«ДЮСШ-1»   «Атлет-2»

Першiсть м. Києва   30.10.2016 11:00
Перша лiга 17 тур   Конча-Заспа

Звіт

Сьогодні, 30.10.2016, «ДЮСШ-1» приймала «Атлет-2». Зустріч завершилася нічиєю 0:0, яка принесла атлетівцям третій заліковий бал у другому колі.

Перші п’ять хвилин важко було сказати, хто грав першим номером. Обидві команди намагалися протиснути оборону суперників та підібратися до воріт. Утім, боротьба точилася переважно у центрі поля. Попри статус гостей першими гольові моменти почали створювати саме атлетівці. Роман Разумов двічі подавав з лівого флангу: першого разу на голову Архипу Мулярчуку, а другого разу – на Костянтина Тіміна. Однак після удару Архипа воротар з легкістю забрав м’яча до рук, а в другому епізоді він вчасно зіграв на виході, завадивши Костянтину завдати удару.

Згодом Тімін виконував подачу з правого флангу, її вже готовий був замикати Разумов, однак голкіпер знов був першим на м’ячі та буквально зняв його з голови нашого вінгера. Наступну атаку атлетівців розпочав Ярослав Амрош, вдало вибивши м’яча на Костянтина Тіміна. Наш хавбек обробив кулястого та відпасував в центр на Архипа Мулярчука. Нападник передачею знайшов Нікіту Лєднєва, котрий і пробив по воротах. Однак воротар і з ударом Нікіти також впорався.

Вже у другій половині першого тайму господарі поля перехопили ініціативу та почали створювати свої атаки. Кілька разів Ярославу Амрошу доводилося вступати в гру, парируючи удари суперників то з гри, то зі стандартів. Однак гравці ДЮСШ іноді і самі марнували свої моменти: так, після однієї з довгих передач у штрафний майданчик за спини нашим захисникам, гравець команди господарів завдав удару головою - вище воріт.

Доволі жвавою була кінцівка першого тайму. Момент мав Костянтин Тімін після подачі Романа Разумова з лівого флангу, однак Тімін лише трохи не встиг добігти до м’яча. Натомість «ДЮСШ-1» мала момент зі стандарту. Гравець господарів пробивав мало не з центра поля, та, на щастя, відправив м’яча вище воріт.

Одразу по перерві, скориставшись розконцентрованістю атлетівців, господарі створили ще два моменти. На щастя, в обох випадках Ярослав Амрош відвів небезпеку від власних воріт: першого разу він вибив м’яча з-під ніг гравця, а другого – хоча і не надто впевнено, але вибив м’яча від воріт.

Надалі атлетівці знову перехопили ініціативу. Давід Давиденко непогано виконав кутовий з лівого флангу. Однак воротар все ж встиг вибити кулястого, котрий вже летів у ближній кут воріт. Згодом Давиденко виконав ще й штрафний удар, але і цього разу голкіпер зреагував на м’яч.

Щойно вийшовши на футбольне поле, Давід Гаджимурадов заробив кутовий удар з правого флангу. Небезпечну подачу з цього стандартного положення виконав Філіп Марш, але воротар «ДЮСШ-1» вже вкотре за сьогодні врятував свою команду, знявши м’яча з голови Артема Шевчука.

На останніх хвилинах атлетівці мали ще два моменти, після яких мали відзначатися та вигравати. Спочатку Дмитрів виконав точну прострільну передачу на Максима Сіленка, а той завдав удару по воротах – знову завадив голкіпер. А згодом Давід Гаджимурадов виконав подачу у штрафний майданчик, на ближню стійку вискочив Даниїл Жорін і, здавалося, він вирішить долю протистояння. Однак якихось півсекунди не вистачило Жоріну, щоб завдати точного удару.

У підсумку, 0:0 – сильнішого команди не виявили. Для того, щоб гарантовано залишитися у першій лізі, підопічним Романа Гринчука потрібно здобути принаймні один заліковий бал у матчі останнього туру проти «ДЮСШ-14-Троєщини». Нагадаю, що ДЮСШ має у своєму активі 2 залікові пункти та посідає 10 сходинку турнірної таблиці.