28 Тесленко Микита goals 21'
7 Щербина Петро
13 Сліпченко Ян

Звіт

25.10.2014, зіграно ще один матч вищої ліги Першості міста Києва. Зірка - Атлет1. Рахунок 4:2.

На початку гри Атлет виглядав упевненим у своїх силах. Атлетівці були дуже налаштованими та зарядженими на боротьбу. Пресингувати жовто-чорні почали одразу. Кілька гарних атак, проте не результативних. Під час однієї з контратак Зірки, арбітр призначає доволі суперечливий 11 метровий штрафний удар, нібито за те, що Микола Гашук збив нападника ФК Зірка. Проте у даному моменті надзвичайно надійно грає голкіпер Ярослав Амрош, який професійно відбиває пенальті. Після цього Ярослав ще декілька разів підряд рятував команду від пропущеного гола. Така ситуація розізлила Атлет і хлопці з новою силою побігли вперед. Під час розіграшу чергового кутового, у ворота просто запхав м'яч (разом з двома захисниками, але без порушення правил) Лихацький Ігор. Хвилин п'ять потому, Петро Щербина вдало віддає на забігання Мазуру Родіону, той чудово оброблює м'яч, зближується із воротарем та завдає потужного удару в ближній кут воріт. З цим ударом голкіпер Зірки впорався, але після добивання був безсилим. На 21 хвилині перевагу Атлета подвоює ударом головою Нікіта Тесленко. Але вже наприкінці тайму зовсім необов'язковий гол пропускає Атлет. Гравець ФК Зірка завдає щільного удару, завадити йому намагалися і Ярослав Амрош, і Микола Гашук, але один не зміг вдало відбити м'яча, інший - запустив м'яч під поперечку. У результаті, на перерву команди ідуть із рахунком 1:2.

Середина другого тайму, боротьба на фланзі, Петро Щербина намагався вибити м'яч, проте влучає у внутрішню сторону стійки своїх воріт і та підступно грає за Зірку. 2:2. Третій гол Зірка забила після пробиття штрафного удару; Ярослав Амрош відбив м'яч, проте на добиванні синьо-білі зіграли вдало, а захисники Атлета просто спостерігали за цим моментом. 3:2. Атлет одразу ж спробував вирівняти становище, але пропустив швидку контратаку і рахунок вже 4:2.

У подальшому нічого суттєвого Атлет створити не зміг, а Зірка довела матч до перемоги. Тепер нашим хлопцям необхідно добряче налаштуватись на останню гру сезону із своїм прямим конкурентом за призові місця Діназом.