28 Тесленко Микита
7 Щербина Петро
13 Сліпченко Ян (К) yells 37'

Звіт

Суботній ранок, 01.11.2014, розпочався матчем вищої ліги Першості міста Києва між командами Атлет-1 - Діназ. Фінальний рахунок матчу 0:2.

На початку матчу, відчуваючи себе не лише господарями поля, а й ситуації, Діназ буквально затис Атлет на його половині поля та провів декілька доволі гострих атак. Наші хлопці натомість, взагалі не могли зачепитися за м'яч, програвали всю силову боротьбу, не встигали блокувати простріли та удари суперника, були зовсім непереконливі у грі на другому поверсі, програвали всі підбирання та відскоки. Отже, атлетівці за перші десять хвилин гри не створили нічого суттєвого. Після чого, трохи зібравшись, жовто-чорні все ж побігли в атаку та так би мовити розім'яли голкіпера Діназа: чудовий удар лівою у виконанні Мазура Родіона у такому ж чудовому стрибку витягнув з нижнього кута воріт голкіпер Діназу.

Проте на 12 хвилині Діназ відкриває рахунок. Прикра помилка Ярослава Амроша під час введення м'яча в гру від воріт, перехоплення м'яча Діназом, влучний удар і м'яч у сітці. Три хвилини потому, і Коля Гашук, вибиваючи м'яч, влучає в гравця команди суперників, який радо скористався можливістю забити гол. Атлету необхідно було терміново виправляти ситуацію. І така можливість була: наш капітан Сліпченко Ян взяв гру на себе, протягнув м'яча та потужно пробив в нижній кут воріт. Лише професійна гра голкіпера Діназа не дозволила Атлету відзначитися. Прикро, адже це б допомогло нашим хлопцям з точки зору психології. Перший тайм. Рахунок 0:2.

У другому таймі атлетівці проявили характер та грали із надзвичайним бажанням, боролися за кожен м'яч. Моментів аби відзначитися в дарницької команди було більш, ніж достатньо: штрафні удари, контратаки, комбінації. Проте це чисто футбольний нефарт. Скільки разів хлопці з Атлету влучали у поперечку, скільки разів стійка грала за Діназ, скільки разів голкіпер Діназу рятував команду від неминучого голу.

Не дивлячись на програшний результат, неможливо не відмітити якість гри Атлету у другому таймі, але задля досягнення перемог так треба грати протягом всієї гри. В цілому, за останні три гри команда здобула лише одне очко, а за все друге коло - 13 очок. Якщо порівняти здобутки команди за перше (20 очок) та друге коло, то можна зробити висновок, що команда збилась із чемпіонського графіку. Зовсім не обов'язкові поразки від ДЮСШ-15, Зірки та Діназа та нічия із Восходом не дозволили продовжити боротьбу за чемпіонство.

Проте бажаємо хлопцям не розчаровуватись, набиратися сил, не втрачати ентузіазму, ну і звісно, стати чемпіонами у наступному сезоні.