Гейко 30' 35'   19' 27' 34' 49'
Першiсть м.Києва   14.10.2016 13:30
Друга лiга (Група В) 6 тур   Щасливе

Звіт

Сьогодні, 14.10.2016, було зіграно матч другої ліги групи В Першості міста Києва «Атлет-3» - «Бориспіль-Спорт». Фінальний рахунок зустрічі – 2:4.

Дуже бідним на моменти видався весь перший тайм. Атлетівці лише кілька разів створили потенційно небезпечні ситуації біля воріт суперників. Спочатку Владислав Святохін виконав гарну подачу з кутового, однак всі наші гравці пролетіли повз м’яч. А згодом два моменти було у Артема Гейка. Щоправда, обидва рази наш нападник не використав свої нагоди. Першого разу не зміг перекинути голкіпера, а другого – захисник «Борисполя» заблокував удар Артема. Натомість наші суперники свій єдиний момент використали. На 19 хвилині гості заробили право на виконання штрафного. Гравець «Борисполя» вдало виконав стандарт та прямим ударом низом поцілив у дальній кут. 0:1. Атлетівці відповіли моментом Владислава Святохіна: той після скидки цілив у дев’ятку, однак воротар встиг зреагувати та ефектно парирував цей постріл.

Друга двадцятип’ятихвилинка видалася значно цікавішою хоча б тому, що за 10 хвилин гри було забито аж 4 м’ячі. Першими відзначилися гості. Наші захисники абсолютно не створювали тиску на нападників суперників, тож ті доволі вільно почувалися у нашому карному майданчику: гравець суперників абсолютно спокійно пробив у верхній кут воріт після прострілу з лівого флангу. 0:2. Щоправда, вже за три хвилини атлетівці відіграли відставання в один м’яч. Вони відзначилися так само після поперечної передачі з лівого флангу: Павло Мурашко, виборовши м’яча в центральній зоні, асистував Артему Гейку. 1:2.

А на 34 хвилині рахунок знову змінився: гравець суперників завдавав підступного удару по воротах Нікіти Вєріна. Той намагався перевести м’яча на кутовий, однак м’яч влучив у поперечину, а потім ще після рикошетів від двох стійок влетів у ворота – Нікіта був безсилий. 1:3. Щоправда, вже за хвилину Гейко оформив дубль та знов скоротив відставання - 2:3. От тільки відігратися до кінця матчу атлетівці так і не змогли. Незібраність та численний брак у передачах не дозволяли чорно-жовтим швидко переходити від оборони в атаку. Як наслідок – «Бориспіль» майже весь час проводив на нашій половині. Тож, не дивно, що суперники забили ще раз: гравець пройшов правим флангом, змістився в центр та поцілив у ближній кут воріт – 2:4. На останніх секундах гості відзначилися вп’яте. Однак арбітр зафіксував положення поза грою, тож взяття воріт не було зараховано.

Неочікувана поразка від «Борисполя». Сподіваємося, що хлопці проаналізують помилки та як слід налаштуються на матч наступного туру проти «Оболонь-Бровар-2». Адже те протистояння легким точно не буде.