29' (P)

Першість Києва 2Л   10.05.2015 10:30
3 тур (Група В)   ДЮСШ-15

Звіт

Сьогодні, 10.05.2015, в рамках Першості міста Києва було проведено матч третього туру другої ліги між футбольними клубами Атлет-3 та ДЮСШ-15-3. 8:2.

Ініціативний початок матчу призвів до кількох непоганих атак жовто-чорних, хоча і нерезультативних. Ця впевненість атлетівців призвела до гри рукою захисника ДЮСШ, за що арбітр і покарав червоно-білих 11-метровим штрафним. Тому вже на 10 хвилині матчу Максим Сіленко технічним ударом в лівий нижній кут воріт реалізував пенальті та вивів Атлет уперед. 1:0. Чотири хвилини потому подвоїти перевагу Атлета спромігся Даниїл Жорін: після відбитого удару Артема Гейка Жорін вдало зіграв на добиванні. 2:0. А третій гол атлетівців записав на себе Даніїл Нежура. Після подачі кутового з правого флангу м’яч знову відскочив до Даніїла, і той завдав з гострого кута неймовірно красивого та технічного удару в дальній кут воріт, як кажуть, за комірець голкіперу. 3:0.

Не встигли жовто-чорні вийти на поле після перерви, як одразу пропустили зі штрафного. Удар був потужним, наш голкіпер, Сушко Дмитрій, не зміг зафіксувати м’яча, і він опинився у сітці воріт. 3:1. Дві хвилини потому, на думку арбітра, у штрафному майданчику зіграв не за правилами Даніїл Нежура, тому рефері призначив пенальті. Врятувати команду наш воротар не зміг. 3:2. Вболівальники Атлета вже почали хвилюватися за кінцевий рахунок матчу, але оговтавшись після пропущених голів, наші гравці кинулися забивати та виправляти помилки. На 35 хвилині матчу головою м’яч у сітку воріт ДЮСШ-15 переправив Даниїл Жорін. 4:2. Три хвилини потому після щільного удару Артема Тимошенка на добиванні гарно спрацював Максим Сіленко, який таким чином оформив у сьогоднішньому матчі дубль. 5:2. Трохи згодом атлетівці заробили кутовий, розіграш якого виявися результативним. Подачу Юліана Білоусова на дальній стійці замкнув правий хавбек Даниїл Жорін. 6:2. А на 43 хвилині Данило Калініченко, пройшовши по лівому флангу, вивів на ударну позицію Юліана Білоусова, який забив сьомий м’яч Атлета. 7:2. Ну і спіймавши кураж, наостанок Даниїл Жорін вирішив забити ще одного гола. Отримавши м’яч у центрі поля, він втік від суперників та пробив повз воротаря у дальній кут воріт. 8:2.

Розгромна перемога над ДЮСШ-15-3. Звісно, суперник дозволяв атлетівцям доволі багато, проте зарядженість хлопців на гру неабияк потішила вболівальників. На останніх хвилинах матчу тренер Олександр Сіренко навіть мав змогу випустити польовим гравцем нашого другого голкіпера Нікіту Вєріна, який, слід зазначити, був досить переконливим у силовій боротьбі. Писати про такі матчі – справжня насолода. Перші переможні три очки у скарбничку Атлета. Так тримати!