fragaria cup 320x213

Турнір Fragaria Cup 2017
м.Прешов, Словаччина
02-06 липня 2017р.

 

 Категорія:  U13 (2004р.н.)
 Час гри:  2х25мін
 Формат:  10+1
 Поле:  Стандартне
 Ворота:  Великі
 Заміни:  7

 

 

 

Результат виступу команды Atlet I + оцінкиbullet arrow down

Atlet I посів підсумкове 2 місце з 15 учасників

 

Прізвище, ім'я Всього
ігор
Голи Передачі Ср.Бал
1 Сліпченко Я. 10 5 3 11,20
2 Костюк А. 10 13   10,90
3 Разумов К. 10     10,70
3 Саченко А. 10 2 1 10,70
3 Мулярчук А. 10 5 4 10,70
6 Мазур Р. 10 2 8 10,67
7 Амрош Я. (ВР) 10 -5   10,60
7 Мурашенко І. 10 1   10,60
7 Косюхно П. 10     10,60
10 Калініченко Б. 10 1 4 10,44
11 Гашук М. 10 -1   10,40
12 Василенко Д. 10     10,30
12 Разумов Р. 10 4 3 10,30
14 Ящук В. 10   2 10,10
      33-6 25 10,59

 

Кращий бомбардир турніру - Костюк Андрій ( 13 голів )

 

 

Група A
  Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 I В Н П РМ О
1  1.FC Tatran Prešov (SK)   3:0 3:1 4:0 4:0 8:0 7:0 9:0 7 7 0 0 38-1 21
2  DJUSH Atlet Kiev I. (UA) 0:3   2:0 2:1 5:0 9:0 2:0 8:0 7 6 0 1 27-4 18
3  CSA Steaua Bucurest (RO) 1:3 0:2   4:1 0:1 5:2 6:0 9:1 7 4 0 3 25-10 12
4  Partizán Bardejov (SK) 0:4 1:2 1:4   5:0 4:0 6:0 5:1 7 4 0 3 22-11 12
5  DJUSH Sokolany (UA) 0:4 0:5 1:0 0:5   2:1 2:0 7:0 7 4 0 3 12-15 12
6  UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) 0:8 0:9 2:5 0:4 1:2   3:0 9:0 7 2 0 5 15-27 6
7  Amator Maszewo (PL) 0:7 0:2 0:6 0:6 0:2 0:3   5:0 7 1 0 6 5-26 3
8  Albanian Ajax School (ALB) 0:9 0:8 1:9 1:5 0:7 0:9 0:5   7 0 0 7 2-52 0

 

05 липня 2017  16:00
Fragaria Cup 2017
1/4
N2 DJUSH Atlet Kiev I.  ukraine 2 : 0 latvia  AFA Olaine  
06 липня 2017  11:00
Fragaria Cup 2017
Півфінал
N10 DJUSH Atlet Kiev I.  ukraine 2 : 0 slovakia  Partizán Bardejov player play
06 липня 2017  15:00
Fragaria Cup 2017
Фінал
N12 1.FC Tatran Prešov  slovakia 2 : 1 ukraine  DJUSH Atlet Kiev I.  

Результат виступу команды Atlet II + оцінкиbullet arrow down

Atlet II посів підсумкове 8 місце з 15 учасників

 

Прізвище, ім'я Всього
ігор
Голи Передачі Ср.Бал
1 Лихацький І. (ВР) 9 -8   10,50
2 Тютюніков Н. 9 3   10,30
3 Шевченко Д. 9     10,00
3 Святохін В. 9   1 10,00
5 Заболоцький Н. 9 2 1 9,80
5 Нікітенко Є. 9     9,80
7 Тімін К. 9   1 9,70
8 Марш Ф. 9 1 1 9,60
8 Борецький Я. 9     9,60
8 Лєднєв Н. 9     9,60
11 Давиденко Д. 9     9,50
12 Підгорний С. 9     9,40
12 Жорін Д. 9     9,40
      6-8 4 9,78

 

 

Група B
  Команда 1 2 3 4 5 6 7 I В Н П РМ О
1  Cautis Steaua Sudului (RO)   1:0 0:0 2:0 5:1 1:0 4:0 6 5 1 0 13-1 16
2  Ruh Vinniki Lvov (UA) 0:1   3:0 3:1 1:0 2:0 5:0 6 5 0 1 14-2 15
3  AFA Olaine (LV) 0:0 0:3   1:1 0:1 3:0 3:0 6 2 2 2 7-5 8
4  DJUSH Atlet Kiev II. (UA) 0:2 1:3 1:1   1:0 0:0 2:1 6 2 2 2 5-7 8
5  FC Universitatea Cluj (RO) 1:5 0:1 1:0 0:1   1:2 2:1 6 2 0 4 5-10 6
6  FAMT Prešov (SK) 0:1 0:2 0:3 0:0 2:1   0:3 6 1 1 4 2-10 4
7  Szolnoki MÁV Utánpótlás FC (HU) 0:4 0:5 0:3 1:2 1:2 3:0   6 1 0 5 5-16 3

 

05 липня 2017  15:00
Fragaria Cup 2017
1/4
N1 1.FC Tatran Prešov  slovakia 2 : 0 ukraine  DJUSH Atlet Kiev II.  
06 липня 2017  08:00
Fragaria Cup 2017
за 5-8
N5 DJUSH Atlet Kiev II.  ukraine

0 : 0
(1 : 3)

romania  CSA Steaua Bucurest  
06 липня 2017  12:00
Fragaria Cup 2017
за 7 місце
N7 DJUSH Atlet Kiev II.  ukraine

1 : 1
(1 : 2)

latvia  AFA Olaine  

VZ3 8679VZ3 8668

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.