logo ffk

Турнір "Першість м.Києва 2016"                              

Категорія:   U12 (2004р.н.)
Час гри:   2х25мін
Формат:   ВЛ - 11х11; 1Л, 2Л - 8+1
Поле:   ВЛ - Стандартне; 1Л, 2Л - 40м х 60м
Ворота:   ВЛ - Великі; 1Л, 2Л - 2м х 5м
М'яч ФФК:   ВЛ - розміром №5; 1Л, 2Л - розміром №4
Заміни:   Без зворотніх замін
Положення поза грою:   Так
Регламент:   Завантажити
 

 

 

ВИЩА ЛІГА

КОМАНДА І В Н П РМ О
1 dynamo smДинамо 18 16 2 0 83-9 50
2 dynamo smДіназ (Динамо-2) 18 12 3 3 46-15 39
3 atlet smАтлет 18 9 4 5 25-18 31
4 zirka smЗірка 18 7 5 6 23-21 26
5 chempion-darnica smЧемпіон-Дарниця 18 7 5 6 24-17 26
6 zmina smЗміна 18 7 4 7 24-23 25
7 arsenal new smАрсенал 18 7 3 8 24-27 24
8 voshod smДобро-Восход 18 5 2 11 17-35 17
9 chayka smЧайка-КП "УФКС" 18 4 4 10 13-28 16
10 alpina smАльпіна-ДЮСШ-17 18 0 0 18 0-86 0

 

Календар матчівbullet arrow down

1 тур 16-17 квітня
17.04 -  Чайка 2 : 1 Добро-Восход  
17.04 -  Арсенал 2 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
17.04 - 16:00 Чемпіон-Дарниця 2 : 0 Атлет  
17.04 -  Динамо 4 : 0 Діназ  
17.04 -  Зміна 0 : 1 Зірка  

 

2 тур 23-24 квітня
  Добро-Восход 0 : 0 Зірка  
  Діназ 2 : 2 Зміна  
20.04 - 18:00 Атлет 1 : 4 Динамо  
  Альпіна-ДЮСШ17 0 : 4 Чемпіон-Дарниця  
24.04 - 18:00  Чайка 1 : 2 Арсенал  

 

3 тур 07-08 травня
08.05 - 10:00 Арсенал 0 : 1 Добро-Восход  
08.05 -  Чемпіон-Дарниця 2 : 1 Чайка  
08.05 -  Динамо 5 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
08.05 - 10:00 Зміна 0 : 4 Атлет  
04.05 -  Зірка 1 : 1 Діназ  

 

4 тур 14-15 травня
15.05 -  Добро-Восход 1 : 3 Діназ  
15.05 - 16:00 Атлет 0 : 3 Зірка  
  Альпіна-ДЮСШ17 0 : 4 Зміна  
  Чайка 1 : 7 Динамо  
  Арсенал 1 : 1 Чемпіон-Дарниця  

 

5 тур 21-22 травня
  Чемпіон-Дарниця 3 : 0 Добро-Восход  
22.05 -  Динамо 7 : 0 Арсенал  
22.05 -  Зміна 1 : 0 Чайка  
22.05 -  Зірка 3 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
22.05 - 14:00 Діназ 1 : 0 Атлет  

 

6 тур 28-29 травня
28.05 - 18:00 Добро-Восход 1 : 2 Атлет  
29.05  Альпіна-ДЮСШ17 0 : 5 Діназ  
  Чайка 0 : 1 Зірка  
29.05 Арсенал 2 : 0 Зміна  
29.05 Чемпіон-Дарниця 0 : 3 Динамо  

 

7 тур 07-08 червня
01.06 Динамо 6 : 0 Добро-Восход  
02.06 Зміна 2 : 1 Чемпіон-Дарниця  
01.06 Зірка 1 : 1 Арсенал  
01.06 Діназ 4 : 0 Чайка  
01.05 - 11:00 Атлет 3 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  

 

