Бабич 36'
Першість Києва ВЛ   25.09.2015 09:00
12 тур   КПІ

Звіт

25.09.2016 у 12 турі «Атлет» обіграв «Альпіну-ДЮСШ-17» з рахунком 2:0. Щоправда, якби атлетівці використали усі свої нагоди, то рахунок був би набагато більш переконливим.

Не варто зайвий раз казати, хто був фаворитом у цьому протистоянні. «Атлет» продовжує боротьбу за призові місця у Чемпіонаті, «Альпіна» ж за попередні 11 турів так і не виграла у жодному з протистоянь. Більше того – гравці «Альпіни» не спромоглися забити жодного м’яча.

Свої амбіції жовто-чорні почали демонструвати вже зі стартових хвилин. Спочатку Андрій Костюк виконав розрізну передачу на Ростислава Бабича, однак той трохи не встиг до м’яча. Хвилиною пізніше Родіон Мазур виконував кутовий з лівого флангу, однак Бабич на дальній стійці пробити не зміг, а спробу Кирила Разумова заблокували захисники. Ще пізніше Сліпченко виводив на ударну позицію Мулярчука, але той не зміг завдати чіткого удару.

Часто розпочинали атаки й захисники. Так, Андрій Саченко віддав ліворуч на Богдана Калініченка, а той вже виконав гостру подачу у карний майданчик, однак Архип Мулярчук не надто вдало обрав позицію та не зміг завдати удару головою. Згодом непогану комбінацію розіграли Гашук, Костюк та Мулярчук. Останній, наздогнавши м’яча вже біля лицьової лінії, виконав подачу у штрафний майданчик, однак Богдан Калініченко, що набігав закривати дальню стійку, дотягнутися до м’яча не зміг. Ще пізніше вже сам Калініченко виконував подачу у карний майданчик, однак цю передачу перехопив голкіпер, перевівши м’яча на кутовий.

За такої гри атлетівцям важливо було завдавати якомога більше ударів по воротах. Однак, не зважаючи на величину воріт, жовто-чорні часто влучали прямо у руки голкіперу або били повз площину. Спочатку у руки воротарю пробив Андрій Костюк, згодом Ян Сліпченко схибив та поцілив над лівою дев’яткою, а Архип Мулярчук хоч і завдавав потужного удару з лівої ноги, однак теж пробив повз. Атлетівці і надалі продовжували розминати голкіпера «Альпіни», постійно завдаючи ударів точнісінько у нього. Двічі так пробив Бабич, а ще одного разу – Гашук. Чергова нагода відзначитися виникла у підопічних Романа Гринчука під завісу першого тайму: Ян Сліпченко виконував штрафний удар з правого флангу, а голкіпер суперників, вибиваючи м’яча, мало не закинув його собі за спину.

Зважаючи на повне домінування атлетівців на полі, рахунок 0:0 абсолютно не відповідав тому, що відбувалося на полі. У другому таймі кілька разів наших суперників рятувала поперечка: першого разу в неї поцілив Ян Сліпченко після скидки Миколи Гашука, а за кілька хвилин і сам Гашук перевірив на міцність каркас воріт.

Вперше забити жовто-чорні змогли вже аж на 32 хвилині матчу: Ростислав Бабич опинився на місці лівого півзахисника та виконав м’яку подачу на лінію штрафного майданчика. Ян Сліпченко в один дотик пробив по воротах, направивши м’яча в дальній кут воріт. 1:0. Хвилиною пізніше Бабич знову асистував Сліпченку, однак цього разу хавбек пробив вище воріт.

Другий гол створив Андрій Саченко: він, відпрацювавши у відборі на власній половині поля, здійснив рейд лівим флангом та з лівої подав на Ростислава Бабича, наш нападник, як і в першому гольовому моменті, в дотик переправив м’яча в сітку воріт. 2:0. Мало не відзначився і Микола Гашук: він потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, однак воротар зміг парирувати цей удар, а добивання нашого півзахисника прийшлося у воротаря.

Доводити рахунок до розгромного на останній хвилині матчу мав Філіп Марш, але він після передачі Андрія Костюка з правого флангу з меж воротарського майданчика теж влучив у поперечину.

Тож, рахунок так і лишився 2:0. Сподіваємося, що найважливіші голи у хлопців ще попереду. Адже вже посеред наступного тижня атлетівці зіграють матч півфіналу Кубка міста Києва проти «Динамо», і там кожен момент буде на вагу золота. Атлет, вперед!