2:0 1:0 3:1 7 4 0 3 13-10 12
4 fortuna smФортуна 0:2 3:4 0:4   3:2 6:0 6:0 13:0 7 4 0 3 31-12 12
5 peremozhec smПереможець-4 0:1 1:3 3:2 2:3   1:1 4:0 3:0 7 3 1 3 14-10 10
6 parma smПарма 2:6 1:6 0:2 0:6 1:1   2:0 4:1 7 2 1 4 10-22 7
7 kdussh-22 smКДЮСШ-22-2 1:6 2:3 0:1 0:6 0:4 0:2   0:0 7 0 1 6 3-22 1
8 dussh-1 smДЮСШ-1-3 0:10 0:12 1:3 0:13 0:3 1:4 0:0   7 0 1 6 2-45 1

 

 

Форум

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.