ЗАВЕРШЕНИЙ  
dinaz 0 : 0 atlet
«Діназ»   «Атлет»
'
'
  '
'
Першiсть м. Києва   10.05.2015 14:00
Вища лiга 4 тур   Нивки

 

Звіт

Сьогодні, 10.05.2015, проведено матч вищої ліги Чемпіонату міста Києва серед юнаків 2004 року народження. Діназ – Атлет-1. 0:0.

Загалом, дуже конкурента гра двох боєздатних колективів, але без надто гострих моментів з обох сторін. Хоча все ж в атлетівців була можливість забивати. У першому таймі фантастичну передачу вистелив Родіон Мазур на нападника Ростислава Бабича, проте останній не встиг добігти до м’яча, голкіпер зіграв на випередження, і момент було змарновано. Крім того, хороші моменти були у нашого капітана Яна Сліпченка, як з гри, так і з кутового, проте голами вони не завершилися. Відзначитися мали змогу і наші суперники, але м’ячі після їхніх ударів летіли вище воріт, або наш голкіпер вчасно забирав м’яча до рук. Ще один гарний момент жовто-чорні мали наприкінці першого тайму, коли арбітр призначив штрафний біля меж штрафного майданчика. Але і цей момент не призвів до забитого м’яча.

Другий тайм видався доволі рівним. Основна боротьба точилася у центрі поля, обидві команди грали надійно в обороні. Потенційно небезпечний момент був в Андрія Костюка, який міг втекти на побачення з голкіпером суперників, але забарився з прийняттям рішення, а захисник Діназа вибив м’яч. Також слід зазначити, що нашим хлопцям варто грати спокійніше та менше фолити. Декілька штрафних арбітр призначив після того, як Маміко Мамоян порушував правила в епізодах, які цього зовсім не вимагали.

Попри нічийний результат можна сказати, що команда показала непоганий футбол. Особливо хочеться відзначити стійкість та бажання грати Родіона Мазура. У таких матчах на перший план виходять бійцівські якості, і сьогодні атлетівці довели, що вони здатні грати на рівних з такими суперниками.

Suzanna Z

Протокол

Діназ
 
Атлет
2   yells 25'
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
 
 
1 Амрош Ярослав  
17 Лихацький Ігор  
9 Ващенко Даніїл  
4 Гашук Микола  
99 Разумов Кирило  
8 Тесленко Микита  
13 Сліпченко Ян (К)  
11 Костюк Андрій  
10 Мазур Родіон  
7 Бабич Ростислав  
3 Василенко Дмитро  
20 Мамоян Маміко yells 45'
2 Саченко Андрій  
22 Рибак Ярослав  
     

Фотогалерея

Відео

 

5 Коментарі | Додати коментар

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.