8 тур 04-05 червня
  Добро-Восход 7 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
05.06 - 18:00 Чайка 1 : 2 Атлет  
  Арсенал 0 : 4 Діназ  
  Чемпіон-Дарниця 0 : 1 Зірка  
  Динамо 4 : 0 Зміна  

 

9 тур 11-12 червня
12.06 Зміна 6 : 1 Добро-Восход  
  Зірка 1 : 4 Динамо  
12.06 Діназ 4 : 0 Чемпіон-Дарниця  
12.06 - 11:00 Атлет 2 : 1 Арсенал  
12.06 Альпіна-ДЮСШ17 0 : 1 Чайка  

 

10 тур 11 вересня
11.09 Чайка 2 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
11.09 10:30 Арсенал 0 : 3 Атлет  
11.09 Чемпіон-Дарниця 0 : 1 Діназ  
11.09 Динамо 3 : 0 Зірка  
11.09 Добро-Восход 0 : 0 Зміна  

 

11 тур 18 вересня
18.09 Зміна 0 : 5 Динамо  
18.09 Зірка 1 : 1 Чемпіон-Дарниця  
18.09 Діназ 3 : 0 Арсенал  
18.09 16:00 Атлет 1 : 0 Чайка  
18.09 Альпіна-ДЮСШ17 0 : 2 Добро-Восход  

 

12 тур 25 вересня
25.09 09:00  Альпіна-ДЮСШ17 0 : 2 Атлет  
25.09 Чайка 1 : 3 Діназ  
25.09 Арсенал 4 : 0 Зірка  
25.09 Чемпіон-Дарниця 1 : 0 Зміна  
25.09 Добро-Восход 0 : 8 Динамо  

 

13 тур 02 жовтня
02.10 Динамо 1 : 0 Чемпіон-Дарниця  
02.10 Зміна 0 : 2 Арсенал  
02.10 Зірка 0 : 0 Чайка  
02.10 Діназ 6 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
02.10 15:00 Атлет 0 : 1 Добро-Восход  

 

14 тур 09 жовтня
09.10 13:00 Атлет 1 : 1 Діназ  
10.11 Альпіна-ДЮСШ17 0 : 8 Зірка  
19.10 Чайка 0 : 0 Зміна  
09.10 Арсенал 0 : 2 Динамо  
26.10 Добро-Восход 0 : 1 Чемпіон-Дарниця  

 

15 тур 16 жовтня
12.10 Чемпіон-Дарниця 1 : 1 Арсенал  
16.10 Динамо 2 : 2 Чайка  
16.10 Зміна 7 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
16.10 12:00 Зірка 0 : 1 Атлет  
16.10 Діназ 1 : 0 Добро-Восход  

 

16 тур 23 жовтня
18.10 Діназ 5 : 0 Зірка  
23.10 10:00 Атлет 0 : 0 Зміна  
Альпіна-ДЮСШ17 0 : 12 Динамо  
06.10 Чайка 0 : 0 Чемпіон-Дарниця  
23.10 Добро-Восход 0 : 1 Арсенал  

 

17 тур 30 жовтня
27.10 Арсенал 0 : 1 Чайка  
30.10 Чемпіон-Дарниця 6 : 0 Альпіна-ДЮСШ17  
30.10 13:30 Динамо 2 : 2 Атлет  
30.10 Зміна 1 : 0 Діназ  
30.10 Зірка 2 : 0 Добро-Восход  

 

18 тур 06 листопада
06.11 Зірка 0 : 1 Зміна  
06.11 Діназ 2 : 4 Динамо  
06.11 09:30 Атлет 1 : 1 Чемпіон-Дарниця  
06.11 Альпіна-ДЮСШ17 0 : 7 Арсенал  
06.11 Добро-Восход 2 : 0 Чайка  

 

 

