Гейко 2' 39'
Першiсть м. Києва   23.09.2016 15:00
Друга лiга (Група В) 3 тур   стадіон Єдність

Звіт

Замість п’ятничного обіду – футбольний матч. Сьогодні, 23.09.2016, у 3 турі другої ліги групи Б «Атлет-3» зустрівся з ФК «Єдність» та обіграв господарів 2:0.

Вже за звичною для атлетівців традицією хлопці відзначилися в дебюті поєдинку. На 2 хвилині матчу Станіслав Підгорний поборовся в центрі поля за м’яч та виконав передачу на хід форварду, яка завдяки активним діям Артема Гейка перетворилася у результативну: наш нападник відтіснив захисника від м’яча та пробив точно під ліву стійку. 1:0 на нашу користь. Невдовзі атлетівці могли подвоїти перевагу: Давід Гаджимурадов виконував подачу з кутового, однак Артем Гейко не влучив по м’ячу, а удар Павла Косюхна головою не створив проблем для голкіпера. Наприкінці першого тайму атлетівці не використали ще одну нагоду: Давід Гаджимурадов, вибиваючи м’яча вперед, знов знайшов передачею Артема, той відпасував на Станіслава Підгорного, однак наш хав занадто довго возився з м’ячем та не зміг завдати удару.

У другій половині гри в роботу одразу включилися гравці, що вийшли на заміну, і вже за їх участі було створено небезпечний момент: Данило Калініченко відпасував на Павла Мурашка, той в свою чергу на Кирила Ткачука, котрий вже і виконав простріл у штрафний майданчик. Щоправда, голкіпер цю передачу перехопив. Надалі атлетівці віддали ініціативу, і суперники мали змогу створювати доволі небезпечні швидкі випади. Так, одного разу Нікіті Вєріну довелося вибивати м’яча з-під поперечини після виконання стандарту гравцем «Єдності». Щоправда вже на 39 хвилині матчу чорно-жовті забили вдруге та дещо охолодили запал суперників: Ян Борецький виконав подачу з правого флангу у карний майданчик, потім Павло Мурашко чи то пасуючи, чи то пробиваючи по воротах, переправив м’яча до нашого нападника, який і оформив дубль: пробивши цього разу в правий кут воріт. Останні хвилини матчу виявилися доволі активними, обидві команди намагалися створити небезпеку біля воріт суперників. Однак до фінального свистка рахунок не змінився.

Таким чином, Атлет-3 впевнено перемагає у третьому матчі поспіль. Наступного тижня на хлопців чекатиме зустріч з ФК «Відрадний». Бажаємо хлопцям і надалі не збавляти обертів та здобувати перемоги.