ЗАВЕРШЕНИЙ  
4 : 2
«Зірка»   «Атлет-1»
25'
34'
41'
43'
  Лихацький (Щербина) 15'
Тесленко (Мазур) 21'

Першiсть м. Києва   25.10.2014 12:20
Вища лiга 17 тур   Школа №83

 

Протокол

Зірка
 
Атлет-1
    goals W 8'
    goals 25'
    goals 34'
    goals 41'
    goals 43'
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
 
 
1 Амрош Ярослав (К)  
24 Гашук Микола  
17 Лихацький Ігор goals 15'
9 Мурашенко Іван  
11 Костюк Андрій  
4 Мазур Родіон  
21 Бабич Ростислав  
20 Ващенко Даниїл  
25 Саченко Андрій  
8 Ящук Валентин  
28 Тесленко Микита goals 21'
7 Щербина Петро  
13 Сліпченко Ян  
     

Звіт

     25.10.2014, зіграно ще один матч вищої ліги Першості міста Києва. Зірка - Атлет1. Рахунок 4:2.

     На початку гри Атлет виглядав упевненим у своїх силах. Атлетівці були дуже налаштованими та зарядженими на боротьбу. Пресингувати жовто-чорні почали одразу. Кілька гарних атак, проте не результативних. Під час однієї з контратак Зірки, арбітр призначає доволі суперечливий 11 метровий штрафний удар, нібито за те, що Микола Гашук збив нападника ФК Зірка. Проте у даному моменті надзвичайно надійно грає голкіпер Ярослав Амрош, який професійно відбиває пенальті. Після цього Ярослав ще декілька разів підряд рятував команду від пропущеного гола. Така ситуація розізлила Атлет і хлопці з новою силою побігли вперед. Під час розіграшу чергового кутового, у ворота просто запхав м'яч (разом з двома захисниками, але без порушення правил) Лихацький Ігор. Хвилин п'ять потому, Петро Щербина вдало віддає на забігання Мазуру Родіону, той чудово оброблює м'яч, зближується із воротарем та завдає потужного удару в ближній кут воріт. З цим ударом голкіпер Зірки впорався, але після добивання був безсилим. На 21 хвилині перевагу Атлета подвоює ударом головою Нікіта Тесленко. Але вже наприкінці тайму зовсім необов'язковий гол пропускає Атлет. Гравець ФК Зірка завдає щільного удару, завадити йому намагалися і Ярослав Амрош, і Микола Гашук, але один не зміг вдало відбити м'яча, інший - запустив м'яч під поперечку. У результаті, на перерву команди ідуть із рахунком 1:2.

     Середина другого тайму, боротьба на фланзі, Петро Щербина намагався вибити м'яч, проте влучає у внутрішню сторону стійки своїх воріт і та підступно грає за Зірку. 2:2. Третій гол Зірка забила після пробиття штрафного удару; Ярослав Амрош відбив м'яч, проте на добиванні синьо-білі зіграли вдало, а захисники Атлета просто спостерігали за цим моментом. 3:2. Атлет одразу ж спробував вирівняти становище, але пропустив швидку контратаку і рахунок вже 4:2.

     У подальшому нічого суттєвого Атлет створити не зміг, а Зірка довела матч до перемоги. Тепер нашим хлопцям необхідно добряче налаштуватись на останню гру сезону із своїм прямим конкурентом за призові місця Діназом.

Suzanna Z

   

Оцінки

1 Амрош Ярослав 6
24 Гашук Микола 6
17 Лихацький Ігор 5
9 Мурашенко Іван 6
11 Костюк Андрій 7
4 Мазур Родіон 7
21 Бабич Ростислав 7
20 Ващенко Даниїл 6
25 Саченко Андрій 5
8 Ящук Валентин 5
28 Тесленко Микита 8
7 Щербина Петро 8
13 Сліпченко Ян 7

 

4 Коментарі | Додати коментар
 • Футбол не вибачаЄ нiчого, навiть дрiбниць: не вибачаЄ халатностi та безвiдповiдальностi, розслабленностi та розконцентрацii, егоiзму та пiжонства, не вибачаЄ байдужостi та самозаспокоЄння!!!
  Не просто так цi дурнi м'ячi влетiли в сiтку наших ворiт! Це натяк на те, що щось ми робимо не так, i не обов'язково в футбольному планi, можливо i довколафутбольному!
  Потрiбно зробити все щоб ця поразка принесла нам користь, а не розчарування i апатiю!!!

  Подобається 1 Short URL:
 • В первую очередь, Вы, как тренер, не опускайте рук! Дети это легко переживут и будут ждать новых матчей и новых турниров. Конечно, обидно упускать второе место, имея еще недавно такой отрыв от конкурентов. Но во всем будем искать положительное!

  Подобається 1 Short URL:
 • Навiть не збирався опускати руки!) Я так само як i дiти: навчаюсь та набираюсь досвiду!

  Подобається 2 Short URL:
 • Турнірне становище не таке важливе. Ми - тренери, не вимагаємо від дітей перемог у турнірах та чемпіонатах. Ми навчаємо їх футболу. Але футбол це не тільки тренування. Це ще підготовка до гри. Раніше піти спати, меньше грати перед грою чи тренуваннях на телефоні чи планшеті (бо від цього притуплюється реакція та швидкість мислення. А також і координація) та багато іншого...
  Роман Миколайович правильно сказав: "Футбол не вибачаЄ нiчого, навiть дрiбниць: не вибачаЄ халатностi та безвiдповiдальностi, розслабленностi та розконцентрацii, егоiзму та пiжонства, не вибачаЄ байдужостi та самозаспокоЄння!!!". Футбол починається з роздягальні. Запізнення на гру, при чому, не в перше! З цього і трапляються "шальні" голи!!!

  Подобається 3 Short URL:

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.