ПЕРША ЛІГА

КОМАНДА І В Н П РМ О
1 dussh-15 smДЮСШ-15 18 12 3 3 25-5 39
2 lokomotiv smЛокомотив 18 11 4 3 35-9 37
3 dussh-1 smДЮСШ-1 18 10 4 4 40-7 34
4 fortuna smФортуна 18 9 4 5 26-25 31
5 zmina smЗміна-Оболонь 18 8 3 7 24-16 27
6 arsenal new smАрсенал-2 18 6 6 6 18-21 24
7 atlet smАтлет-2 18 5 5 8 18-20 20
8 dussh-21 smДЮСШ-21 18 5 5 8 13-24 20
9 podil smПоділ 18 4 4 10 18-39 16
10 dussh-14 smДЮСШ-14-Троєщина 18 0 2 16 10-61 2

 

Календар матчівbullet arrow down

1 тур 16-17 квітня
16.04 - 14:00 ДЮСШ-14-Тр 1 : 2 Атлет-2  
17.04 -  Арсенал-2 2 : 2 Поділ  
17.04 -  Локомотив 1 : 1 Фортуна  
16.04 -  ДЮСШ-15 1 : 0 Зміна-Оболонь  
  ДЮСШ-21 0 : 5 ДЮСШ-1  

 

2 тур 23-24 квітня
23.04 - 15:30 Атлет-2 1 : 0 ДЮСШ-1  
  Зміна-Оболонь 1 : 0 ДЮСШ-21  
  Фортуна 1 : 0 ДЮСШ-15  
  Поділ 0 : 6 Локомотив  
24.04 -  ДЮСШ-14-Тр 2 : 2 Арсенал-2  

 

3 тур 07-08 травня
08.05 - 09:00 Арсенал-2 1 : 1 Атлет-2  
07.05 -  Локомотив 6 : 0 ДЮСШ-14-Тр  
07.05 -  ДЮСШ-15 4 : 0 Поділ  
12.05 -  ДЮСШ-21 1 : 0 Фортуна  
07.05 -  ДЮСШ-1 0 : 0 Зміна-Оболонь  

 

4 тур 14-15 травня
14.05 - 09:00 Атлет-2 1 : 1 Зміна-Оболонь  
15.05 -  Фортуна 0 : 7 ДЮСШ-1  
15.05 -  Поділ 0 : 1 ДЮСШ-21  
14.05 - 10:00 ДЮСШ-14-Тр 1 : 4 ДЮСШ-15  
15.05 -  Арсенал-2 1 : 1 Локомотив  

 

5 тур 21-22 травня
21.05 - 15:00 Локомотив 1 : 0 Атлет-2  
21.05 -  ДЮСШ-15 1 : 0 Арсенал-2  
  ДЮСШ-21 1 : 1 ДЮСШ-14-Тр  
  ДЮСШ-1 4 : 1 Поділ  
21.05 -  Зміна-Оболонь 1 : 3 Фортуна  

 

6 тур 28-29 травня
28.05 - 14:30 Атлет-2 0 : 1 Фортуна  
  Поділ 1 : 0 Зміна-Оболонь  
  ДЮСШ-14-Тр 0 : 5 ДЮСШ-1  
  Арсенал-2 0 : 1 ДЮСШ-21  
  Локомотив 0 : 2 ДЮСШ-15  

 

7 тур 01-02 червня
01.06 - 17:30 ДЮСШ-15 3 : 0 Атлет-2  
  ДЮСШ-21 0 : 2 Локомотив  
01.06 ДЮСШ-1 4 : 0 Арсенал-2  
  Зміна-Оболонь 2 : 1 ДЮСШ-14-Тр  
02.06 Фортуна 2 : 1 Поділ  

 

8 тур 04-05 червня
04.06 - 13:10 Атлет-2 4 : 1 Поділ  
  ДЮСШ-14-Тр 1 : 2 Фортуна  
  Арсенал-2 1 : 0 Зміна-Оболонь  
  Локомотив 0 : 1 ДЮСШ-1  
  ДЮСШ-15 0 : 0 ДЮСШ-21  

 

9 тур 11-12 червня
08.06 - 17:00 ДЮСШ-21 0 : 2 Атлет-2  
  ДЮСШ-1 0 : 1 ДЮСШ-15  
  Зміна-Оболонь 1 : 2 Локомотив  
  Фортуна 1 : 1 Арсенал-2  
  Поділ 3 : 1 ДЮСШ-14-Тр  

