Мулярчук 48'
Першiсть м. Києва Арбітр 11.09.2016 10:30
Вища лiга 10 тур   Щасливе

Звіт

Сьогодні, 11.09.2016, в рамках 10 туру вищої ліги Першості міста Києва «Арсенал» приймав «Атлет». Впевнену перемогу з рахунком 3:0 святкували жовто-чорні.

Мотивація перед матчем була в обох команд. Атлетівці мали вигравати, щоб не надто далеко відпускати від себе трійку лідерів у турнірній таблиці, а каноніри прагнули поквитатися за поразку у чвертьфінальному матчі Кубка міста Києва. Нагадаю, що минулого тижня підопічні Романа Гринчука лише у серії післяматчевих пенальті обіграли «Арсенал» з рахунком 4:3 (рахунок основного часу – 2:2).

Атлетівці розпочали гру першим номером, тож вже на 5 хвилині матчу заробили право на виконання кутового. Стандарт з правого флангу виконав Ян Сліпченко, а результативним ударом відзначився Андрій Костюк, який виявився найспритнішим на добиванні. 1:0.

Більшість атак жовто-чорні проводили правим флангом. Щоправда, непоганий наступ вийшов, коли Родіон Мазур перевів м’яча на протилежний фланг: там до атаки підключився Богдан Калініченко та потужно пробив по воротах. Воротар на цей постріл зреагував, однак одразу зафіксувати м’яча не зміг. Тут вже долю епізоду мав вирішувати Ростислав Бабич, однак наш нападник чомусь не пішов на добивання.

Впродовж двадцяти хвилин протистояння каноніри зовсім нічого не створили в атаці. Тут їм і допомогли наші захисники: Кирил Разумов та Валентин Ящук не порозумілися між собою та дали змогу нападнику суперників вийти один на один з Ігорем Лихацьким. На щастя, Ігор вчасно вийшов з воріт та у підкаті вибив м’яча з-під ніг суперника.

Слизький рахунок 1:0 змушував атлетівців йти вперед. Так, одного разу Андрій Костюк втік в контратаку та заробив кутовий. А подачу Родіона Мазура з кута поля на дальній стійці впевнено замкнув Ростислав Бабич. 2:0 на 22 хвилині матчу. До слова, захисники «Арсеналу» так і не зробили «роботи над помилками» минулої зустрічі, адже цей гол є дзеркальним відображенням голу Ростислава в Кубковому матчі минулого тижня. До перерви жовто-чорні мали ще два непогані моменти. Спочатку Ян Сліпченко відпасував на Богдана Калініченка, а той пробив по воротах, однак зависоко. А згодом Калініченко сам виступив в ролі асистента, відпасувавши на Бабича – нападник пробив в один дотик, однак м’яч розминувся із лівою стійкою.

На початку другого тайму атлетівці виконали ще один кутовий: Сліпченко подав з правого флангу, однак Микола Гашук не змів акцентовано пробити по воротах суперника. Загалом, по перерві жовто-чорні трохи заспокоїли гру та стали більше тримати м’яч на своїй половині поля – тож і гострих моментів поменшало.

Наприкінці зустрічі Сліпченко виконав черговий кутовий з правого флангу, м’яч відскочив до Бабича, який пробив ударом через себе - от тільки влучив у поперечину. Та забити втретє атлетівці все ж змогли: Андрій Саченко розпочав атаку, перевівши м’яча на правий фланг, там Дмитро Василенко в дотик віддавав вперед. Воротар канонірів ніби-то мав забирати м’яча, але помилився, і Архип Мулярчук отримав нагоду відзначатися, якою і скористався сповна. 3:0.

«Атлет» здобуває важливі залікові бали та тішить вболівальників своєю грою. Адже завдяки надійній грі наших захисників «Арсенал» сьогодні фактично нічого не створив в атаці. В паралельному матчі цього туру «Динамо» - «Зірка» перемогу здобули біло-сині, 3:0. Таким чином, «Атлет» наздоганяє «Зірку» за очками. І хоча за рахунок перемоги в очному протистоянні вище поки що «Зірка», але боротьба за нагороди Першості обіцяє бути гарячою.

Наступної неділі на наших хлопців чекає матч проти «Чайки». Тож набираємося сил та налаштовуємося на перемогу. Так тримати!