Сліпченко 20'   25' 32' 50'
Кубок Києва 2016   28.09.2015 15:00
Півфінал   СК Атлет

Звіт

«Динамо» - у фіналі Кубка міста Києва. Сьогодні, 28.09.2016, було зіграно матч ½ фіналу Кубка міста Києва «Атлет» - «Динамо». На жаль, наші хлопці поступилися з рахунком 1:3.

За 12 турів у Чемпіонаті міста Києва різниця забитих-пропущених у «Динамо» складає +56 м’ячів. Тож, думаю, не варто зайвий раз говорити про атакувальні можливості цієї команди. Біло-сині вже на стартових хвилинах взялися організовувати атаки на ворота Ярослава Амроша. Але незважаючи на те, що наші хлопці в дебюті поєдинку виглядали не надто впевненими, у динамівців все ж було небагато вільного простору для результативних атак.

Першу половину першого тайму гра точилася виключно на половині поля атлетівців. Гравці «Динамо» за цей час встигли кілька разів пробити по воротах, однак у рамці ситуацію контролював Ярослав Амрош. Оговтавшись від стартового шоку, жовто-чорні теж почали спроби організації атак. Так, Богдан Калініченко, отримавши м’яча від центрального хавбека, закинув на хід Андрію Костюку, щоправда воротар гостей виявився спритнішим та вибив м’яча подалі від воріт. Згодом нагода була у Яна Сліпченка: він виконував штрафний удар приблизно з тієї ж позиції, як і у матчі 11 туру проти «Чайки» (тоді гол Яна з цієї точки став вирішальним; «Атлет» - «Чайка» 1:0). Однак цього разу Яну трохи забракло влучності – м’яч пройшов повз ліву стійку.

Динамівці грали спокійно та створювали момент за моментом. Гості виконали кілька кутових, однак стовідсоткової нагоди біля воріт Амроша вони не створили. Як не дивно, але атлетівці відзначилися у цьому протистоянні першими. Все почалося з того, що до атаки підключився правий захисник Дмитро Василенко. Він виконав подачу на ближню стійку, однак воротар відбив м’яч. Далі кулястого підхопив Андрій Костюк та «запалив свічку» над воротарським майданчиком. Цього разу за динамівців зіграв каркас воріт – м’яч влучив у поперечину, але знову вилетів в поле. На підбиранні першим був Богдан Калініченко, він пустив м’яча повз голкіпера біло-синіх, а результативного удару після цієї передачі завдав Ян Сліпченко. 1:0 на двадцятій хвилині зустрічі. Щоправда, вели у рахунку господарі не довго. На останній, двадцять п’ятій хвилині зустрічі, динамівці відновили паритет: подача з кутового, скидка головою на партнера, і той акцентованим ударом теж головою переправляє м’яча у ворота. 1:1.

Другий тайм атлетівці розпочали більш розкуто. Більше того, вони змінили тактику, перелаштувавшись на схему з трьома захисниками. Така зміна явно демонструвала, що відсиджуватися в захисті та тягнути час до серії післяматчевих пенальті підопічні Романа Гринчука не планують. От тільки вільно проводити атаки динамівці своїм суперникам не дозволяли та швидко перехоплювали м’яча, а подекуди грали проти наших хлопців і з порушенням правил. Загалом, за матч динамівці награли на три жовті картки, які виписав арбітр за зрив потенційно небезпечних атак.

Невдовзі саме динамівці відзначилися вдруге: на 32 хвилині гості провели швидку контратаку, а наші захисники не встигли дограти із гравцем на лівому фланзі атаки та надали йому надто багато вільного простору. Суперник гаяти часу дарма не став і потужно пробив у верхній ближній кут воріт. 1:2. Моментів, аби зрівняти рахунок, в атлетівців фактично не було. Захисники «Динамо» легко руйнували атаки господарів поля. Наприкінці матчу класну передачу з центральної зони виконав Ян Сліпченко, от тільки Андрій Костюк на неї трішечки не встиг – воротар суперників був першим на м’ячі.

Втретє динамівці відзначилися вже під завісу матчу. Наші хлопці дозволили суперникам пробити по воротах: першого разу м’яч влучив у поперечку, а добивання вже було влучним – м’яч пролетів під рукою Ярослава Амроша та влетів в сітку воріт. 1:3.

Атлетівці вибувають з розіграшу Кубка міста Києва. «Динамо» ж виходить у фінал, де зустрінеться з ФК «Чемпіон-Дарниця», який сьогодні у другому півфіналі з мінімальним рахунком 1:0 обіграв ФК «Діназ».

Попри невтішний рахунок на табло, атлетівці не виглядали на полі хлопчиками для биття. Якщо ж жовто-чорні зроблять правильні висновки після цього поєдинку, то цілком можливо – зможуть засмутити «Динамо» вже у Першості міста Києва. Нагадаю, матч 17 туру «Динамо» - «Атлет» заплановано на 30 жовтня. А поки що наші хлопці готуються до поєдинку з «Добро-Восходом», який відбудеться вже цієї неділі.