29'
Першість Києва 1Л   16.10.2015 19:00
15 тур   Зміна

Звіт

І знову поразка. Сьогодні, 16.10.2016, у виїзному матчі 15 туру першої ліги Чемпіонату міста Києва «Атлет» поступився «Зміні-Оболонь» 0:1.

Господарі поля почали цей матч з активного пресингу атлетівців, і вже на перших хвилинах примусили Ярослава Амроша вступити в гру. Першого разу після дальнього удару Амрош зафіксував м’яч у руках, а другого – відбив його. Не відсиджувалися в обороні й атлетівці. Артем Шевчук класно закинув вперед на Архипа Мулярчука, але той не зміг загострити гру далі.

Гра була дуже інтенсивною, боротьба точилася на кожному клаптику поля. Господарі поля, заволодівши м’ячем, провели ще один небезпечний наступ, який завершився ударом по воротах з меж штрафного майданчика. На щастя, гравцю «Зміни» забракло влучності. Хвилиною пізніше приблизно з такої ж позиції пробивав Нікіта Лєднєв після скидки Архипа Мулярчука. Однак Нікіта теж схибив.

У середині тайму господарі ще більше активізувалися у нападі та створили кілька нагод. Спочатку гравець «Зміни» пробив так, що м’яч «облизав» праву стійку із зовнішнього боку, а хвилиною пізніше – Ярослав Амрош здійснив видовищний сейв, витягши м’яча з нижнього кута воріт. Гра розвивалася на зустрічних курсах. І вже незабаром моменти створювали атлетівці. Після помилки голкіпера господарів на виході завдавати удару міг Мулярчук, але наш нападник задовго возився з м’ячем та втратив момент. Згодом Маміко Мамоян виконував штрафний удар з центральної зони. Воротар з ударом Маміко впорався. Незабаром «Зміна» провела швидку контратаку: Олександр Ключка махнув ногою повз м’яч, на щастя, його підстрахував Родіон Мазур, котрий надійно зіграв в захисті та вибив м’яча з-під ніг нападника на кутовий.

Наприкінці першого тайму в Мулярчука було ще дві потенційні нагоди. Щоправда, першого разу після подачі Давиденка зі штрафного він не завдав удару, а другого – пробив повз площину воріт. На перерву команди пішли із нічийним рахунком.

Мало не одразу після того, як команди вийшли на другий тайм, «Зміна» забила гол, котрий, як виявилося, став вирішальним у всьому протистоянні: після прострілу з правого флангу гравець господарів поля завдав удару – Амрош парирував, але на добиванні першим був суперник, який і поцілив у ліву дев’ятку. Надалі господарі провели ще кілька небезпечних наступів, які, на щастя, взяттям воріт не завершилися.

У середині другого тайму гру атлетівців освіжив Костянтин Тімін. Він кілька разів виконував швидкісні проходи правим флангом та прострілював у карний майданчик суперників. От тільки партнери по команді на ці простріли не встигали. Згодом чорно-жовті виконали ще кілька кутових, однак загострити гру після цих стандартів теж не вдалося.

Протягом останніх хвилин зустрічі «Зміна» повністю контролювала гру на футбольному полі. Більше того, кілька разів наші суперники могли збільшувати свою перевагу. На щастя, Ярослав Амрош грав надійно та здійснив кілька видовищних сейвів: спочатку витягнув м’яча з дев’ятки після удару зі штрафного, а наприкінці матчу вибив м’яча кулаком після подачі з кутового.

Третя поспіль поразка для «Атлета» та четверта у другому колі. Прикро констатувати, однак тепер «Атлет» мусить боротися не за призові місця, як очікували вболівальники на початку другого кола, а боротись за виживання у першій лізі. Утім, сподіваємося, що в останніх трьох поєдинках «Атлет» таки потішить вболівальників та тренерів перемогами.