 

10 тур 10 вересня
11.09 ДЮСШ-14-Тр 1 : 4 Поділ  
11.09 Арсенал-2 3 : 4 Фортуна  
11.09 Локомотив 2 : 1 Зміна-Оболонь  
10.09 10:00 ДЮСШ-15 1 : 0 ДЮСШ-1  
10.09 11:00 Атлет-2 0 : 1 ДЮСШ-21  

 

11 тур 17 вересня
17.09 ДЮСШ-21 0 : 0 ДЮСШ-15  
18.09 ДЮСШ-1 0 : 0 Локомотив  
18.09 Зміна-Оболонь 0 : 1 Арсенал-2  
17.09 Фортуна 2 : 0 ДЮСШ-14-Тр  
17.09 - 18:00 Поділ 1 : 1 Атлет-2  

 

12 тур 24 вересня
24.09 Поділ 1 : 4 Фортуна  
ДЮСШ-14-Тр 0 : 6 Зміна-Оболонь  
24.09 Арсенал-2 0 : 2 ДЮСШ-1  
24.09 Локомотив 4 : 1 ДЮСШ-21  
24.09 10:00 Атлет-2 0 : 0 ДЮСШ-15  

 

13 тур 01 жовтня
01.10 ДЮСШ-15 1 : 0 Локомотив  
01.10 ДЮСШ-21 0 : 3 Арсенал-2  
01.10 ДЮСШ-1 7 : 0 ДЮСШ-14-Тр  
- Зміна-Оболонь 1 : 0 Поділ  
01.10 16:00 Фортуна 5 : 3 Атлет-2  

 

14 тур 08 жовтня
12.11 Фортуна 0 : 3 Зміна-Оболонь  
08.10 Поділ 1 : 1 ДЮСШ-1  
ДЮСШ-14-Тр 1 : 5 ДЮСШ-21  
08.10 Арсенал-2 1 : 0 ДЮСШ-15  
08.10 16:00 Атлет-2 0 : 2 Локомотив  

 

15 тур 15 жовтня
16.10 Локомотив 1 : 0 Арсенал-2  
- ДЮСШ-15 4 : 0 ДЮСШ-14-Тр  
- ДЮСШ-21 0 : 1 Поділ  
15.10 ДЮСШ-1 1 : 0 Фортуна  
16.10 19:00 Зміна-Оболонь 1 : 0 Атлет-2  

 

16 тур 22 жовтня
Зміна-Оболонь 2 : 1 ДЮСШ-1  
22.10 Фортуна 0 : 0 ДЮСШ-21  
22.10 Поділ 0 : 2 ДЮСШ-15  
ДЮСШ-14-Тр 0 : 3 Локомотив  
22.10 10:00 Атлет-2 0 : 1 Арсенал-2  

 

17 тур 29 жовтня
29.10 Арсенал-2 + : - ДЮСШ-14-Тр warning 16
29.10 Локомотив 4 : 0 Поділ  
29.10 ДЮСШ-15 1 : 0 Фортуна  
- ДЮСШ-21 2 : 2 Зміна-Оболонь  
30.10 11:00 ДЮСШ-1 0 : 0 Атлет-2  

 

18 тур 05 листопада
ДЮСШ-1 2 : 0 ДЮСШ-21  
06.11 Зміна-Оболонь 2 : 0 ДЮСШ-15  
06.11 Фортуна 0 : 0 Локомотив  
05.11 Поділ 1 : 1 Арсенал-2  
06.11 10:30 Атлет-2 3 : 0 ДЮСШ-14-Тр  

 

 

ДРУГА ЛІГА

Група В. II коло. Кваліфікаційний етап.

