12'
Першість Києва ВЛ   25.04.2015 13:30
2 тур   Школа №231

Звіт

25.04.2015 було зіграно матч другого туру вищої ліги Першості міста Києва між командами Атлет-1 – Зміна. 0:1.

Непоганий початок матчу, проте, фарту нашим хлопцям трохи не вистачило. Гольових моментів було більш, ніж достатньо, але з їх реалізацією зовсім не склалося. В першому таймі гарний момент мав Родіон Мазур. Голкіпер Зміни вийшов настільки далеко на фланг при грі на виході, що просто не встигав повернутися на позицію. Родіон пробивав по порожніх воротах, але, на жаль, не влучно. А от з точністю у наших суперників проблем не було. На 12 хвилині матчу з-за меж штрафного майданчика гравець ФК «Зміна» завдав удару, і він влучив у ціль. 1:0. Щоправда, після матчу наш голкіпер, Ігор Лихацький, зізнався, що в тому епізоді стрибав навмання, адже за спинами захисників він не бачив моменту удару, тому – був безсилий. Відігратися атлетівці могли. Зрівняти рахунок міг Ростислав Бабич, проте за гравців Зміни зіграла стійка. Ще один гарний момент був у капітана команди, Яна Сліпченка. Отримавши м’яч, він прийняв рішення пробити з правої, шкода, але м’яч полетів вище воріт.

По перерві жовто-чорні знову створювали моменти, але так і не спромоглися їх реалізувати. Ростислав Бабич гарно розібрався із трьома захисниками, прибрав воротаря та вийшов на ударну позицію, але не порозумівся із партнером по команді Микитою Тесленко, хто завдаватиме удару, і момент було втрачено.

Дуже засмутило сьогодні суддівство. Склалося враження, що арбітр був у своїй атмосфері та абсолютно не слідкував за грою. Він не помітив, коли Родіон Мазур зіштовхнувся із суперником головами та потребував допомоги, коли гравці Зміни зфолили на нападнику Давіді Гаджимурадову. Крім того, проґавив момент, коли можна було призначити пенальті: Андрій Костюк знаходився у штрафному майданчику Зміни, коли воротар почав відверто тягнути його за футболку, але впав Андрій лише за межами карного майданчика. Тож, недовго думаючи, арбітр вирішив призначити штрафний, замість 11-метрового.

Отже, сьогодні Зміна перемогла із мінімальною перевагою 1:0. А за підсумками двох турів підопічні Романа Гринчука здобули лише одне очко. Не надто вдалий початок, але ми сподіваємося, що хлопці ще покажуть, на що вони здатні насправді.