Білоусов 10'   8' 14' 14' 28' 38' 39' 50'
Першість Києва 2Л   25.04.2015 10:00
1 тур (Група В)   Конча-Заспа

Звіт

Ранок, 25.04.2015, розпочався поєдинком першого туру другої ліги між командами Атлет-3 – ДЮСШ-1. 1:7.

Можливо, рання гра, а, можливо, незібраність наших хлопців зіграли сьогодні неабияку роль. Надзвичайно багато браку у роботі команди Атлет, точність передач залишала бажати кращого. Восьма хвилина матчу запам’яталася вболівальникам пропущеним м’ячем. Через помилку у центральній зоні, де грали Даниїл Нежура та Костянтин Тімін, атлетівці надали суперникам можливість вийти вперед. 0:1. А на 10 хвилині м’яч опинився вже у воротах ДЮСШ. Після введення м’яча в гру з-за бокової лінії на правому фланзі, було виконано навіс у штрафний майданчик, м’яч просто пройшов повз всіх захисників ДЮСШ-1 та опинився в ногах у нападника Юліана Білоусова, він і переправив м’яча потужним ударом у сітку воріт. 1:1. Але рівновага у рахунку трималася недовго. Вже за чотири хвилини після голу Юліана господарі поля відзначилися вдруге: обрізка в центрі, і нападники ДЮСШ вже проводять свою атаку. Хлопець пройшов по лівому флангу та віддав поперечний пас на свого партнера, який впевнено пробив у верхній кут воріт без шансів для голкіпера. 1:2. І зразу же гравці ДЮСШ знову святкували ще один забитий м’яч. Забили вони його без особливих зусиль, провівши швидку атаку: виконали довгу діагональ з правого флангу, наші захисники проскочили повз м’яч, Даниїл Жорін не встиг підстрахувати партнерів по захисту, і лівий хав суперників легко замкнув передачу. Рахунок 1:3 після першого тайму.

У другому таймі збільшити перевагу гравцям ДЮСШ допоміг арбітр, який зарахував гол із стопроцентного оффсайда. 1:4. На 38 хвилині ми пропустили знову, цього разу зі штрафного удару. Гравець вдарив потужно та ще й у протихід голкіперу, Нікіті Вєріну, тож останній не зміг врятувати команду. 1:5. Трохи згодом ДЮСШ провела ще одну результативну атаку. 1:6. А крапкою у цьому поєдинку став гол, пропущений в компенсований арбітром час. Гравець пробив настільки неочікувано, що наш воротар навіть не встиг зреагувати на цей удар. 1:7.

Попри розгромний рахунок у сьогоднішньому матчі хотілося б відзначити неймовірні сейви Нікіти Вєріна, який сьогодні приємно здивував усіх вболівальників.

Хотілося б, щоб наші хлопці вже на наступний матч гарно налаштувалися та здобули переможні 3 очки. Не варто розкисати. Тільки Атлет! Тільки вперед!