КОМАНДА І В Н П РМ О
1 obolon smОболонь-Бровар-2 9 6 2 1 31-11 20
2 atlet smАтлет-3 9 6 1 2 23-15 19
3 boryspil smБориспіль-спорт 9 6 1 2 20-9 19
4 mezhigirja smМежигір'я 9 6 1 2 21-11 19
5 1ball smВідрадний 9 6 0 3 20-18 18
6 yednist smЄдність 9 3 1 5 9-10 10
7 d-knyaz smДніпровський Князь 9 2 2 5 9-24 8
8 aviator smАвіатор 9 2 1 6 14-26 7
9 dussh-15 smДЮСШ-15-3 9 1 2 6 7-24 5
10 dussh-26 smДЮСШ-26 9 1 1 7 11-17 4

 

Календар матчівbullet arrow down

1 тур 08-09 вересня
10.09 12:00 ДЮСШ-15-3 1 : 4 Атлет-3  
- Єдність 2 : 0 ДЮСШ-26  
- Авіатор 0 : 2 Бориспіль  
- Оболонь-Бр-2 6 : 1 Відрадний  
- Межигір'я 2 : 0 Дніпр. Князь  

 

2 тур 15-16 вересня
17.09 - 10:00 Атлет-3 3 : 1 Дніпр. Князь  
Відрадний 2 : 1 Межигір'я  
Бориспіль 1 : 2 Оболонь-Бр-2  
ДЮСШ-26 1 : 3 Авіатор  
ДЮСШ-15-3 0 : 2 Єдність  

 

3 тур 22-23 вересня
23.09 15:00 Єдність 0 : 2 Атлет-3  
- Авіатор 2 : 2 ДЮСШ-15-3  
- Оболонь-Бр-2 5 : 1 ДЮСШ-26  
- Межигір'я 3 : 1 Бориспіль  
- Дніпр. Князь 4 : 2 Відрадний  

 

4 тур 29-30 вересня
01.10 17:00 Атлет-3 2 : 4 Відрадний  
Бориспіль 5 : 1 Дніпр. Князь  
ДЮСШ-26 2 : 3 Межигір'я  
ДЮСШ-15-3 0 : 4 Оболонь-Бр-2  
Єдність 4 : 0 Авіатор  

 

5 тур 06-07 жовтня
07.10 15:30 Авіатор 1 : 2 Атлет-3  
- Оболонь-Бр-2 2 : 0 Єдність  
- Межигір'я 5 : 1 ДЮСШ-15-3  
- Дніпр. Князь 0 : 6 ДЮСШ-26  
- Відрадний 0 : 4 Бориспіль  

 

6 тур 13-14 жовтня
14.10 Атлет-3 2 : 4 Бориспіль  
ДЮСШ-26 0 : 1 Відрадний  
ДЮСШ-15-3 1 : 1 Дніпр. Князь  
Єдність 0 : 0 Межигір'я  
Авіатор 2 : 8 Оболонь-Бр-2  

 

7 тур 20-21 жовтня
20.10 14:00 Оболонь-Бр-2 3 : 3 Атлет-3  
- Межигір'я 3 : 0 Авіатор  
- Дніпр. Князь + : - Єдність  
- Відрадний 4 : 0 ДЮСШ-15-3  
- Бориспіль 0 : 0 ДЮСШ-26  

 

8 тур 27-28 жовтня
29.10 10:00 Атлет-3 1 : 0 ДЮСШ-26  
ДЮСШ-15-3 0 : 1 Бориспіль  
Єдність 0 : 4 Відрадний  
Авіатор 5 : 2 Дніпр. Князь  
Оболонь-Бр-2 1 : 3 Межигір'я  

 

9 тур 03-04 лістопада
04.11 13:00 Межигір'я 1 : 4 Атлет-3  
- Дніпр. Князь 0 : 0 Оболонь-Бр-2  
- Відрадний 2 : 1 Авіатор  
- Бориспіль 2 : 1 Єдність  
- ДЮСШ-26 1 : 2 ДЮСШ-15-3  

 

- -
- - : - -  
- - : - -  
- - : - -  
- - : - -  
- - : - -  

 

 

Група Б. I коло. Кваліфікаційний етап.

