«Атлет»   «Локомотив»

Першiсть м.Києва   08.10.2016 16:00
Перша лiга 14 тур   Локомотив

Звіт

І знову поразка. 08.10.2016 у 14 турі першої ліги Чемпіонату міста Києва «Атлет-2» поступився «Локомотиву» 0:2.

Атлетівці розпочали поєдинок активно, пресингуючи залізничників. Однак ближче до середини тайму наші хлопці віддали ініціативу та дозволили суперникам конструювати власні атаки. До того ж, на 11 хвилині матчу Роман Гринчук був вимушений провести заміну, оскільки Роман Разумов отримав пошкодження та не зміг продовжити гру. У грі атлетівців відчувалась деяка невпевненість, у діях було занадто багато метушні. Наприкінці першої двадцятип’ятихвилинки ця метушня призвела до того, що м’яч двічі влетів у ворота Ігоря Лихацького. Першого разу гравці Локо виконували кутовий, а наші захисники та голкіпер не порозумілися, м’яч після численних рикошетів відскочив до суперника, якому ніхто не заважав завдати удару з лінії воротарського майдачника по порожніх воротах. 0:1.

У відповідь на забитий м’яч залізничників атлетівці створили свій момент: Богдан Калініченко виконав подачу точнісінько на голову Архипу Мулярчуку, однак той пробив у руки голкіперу. Натомість «Локомотив» відзначився вдруге, і цей гол був ще більш прикрим за перший: Ігор Лихацький, вибиваючи м’яча від воріт, віддав передачу точнісінько у ноги нашому супернику, і той, не гаючи часу, знов пробив по порожніх воротах. 0:2.

У другому таймі, як і передбачалося, активнішими були атлетівці. Гостру подачу з кутового виконав Давід Давиденко, однак боротьбу на другому поверсі виграли захисники суперників. Мали можливість і залізничники: суперник пробивав з меж штрафного майданчика, однак Ігор Лихацький парирував цей удар, а добивання вже було неточним. Наприкінці зустрічі гру на себе взяв Архип Мулярчук: він вийшов на ударну позицію та завдав удару низом по воротах суперника. На жаль, голкіпер Локо встиг зреагувати та перевести м’яча на кутовий. Тож, у підсумку, «Атлет» не спромігся навіть на гол престижу.

Атлетівці дивують своїми результатами. За 5 матчів другого кола жовто-чорні відзначилися всього 4 рази (тричі у матчі проти «Фортуни» та одного разу проти «Подолу) та заробили лише два залікові пункти. Окрім того, останні чотири матчі точно не обіцяють бути легкими. Зокрема, наступного тижня на нас чекає протистояння «Зміна-Оболонь» - «Атлет». Але сподіваємося, що хлопці зберуться та покажуть характер і жагу до перемоги.