«Атлет-2»   «ДЮСШ-15»

Першiсть м.Києва   24.09.2016 10:00
Перша лiга 12 тур   ДЮСШ-15

Звіт

«Атлет-2» у третьому матчі поспіль втрачає очки. Сьогодні, 24.09.2016, у матчі 12 туру першої ліги Чемпіонату міста Києва «Атлет-2» - «ДЮСШ-15» команди так і не виявили переможця - 0:0.

Звичної активності жовто-чорних на стартових хвилинах вболівальники не побачили. Власне, весь перший тайм атлетівці грали другим номером та не мали особливих моментів. Спроба створити атаку вдалася хіба що тоді, коли Ярослав Амрош відпасував на Давіда Гаджимурадова, а той віддав у вільну зону на Костянтина Тіміна. Наш півзахисник виконав подачу з правого флангу, однак воротар «ДЮСШ-15» безпроблемно забрав м’яча до рук. Натомість номінальні гості використовували будь-яку можливість для загострення гри. Одного разу наші суперники виконали наднебезпечний штрафний удар, однак м’яч влучив в стійку, а другого – м’яч після удару з гри Ярослав Амрош з «дев’ятки» перевів на кутовий.

У другому таймі нашим хлопцям вдалося дещо відсунути гру від власних воріт, однак ані в наступальних діях, ані в контролі м’яча ладу так і не було. До того ж, на 40 хвилині зустрічі за фол у центрі поля пряму червону картку дістав наш хавбек Маміко Мамоян: він занадто відверто та грубо зірвав атаку суперників, вдаривши гравця «ДЮСШ-15» ззаду по ногах – жовто-чорні лишилися в меншості. Як не дивно, але після вилучення активізувалися та почали створювати атаки саме наші хлопці. Вдалося заробити кілька кутових ударів, після розіграшу яких напівмоменти мали Філіп Марш та Давід Давиденко. Однак не збавили обертів і гравці «ДЮСШ-15». Біло-червоні створили ще один момент зі стандарту: суперник потужно пробив з меж штрафного майданчика, однак блискучий сейв здійснив Ярослав Амрош, знову перевівши м’яча на кутовий. Ну і на останніх хвилинах матчу за атлетівців зіграв каркас воріт: м’яч після удару суперників влучив у хрестовину.

Наші хлопці зіграли понад 10 хвилин в меншості, але виглядали більш сконцентрованими та зібраними. Однак, мусимо констатувати, що за 3 останні гри атлетівці набрали лише 2 залікові бали. Наступного тижня на нас чекає матч проти «Фортуни». Час вже здобувати перемоги.