КОМАНДА І В Н П РМ О
1 nika smНіка 8 7 1 0 33-2 22
2 obolon smОболонь-Бровар 8 7 1 0 30-6 22
3 favorit-boryspil smФаворит-Бориспіль 8 6 0 2 15-9 18
4 lions smЛайонс 8 5 0 3 22-16 15
5 atlet smАтлет-3 8 4 0 4 27-11 12
6 stolichniy smСтоличний 8 1 2 5 7-17 5
7 dussh-26 smДЮСШ-26 8 1 2 5 4-25 4
8 dinaz smДіназ-3 8 1 0 7 5-35 3
9 dnipro kyiv smДніпро 8 0 2 6 5-27 2

 

Календар матчівbullet arrow down

Команда "ІАФ" грає поза конкурсом.

1 тур 16-17 квітня
17.04-19:00 Оболонь-Бровар 12 : 2 ІАФ *
16.04 - 09:00 Ніка 9 : 0 Діназ-3  
16.04 - 12:00 Атлет-3 6 : 0 Дніпро  
  Лайонс 1 : 2 Фаворит-Борисп.  
  ДЮСШ-26 0 : 0 Столичний  

 

2 тур 21-22 квітня
  ІАФ - : - Столичний  
  Фаворит-Борисп. 2 : 1 ДЮСШ-26  
  Дніпро 3 : 5 Лайонс  
23.04 - 11:30 Діназ-3 0 : 12 Атлет-3  
  Оболонь-Бровар 1 : 1 Ніка  

 

3 тур 28-29 квітня
  Ніка 0 : 1 ІАФ *
29.04 - 15:00 Атлет-3 1 : 2 Оболонь-Бровар  
  Лайонс 3 : 1 Діназ-3  
  ДЮСШ-26 1 : 1 Дніпро *
  Столичний 0 : 1 Фаворит-Борисп.  

 

4 тур 05-06 травня
  ІАФ - : - Фаворит-Борисп.  
  Дніпро 1 : 1 Столичний  
  Діназ-3 1 : 2 ДЮСШ-26  
  Оболонь-Бровар 4 : 1 Лайонс  
08.05 - 11:00 Ніка 3 : 1 Атлет-3  

 

5 тур 12-13 травня
14.05-10:00 Атлет-3 + : - ІАФ warning 16
  Лайонс 0 : 4 Ніка  
  ДЮСШ-26 0 : 4 Оболонь-Бровар  
  Столичний 2 : 0 Діназ-3  
  Фаворит-Борисп. 4 : 0 Дніпро  

 

6 тур 19-20 травня
  ІАФ - : - Дніпро  
  Діназ-3 1 : 3 Фаворит-Борисп.  
20.05 Оболонь-Бровар 5 : 2 Столичний  
  Ніка 8 : 0 ДЮСШ-26  
21.05 - 17:00 Атлет-3 1 : 2 Лайонс  

 

7 тур 26-27 травня
  Лайонс - : - ІАФ  
28.05 - 14:00 ДЮСШ-26 0 : 3 Атлет-3  
  Столичний 0 : 3 Ніка  
27.05 - 19:00 Фаворит-Борисп. 0 : 5 Оболонь-Бровар  
  Дніпро 0 : 1 Діназ-3  

 

8 тур 02-03 червня
  ІАФ - : - Діназ-3  
  Оболонь-Бровар 5 : 0 Дніпро  
  Ніка 1 : 0 Фаворит-Борисп.  
04.06 - 16:00 Атлет-3 3 : 1 Столичний  
  Лайонс 6 : 0 ДЮСШ-26  

 

9 тур 09-10 червня
  ДЮСШ-26 - : - ІАФ  
  Столичний 1 : 4 Лайонс  
11.06 - 12:00 Фаворит-Борисп. 3 : 0 Атлет-3  
  Дніпро 0 : 4 Ніка  
  Діназ-3 1 : 4 Оболонь-Бровар  

 

10 тур
- - : - -  
- - : - -  
- - : - -  
- - : - -  
- - : - -  

 

 

 

Форум

79 Коментарі | Додати коментар
Завантажити Попередні Коментарі

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.