44'
Першiсть м.Києва   22.10.2016 10:00
Перша лiга 16 тур   Щасливе

Звіт

Сьогодні, 22.10.2016, в рамках 16 туру першої ліги Чемпіонату м. Києва було зіграно матч «Атлет-2» - «Арсенал-2». Поєдинок завершився з рахунком 0:1.

Обидві команди перебували до цього поєдинку у нижній частині турнірної таблиці. Атлетівці та каноніри мали різницю в один заліковий пункт: 16 та 17 очок відповідно. Зважаючи на щільність результатів команд внизу турнірної таблиці, і «Атлет», і «Арсенал» потребували лише перемоги, щоб убезпечити себе від вильоту в другу лігу.

Атлетівці розпочали цей поєдинок з активного пресингу номінальних гостей. Невдовзі наші хлопці почали підбиратися й до воріт суперника. Богдан Калініченко з лівого флангу класно закинув на Костянтина Тіміна у штрафний майданчик, однак наш нападник обрав неправильну позицію – заховався за захисником та не зміг завдати удару. Згодом Калініченко знову загострив гру своєї команди: він, обігравшись в стіночку з Романом Разумовим, виконав простріл у штрафний майданчик. Там м’яча підхопив Разумов та намагався завдати удару в ближній кут, однак влучив у сітку воріт із зовнішнього боку.

Наступний момент створив Костянтин Тімін. Він, отримавши м’яча, пронісся правим флангом та виконав простріл на Романа Разумова, однак той не дотягнувся до кулястого та не встиг завдати удару. Також нагода була в Артема Шевчука: він з дальньої дистанції «парашутом» пробивав по воротах суперника, однак трохи не розрахував відстань, і м’яч залетів за ворота. На всі ці напівмоменти атлетівців каноніри відповіли небезпечним виконанням штрафного удару. Гравець «Арсеналу» з-за меж штрафного майданчика цілив у праву дев’ятку. На наше щастя, м’яч пролетів трохи вище. Таким чином, на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

У другому таймі атлетівці трохи збавили оберти, однак і каноніри не поспішали грати першим номером. Суперники вичікували свого моменту та намагалися раз по раз тікати в контратаку. Щоправда, це їм не надто вдавалося.

Атлетівці впродовж другого тайму мали кілька штрафних ударів. Однак жодного разу після виконання цих стандартів м’яч не влучив в площину воріт. Варто сказати, що була нагода відзначитися і з гри: Даниїл Жорін закинув на хід Богдану Калініченку, однак Богдану трохи не вистачило дистанції, і воротар був на м’ячі першим.

Підопічні Романа Гринчука впродовж всього матчу мали перевагу у володінні м’ячем і, здавалося, от-от мають відзначитися. Однак сталося все з точністю до навпаки. На 44 хвилині зустрічі каноніри заробили штрафний на правому фланзі. Відстань до воріт була чималою, тож небезпеки прямого удару не було. Але саме після дальньої подачі з цього штрафного каноніри забили: на дальній стійці гравець «Арсеналу» опинився без опіки та поцілив у ворота Ярослава Амроша без проблем. 0:1. Змінити щось до фінального свистка жовто-чорним не вдалося.

Четверта поспіль поразка для атлетівців. І як не прикро це констатувати, наші хлопці, що на початку другого кола повинні були боротися за призові місця, зараз вимушені боротися за виживання у першій лізі. Багато що вирішуватимуть і результати інших команд. Наразі «Атлет» лишається на 8 місці у турнірній таблиці, оскільки «Поділ», що займає 9 сходинку, свій сьогоднішній поєдинок теж програв («Поділ» - «ДЮСШ-15» 0:2). Однак напевно знаємо лише одне – підопічним Романа Гринчука у двох останніх турах потрібні лише перемоги.