Бабич 34'
Першiсть м. Києва   16.10.2016 12:00
Вища лiга 15 тур   Темп

Звіт

Сьогодні, 16.10.2016, у рамках 15 туру вищої ліги Першості міста Києва «Зірка» приймала «Атлет». Завдяки мінімальній перемозі 1:0 на виїзді наші хлопці здобувають важливі залікові очки.

Небагатим на моменти виявився перший тайм протистояння. Господарі поля виконали кілька дальніх ударів по воротах Ігоря Лихацького, не створивши при цьому особливої гостроти. Атлетівці теж були не надто активними біля воріт суперника – створили лише два небезпечні моменти. Спочатку Сліпченко відпасував на Калініченка, однак той не зміг пробити – завадив воротар. А згодом Сліпченко з другої спроби прострілив у штрафний майданчик, де м’яча підхопив Мазур. Наш вінгер перебував на вбивчій позиції, однак захисник встиг підставити ногу та заблокувати удар.

У другому таймі гру на вістрі атаки освіжив Ростислав Бабич. Вже на початку другої двадцятип’ятихвилинки Бабич мав кілька нагод. Першого разу він, розвернувшись, з правого флангу пробивав у дальній кут, але перекрутив кулястого і лише трохи не влучив у площину воріт. Згодом Костюк, обігравши захисника, зряче цілив низом у дальній кут воріт, однак влучив у стійку. На добиванні намагався зіграти Бабич, але надійно зіграв воротар.

Ну а з третьої спроби Бабич нарешті відзначився. Під час чергової атаки «Атлета» гравці «Зірки» вибили м’яча, але на підбиранні першими були атлетівці. Після удару з-за меж штрафного майданчика та рикошету м’яч опинився у Ростислава. Він на замасі прибрав захисника та з лівої поцілив у дальній кут воріт. 1:0 на користь «Атлета» на 34 хвилині зустрічі. Перевага в рахунку дозволяла атлетівцям почувати себе більш розкуто, тож хлопці почали проводити позиційні атаки та розігрувати комбінації. Одразу після виходу на поле свій момент мав Архип Мулярчук – він протиснув захист суперників та пробивав вже з лінії воротарського майданчика, але захисник дещо завадив, а голкіпер перевів м’яча на кутовий.

Наприкінці зустрічі атлетівці мали ще одну непогану можливість: Ян Сліпченко виконав навіс зі штрафного удару, а Архип Мулячук завдавав удару головою, однак воротар забрав м’яча в руки.

У підсумку, 1:0 – нелегка, але така потрібна перемога для атлетівців. На черзі в підопічних Романа Гринчука ще три поєдинки: проти «Зміни», «Динамо» та «Чемпіон-Дарниці». Задля того, щоб гарантовано посісти третє місце у Першості, атлетівцям достатньо виграти два поєдинки з трьох. Тож, віримо у наших хлопців та чекаємо наступного туру.