Мулярчук 10'   50'
Першість Києва ВЛ   06.11.2016 09:30
18 тур   Щасливе

Звіт

Виснажливий сезон Першості міста Києва 2016 позаду. Сьогодні, 06.11.2016, «Атлет» зіграв матч останнього туру Чемпіонату проти «Чемпіон-Дарниці». Сильнішого команди не виявили – 1:1.

Нагадаю, що у першому турі Чемпіонату наші хлопці поступилися «Чемпіону» з рахунком 0:2. Тож, сьогодні бажання поквитатися за поразку було достатньо. Не дивно, що атлетівці першими розпочали наступальні дії. Вже на першій хвилині жовто-чорні створили небезпечний момент: Дмитро Василенко виконав подачу з правого флангу, у центрі штрафного майданчика Архип Мулярчук в один дотик продовжив її, а на дальній стійці м’яча вже підхопив Богдан Калініченко, однак захисник встиг заблокувати удар Богдана у ближній кут.

А на 10 хвилині атлетівці вже святкували взяття воріт. Андрій Костюк, отримавши м’яча, змістився в центр та вчасно віддав передачу на Архипа Мулярчука. Варто також відзначити вдалі дії нашого нападника, який притримався, аби уникнути положення поза грою, а потім, отримавши м’яча, розібрався із голкіпером, пробивши повз нього. 1:0.

Загалом, весь перший тайм пройшов на половині поля гостей. І атлетівці мали достатньо моментів, щоб відзначитися вдруге. Зокрема, Микола Гашук пробивав після скидки партнерів, однак відправив м’яча зависоко. Згодом, після подачі Сліпченка з кутового, нагоду мав Костюк, але і він був неточним – теж зависоко.

Справді гольовий момент був у підопічних Романа Гринчука наприкінці першого тайму. Ян Сліпченко здійснив рейд лівим флангом та виконав не просто подачу, а поклав «цукерочку» на ногу Андрію Костюку. Хавбеку лише трошечки не пощастило – м’яч пролетів повз праву стійку.

По перерві атлетівці виглядали вже не такими зібраними. Тож у «Чемпіона» були можливості для створення власних атак. Зокрема, гості використовували стандартні положення. Однак штрафні удари не принесли суперникам успіху. Намагалися використати штрафний удар і жовто-чорні. Ян Сліпченко виконав подачу на дальню стійку з правого флангу, там Ростислав Бабич завдавав удару так званими «боковими ножицями», однак голкіпер безпроблемно забрав м’яча до рук. Ще одна нагода у підопічних Гринчука була тоді, коли на ударну позицію вивели Андрія Костюка. Однак він трохи завозився з м’ячем, і захисник встиг вибити кулястого з-під ніг Андрія.

Прикрим моментом стало те, що на 50 хвилині зустрічі «Чемпіон» все ж відігрався. Хвилинна розконцентрованість атлетівців при вкиданні м’яча суперниками з-за бокової дозволила гостям відзначитися. 1:1.

Цього разу визначити переможця у дарницькому дербі не вдалося – нічия 1:1. Утім, це не найголовніше, адже наші хлопці цього року завоювали бронзові нагороди Першості, пропустивши вперед у турнірній таблиці лише дві динамівські команди. І ці нагороди – результат виснажливої праці тренерів, неймовірної віддачі хлопців та, звичайно, палкої підтримки вболівальників. Наступного року чекаємо ще кращих результатів!