Сліпченко 19' 29'   13'
Першiсть м.Києва Арбітр 12.06.2016 11:00
Вища лiга 9 тур Валентин Жолтіков СК Атлет

Звіт

Сьогодні, 12.06.2016, «Атлет-1» провів останню гру першого кола Чемпіонату міста Києва. В матчі 9 туру наші хлопці приймали «Арсенал». Слід сказати, що матч мав принципове турнірне значення для обох команд. І тим більше нас, вболівальників, тішить перемога атлетівців з рахунком 2:1.

Атлетівці, вочевидь, зробили сьогодні ставку на швидкий м’яч. Такий висновок можна було зробити, дивлячись на гру підопічних Гринчука у стартові хвилини. Буквально за 5 хвилин вони створили три наднебезпечні моменти. Першу атаку розпочав Микола Гашук. Він, вибиваючи м’яча вперед, знайшов передачею Андрія Костюка, той в свою чергу виконав подачу на Ростислава Бабича. Нашому нападнику залишалося завдати лише точного удару, але Бабич трохи схибив, пробивши над поперечиною. Одразу ж після цього наш нападник підловив на помилці голкіпера, який вибивав м’яча від воріт, відпасував на Яна Сліпченка, який і завдав удару по воротах. Однак воротар був напоготові та перевів м’яча на кутовий. Після виконання цього стандарту атлетівці знову спромоглися завдати удару, цього разу головою бив Кирило Разумов, але і він був неточним.

Не спромігшись забити швидкий гол, атлетівці намагалися трохи заспокоїти гру, натомість у центрі поля стали виникати «пожежі». Каноніри встигли скористатися хвилинною незібраністю атлетівців та змогли повести у рахунку. Гравець суперників з-за меж штрафного завдав потужного удару по воротах Ігоря Лихацького, і наш воротар як не старався, але завадити м’ячу влетіти в кут воріт не зміг. 0:1.

Краща реалізація моментів дозволила канонірам вже на 13 хвилині повести у рахунку. Однак здаватися атлетівці не збиралися, тож з новою силою почали створювати моменти. До атаки підключалися і центральні хави. Одне з таких підключень завершилося призначенням пенальті у ворота гостей. Вирок на 19 хвилині точним ударом в праву шістку реалізував Ян Сліпченко. 1:1.

До перерви відзначитися ще раз могла як одна, так і друга команда. Вивести команду вперед міг Андрій Костюк. Він після пасу Миколи Гашука прорвався крізь двох оборонців «Арсеналу» та цілив у дальній кут – на заваді став голкіпер, перевівши кулястого на кутовий. Ну а на останніх хвилинах першого тайму момент мали каноніри: Ігор Лихацький, невпевнено зігравши на виході, не зміг одразу забрати м’яча до рук та залишив ворота порожніми, тож гравцям у білій формі залишалося лише додати м’яча у рамку. На щастя, вчасно підоспіли захисники та ліквідували небезпеку.

Початок другої половини теж був за атлетівцями. Гашук, Бабич та Роман Разумов розіграли триходівку, останній отримав м’яча вже біля воріт суперника, однак не зміг його зупинити та завдати результативного удару. А гольову атаку на 29 хвилині матчу створила пара наших центральних півзахисників. Зрячу передачу з центральної зони на гол перетворив знов Ян Сліпченко. Йому залишалося лише головою перекинути голкіпера, який необачно намагався зіграти на виході. 2:1.

Каноніри мали нагоду зрівняти рахунок, от тільки вдало зіграв Ігор Лихацький, парирувавши удар з меж штрафного та не дозволивши суперникам відзначитися вдруге.

Атлетівці покращили б різницю забитих-пропущених, якби Андрій Костюк реалізував дві свої нагоди. Спочатку він завдавав удару з-за меж штрафного з правого флангу та влучив у поперечку, а потім у ліву стійку, а згодом пробив у ту ж ліву стійку після подачі Сліпченка з кутового. Так каркас воріт двічі врятував гостей.

А наприкінці другого тайму каноніри знов створили небезпечний момент: після передачі з правого флангу, суперник міг завдавати удару мало не з меж воротарського майданчика, та, на щастя, пробив у молоко.

Чергова надважлива вольова перемога для атлетівців. Вкотре жовто-чорні перші пропускають, але проявляють характер та досягають перемоги з уже улюбленим рахунком 2:1. Після сьогоднішнього матчу наші хлопці посідають четверту сходинку у турнірній таблиці, маючи в активі 15 очок. Перше коло завершуємо на мажорній ноті та переконані, що у другому колі обов’язково поборемося за призові місця. Гарного відпочинку, наснаги та позитивних емоцій! Атлет, так тримати!!!