43'
Першiсть Києва   19.04.2015 13:00
Вища лiга 1 тур   Нивки

Звіт

19.04.2015, зіграно матч першого туру вищої ліги Першості міста Києва між командами Атлет-1 та Зірка. 2:2.

Одразу після стартового свистка арбітра атлетівці намагалися захопити ініціативу. Здавалося, що їм це вдалося, адже вже на початку матчу жовто-чорні провели атаку та заробили кутовий. Проте цей кутовий став причиною результативної контратаки Зірки. Неправильне розташування наших хлопців під час розіграшу кутового та неспроможність вчасно повернутися у захист, і Зірка забиває перший м'яч у цьому протистоянні. 0:1.

Пропущений м'яч подіяв на атлетівців, наче червоне полотнище на бика. Хлопці одразу почали будувати позиційні атаки, підключаючи крайніх півзахисників - Андрія Костюка та Родіона Мазура. Таким чином, десь у середині першого тайму, пройшовши по флангу, Андрій Костюк виконав навіс у штрафний майданчик, на який відгукнувся нападник Ростислав Бабич. Він міг забивати головою та зрівнювати рахунок, проте, направив м'яча точнісінько у руки голкіперу Зірки. На жаль, протягом першої двадцятип'ятихвилинки наші хлопці так і не змогли похвалитися забитими м'ячами.

Натомість вже на другій хвилині другого тайму жовто-чорні зрівняли рахунок. Виконуючи навіс лівою ногою з лівого кута поля, Ян Сліпченко направив м'яча на дальню стійку, де Кирил Разумов скинув його під удар набігаючому Ростиславу Бабичу. А той, в свою чергу, поцілив у правий нижній кут воріт. Таким чином, рахунок став 1:1.

Трохи згодом Ян Сліпченко вдалим переведенням м'яча на лівий фланг вивів на ударну позицію захисника Миколу Гашука. Той дотягнувся до м'яча та намагався пробити у ближній кут воріт. Проте цього разу стійка зіграла за голкіпера Зірки. Ще пізніше Ян знову вигриз м'яча у суперника, віддав пас на Родіона Мазура, а той в свою чергу вистелив м'яча перед Ростиславом Бабичем, який по-професорськи обіграв захисника та направив м'яч у сітку воріт. 2:1. Та не встигли жовто-чорні оговтатися від ейфорії голу, як одразу ж пропустили швидку контратаку. Другий гол Зірки був точнісінькою копією першого: швидкий вихід один на один та влучний завершальний удар. 2:2.

Щоправда, можливість вирвати перемогу була. Атлетівці довгою діагональною передачею знайшли нв лівому фланзі Родіона Мазура, який на магався зходу поцілити у ворота Зірки. На жаль, м'яч пройшов вище воріт.

Бойова нічия, насичений матч та захоплюючий футбол у виконанні підопічних Романа Гринчука - так коротко можна охарактеризувати сьогоднішнє протистояння. Трохи більше уважності при грі в обороні та можна вважати, що команда демонструє першокласну гру.