Сліпченко 42'
Першiсть м. Києва   30.10.2015 13:30
Вища лiга 17 тур   Конча-Заспа

Звіт

Сьогодні, 30.10.2016, матч 17 туру «Динамо» - «Атлет» завершився з рахунком 2:2. Завдяки нічиїй у матчі проти «Динамо» атлетівці за тур до завершення Чемпіонату гарантують собі бронзові нагороди вищої ліги Першості міста Києва.

Матчі цих двох команд ніколи не бувають простими. І дарма, що динамівці вже давно гарантували собі чемпіонство. Принциповість поєдинку від цього не зменшилася. До того ж, атлетівцям потрібно було здобути ще одне очко у двох останніх матчах, щоб достроково посісти третю сходинку. Чому б і не зробити це красиво у матчі проти «Динамо»?

На початку зустрічі атлетівці встигли створити кілька моментів. Першу атаку розпочав Богдан Калініченко, відпасувавши на Андрія Костюка. Той побачив підключення Ростислава Бабича та асистував нападнику. Бабич, отримавши м’яча, намагався перекинути голкіпера, однак не зміг підняти м’яча та влучив йому у руки. Кількома хвилинами пізніше Костюк і сам завдавав удару по воротах, але його удар теж був неточний – пробив зависоко.

Далі динамівці перехопили ініціативу та домінували майже весь тайм. Зокрема, біло-сині небезпечно виконували кутові удари. На щастя, всі удари нападників головою були повз площину воріт. Про високу напругу на полі свідчили і жовті картки, які отримали гравці обох команд.

Грамотно витримавши наступ біло-синіх, атлетівці на останніх хвилинах першої двадцятип’ятихвилинки вийшли в контратаку: після чергової довгої передачі атлетівців вперед захисник «Динамо» хотів обігратися через свого голкіпера. Однак цей задум оборонця прочитав Андрій Костюк: він перехопив м’яча, змістився ліворуч, обіграв голкіпера та спокійно поцілив у порожні ворота. 1:0 на користь атлетівців.

По перерві біло-сині одразу кинулися у наступ. Однак атлетівці не лише витримали натиск суперників, а й вийшли в атаку та заробили штрафний удар. Стандарт виконав Ян Сліпченко, а на добиванні грав Дмитро Василенко. Однак обидві спроби не були вдалими. А згодом ще один штрафний атлетівців завершився взяттям воріт… самих же атлетівців: біло-сині швидко вибігли в контратаку, перевели м’яча з лівого флангу на правий, і динамівець поцілив у ворота. Ігор Лихацький хоч і дотягнувся до м’яча, однак перевів його у стійку, і м’яч все одно перетнув лінію воріт. 1:1. А за чотири хвилини динамівці і взагалі вже повели у рахунку. Гравця господарів поля ніхто не зустрічав на межі штрафного майданчика, тож нападник мав достатньо часу, аби прицілитися та як слід завдати удару – як наслідок, другий пропущений м’яч. От тільки вели динамівці у рахунку недовго.

Атлетівці одразу побігли відіграватися. Такий тиск жовто-чорних змусив захисника «Динамо» (який в своєму пасиві вже мав жовту картку) зіграти у власному карному майданчику рукою. Щоправда, цей епізод рефері відверто проігнорував та не вказав на позначку. Утім, за хвилину після цього, жовто-чорні таки відзначилися: Сліпченко грав на добиванні та, спіймавши належним чином м’яча на ногу, поцілив у правий нижній кут воріт. 2:2 на 42 хвилині зустрічі.

Динамівці ще мали свої нагоди, однак реалізувати їх не змогли. Зокрема, небезпечною була контратака на останній компенсованій хвилині матчу. На щастя, Ігор Лихацький вчасно вийшов з воріт та вибив м’яча подалі. Тож, як не намагалися біло-сині вирвати перемогу на останніх хвилинах зустрічі – їм це не вдалося.

У непростому поєдинку при фантастичній підтримці вболівальників наші хлопці стають бронзовими призерами Першості!!! Утім, розслаблятися ще не час. На черзі матч проти ФК «Чемпіон-Дарниця». Сподіваємося, що наші хлопці поквитаються за поразку у першому турі та вже на мажорній ноті завершать Чемпіонат!