«Атлет»   «Арсенал»

Першiсть м.Києва   17.05.2015 15:00
Вища лiга 5 тур   Нивки

Звіт

Сьогодні, 17.05.2015, було зіграно матч 5 туру вищої ліги Першості міста Києва між командами Атлет-1 та Арсенал. 0:0.

Третя поспіль нічия для Атлету-1 та четвертий поспіль безгольовий матч. Однак, попри нулі на табло матч видався насиченим на моменти. Першими відзначитися могли атлетівці. Андрій Костюк пробивав з-за меж штрафного майданчика, але м’яч закрутився в праву сторону від стійки. Другий момент наші хлопці створили при подачі з кутового, коли Родіон Мазур навішував на Миколу Гашука. Далі гру на себе взяв капітан команди Ян Сліпченко, але і йому не пощастило – м’яч пішов над поперечиною. Оговтавшись та так би мовити, відчувши поле, каноніри вивели свого нападника один на один із нашим голкіпером. Однак Ігор Лихацький був непробивний. Пізніше за чорно-жовтих міг відзначатися Кирило Разумов, він мітив в дальню «дев’ятку». Але м’яч вперто не хотів заходити у ворота червоно-синіх. Від пропущеного голу на останніх секундах першого тайму Атлет врятував сейв Ігоря Лихацького. Тож, на перерву команди йшли із нічийним результатом.

На другий тайм гравці Арсеналу вийшли впевненішими та більш зарядженими. Їхній тиск на ворота Атлету призвів до «пожежі» у штрафному майданчику підопічних Романа Гринчука. Однак захисник Кирило Разумов вчасно вставив свою ногу та зумів вибити м’яча прямо з воріт. Недовго думаючи, атлетівці відповіли ударом Ростислава Бабича, але м’яч вже вкотре полетів над поперечиною. Неймовірна можливість, щоб відкрити рахунок, була у наших хлопців: Ян Сліпченко завдавав потужного удару по воротах суперника, але каркас воріт врятував Арсенал під голу, а голкіпер канонірів завадив Родіону Мазуру вдало зіграти на добиванні. Неймовірний сейв у виконанні воротаря Арсеналу вболівальники побачили, коли зі штрафного з лівого флангу пробивав Родіон Мазур. Та забити атлетівці все ж зуміли. На 45 хвилині матчу Андрій Костюк віддав передачу на хід Ростиславу Бабичу, останній переправив м’яча у ворота, але арбітр зафіксував положення поза грою.

Таким чином, Атлет не перемагає Арсенал та втрачає ще 2 важливі залікові пункти. Нашим хлопцям варто добряче попрацювати над реалізацією та як слід підготуватися до наступного поєдинку. Вболівальники чекають лише перемоги.