Мулярчук 50'+1
Першість Києва   01.10.2016 16:00
Перша ліга 13 тур   Щасливе

Звіт

02.10.2016 у 13 туру першої ліги Чемпіонату міста Києва було зіграно матч «Фортуна» - «Атлет». Фінальний рахунок зустрічі – 5:3.

Стартові хвилини буквально стали для атлетівців шоковими. За 6 хвилин жовто-чорні пропустили 2 м’ячі. Спочатку фортунівці довгою передачею закинули м’яча до нашого штрафного майданчика, а Дмитро Шевченко та Ігор Лихацький не розібралися, хто його вибиватиме, і Дмитро перекинув кулястого за комірець Ігорю. А згодом «Фортуна» забила зі штрафного: стінка розійшлася в момент удару, і суперник поцілив у правий незахищений кут воріт. 2:0 на користь господарів.

Щоправда відновили рівновагу у рахунку атлетівці доволі швидко. На 10 хвилині видовищним ударом зі штрафного у ближній кут відзначився Філіп Марш, перекинувши стінку. 2:1. А ще за вісім хвилин було забито другий м’яч: швидку атаку розіграли Тімін, Мулярчук та Разумов. Останній виконав простріл, який на дальній стійці замкнув Артем Шевчук. 2:2.

Після того, як атлетівці зрівняли рахунок, вони могли ще й виходити вперед. Одного разу Філіп Марш небезпечно виконав кутовий. Після його подачі воротарю господарів довелося зі складнощами переводити м’яча знову на кутовий. А згодом класний простріл з лівої вдався Костянтину Тіміну, однак Роман Разумов на дальній стійці завдав удару прямо у руки голкіперу. Натомість «Фортуна» своєю можливістю скористалася. Третій м’яч «помаранчеві» забили ще до перерви та знову повели у рахунку. 3:2.

На початку другої двадцятип’ятихвилинки «Фортуна» знову збільшила свою перевагу до двох м’ячів. Наші хлопці під час чергової атаки втратили м’яча та дозволили супернику перехопити його. Далі не зіграли як слід і захисники, зокрема, Олександр Ключка віддав передачу назад, яка і стала гольовою. 4:2.

Надалі в атлетівців мало що виходило попереду – спромоглися створити лише кілька напівмоментів біля воріт суперника. Наприкінці матчу жовто-чорні всіма силами йшли вперед, тож не дивно, що п’ятий м’яч наші хлопці пропустили саме після контратаки. 5:2. Щоправда, після цього Архип Мулярчук ще забив третій гол атлетівців у цьому протистоянні, поклавши м’яча точнісінько в лівий нижній кут воріт. От тільки гол цей, забитий на 51 хвилині, вже нічого не вирішував.

Прикро констатувати той факт, що у другому колі атлетівці не виграли ще жодного матчу. Сподіваємося, що у наступному турі наші хлопці «прокинуться», роззабиваються як слід, та, що найважливіше, здобудуть переможні залікові пункти.