Лєднєв (п) 28'

Першiсть м. Києва   06.11.2016 10:30
Перша лiга 18 тур   Щасливе

Звіт

«Атлет-2» теж завершує цьогорічні виступи у Першості міста Києва. Сьогодні, 06.11.2016, атлетівці зіграли матч останнього, вісімнадцятого, туру першої ліги Чемпіонату міста Києва. Суперником наших хлопців був ФК «ДЮСШ-14-Троєщина». Рахунок зустрічі – 3:0.

Чорно-жовті розпочали цей матч як господарі, одразу створивши кілька небезпечних моментів. Спочатку лівим флангом прорвався Артем Шевчук та виконав подачу у штрафний майданчик. Щоправда, через метушню завдати удару ніхто з наших гравців не зміг. Згодом з лівого флангу виконував подачу Родіон Мазур. Однак Давід Давиденко не встиг її замкнути.

А на 5 хвилині Мазур заробив пенальті – суперник штовхнув його у спину. Пенальті впевнено реалізував Валентин Ящук. 1:0. За хвилину рахунок було подвоєно: Нікіта Лєднєв вивів на удар Артема Шевчука, той пробив, але голкіпер з ударом впорався. Але першим на добиванні був Родіон Мазур, який і відзначився точним ударом. 2:0. Однак на цьому атлетівці не зупинилися – продовжували і далі насідати на ворота гостей. Пробивав по воротах суперників Шевчук, однак знов на заваді став голкіпер. Згодом чорно-жовті заробили кутовий. Стандарт взявся реалізовувати Філіп Марш та прямим ударом мало не закрутив м’яча у ворота – влучив у хрестовину. Згодом здалеку пробивав Владислав Дмитрів, однак воротар після його удару забрав м’яча до рук.

На останніх хвилинах першого тайму кілька нагод було і в «Троєщини». Ярославу Амрошу довелося парирувати удар зліва, а удар зі штрафного гості виконали невдало – вище воріт.

По перерві атлетівці заробили другий пенальті: таке рішення арбітр прийняв після того, як гравець «ДЮСШ-14-Троєщини» зіграв рукою у власному карному майданчику. Вирок реалізував Нікіта Лєднєв. 3:0. Решту часу другого тайму можна було назвати періодом змарнованих нагод: чорно-жовті створили чималу кількість нагод, однак жодну з них не реалізували.

Численні подачі та простріли з правого флангу виконував Роман Разумов, однак або партнери по команді не відгукувалися на них, або не влучали у площину воріт. Кілька нагод було в Ярослава Рибака, однак він пробивав повз ворота. Гарна нагода також була в Максима Сіленка, однак першого разу він пробив у захисника, а з другої спроби пробив зависоко. Після передачі Лєднєва удару завдавав Дмитрів, однак його удар відбив голкіпер.

У підсумку, 3:0 – перемога наших хлопців. Звісно, усі очікували більш високої підсумкової позиції від атлетівців у турнірній таблиці. Впевнена, що наступного року наші футболісти продемонструють свої реальні можливості та боротимуться за Чемпіонство, незважаючи на те, що це буде зовсім непросто. Адже у першу лігу повертаються «Альпіна» та «Чайка», а з другої ліги піднімуться ще дві конкурентні команди. А поки що – зимова перерва.