12' 16' 28'
Першiсть м. Києва Арбітр 11.06.2016 12:00
Друга лiга 9 тур Шкряда Євген Щасливе

Звіт

11.06.2016 «Атлет-3» зіграв фінальний матч першого кола у другій лізі Чемпіонату міста Києва. Наших хлопців приймав «Фаворит-Бориспіль». Сьогодні господарі виявилися сильнішими та святкували перемогу 3:0.

У разі виграшу в сьогоднішньому поєдинку з різницею щонайменше у два м’ячі атлетівці могли б посісти 3 місце у групі Б, в незалежності від результатів інших матчів. Здавалося, такий розклад справ мав би додавати жовто-чорним наснаги та бажання перемагати. Але несподівано для вболівальників «Атлет» розпочав цей матч надто кволо. Хлопці не могли сконцентруватися на стартових хвилинах та постійно помилялися при передачах, програвали майже всю боротьбу. Така незібраність призвела до перших моментів «Борисполя». Двічі небезпеку господарі поля створювали зі штрафних, а згодом змогли створити момент і просто з гри. Гравець суперників пробивав з меж штрафного майданчика без спротиву з боку наших хлопців. Двічі поспіль атлетівцям повезло: спочатку Нікіта Вєрін відбив м’яча, а потім добивання на себе прийняла стійка.

Та вже у наступному моменті навіть каркас воріт не врятував жовто-чорних. Схожа ситуація: суперник без опіки знову наважується на удар, Нікіта Вєрін знову відбиває м’яча, і знову на добиванні перші бориспільці. От тільки цього разу гравець «Борисполя» був точнішим – поцілив у ближній кут воріт. 12 хвилина – 1:0. Користуючись розгубленістю атлетівців, господарі за 4 хвилини подвоїли свою перевагу. 2:0.

Така гра не влаштовувала тренерський штаб «Атлету», тож заміни ми побачили ще у першому таймі. Дещо освіжив гру та додав команді в атаці Родіон Мазур, котрий вперше вийшов на поле після травми. Він самотужки обійшов кількох захисників суперників та опинився на ударній позиції, однак перетримав м’яча та вимушений був скинути його назад на партнера. Згодом Родіон розрізною передачею знайшов Кирила Ткачука на правому фланзі, але той не зміг виконати належний простріл. А наприкінці тайму Мазур сам завдав удару по воротах, однак кулястий пролетів над поперечкою.

Мало що змінилося і у другому таймі. «Бориспіль» знову відзначився активністю, тож вже на 28 хвилині рахунок став розгромним: гравець господарів завдавав удару, а Нікіта Тютюніков, намагаючись вибити м’яча на кутовий, зрізав м’яча у сітку воріт. 3:0.

Заради справедливості слід сказати, що і наші хлопці створили кілька непоганих моментів. Одного разу пробивав Родіон Мазур, але надійно зіграв кіпер суперників та забрав м’яча до рук. Згодом Мазур відпасував праворуч на Жоріна, той виконав простріл, у штрафному удару завдавав Віктор Швець, але і цього разу воротар був на висоті – перевів м’яча на кутовий. Згодом Мазур завдавав ще одного удару, цього разу зі штрафного, але м’яч пролетів не тільки над стінкою, але і над поперечиною. Була ще нагода у Швеця після прострілу Яна Борецького, але знову воротар був надійним та врятував свою команду.

Атлетівці не змогли впоратися із «Борисполем» та потерпіли розгромну поразку, але зважаючи на сьогоднішню відсутність бажання грати в атлетівців, то рахунок є цілком логічним. Посівши п’яте місце в групі Б, «Атлет» потрапляє у третю групу в другому колі. Сподіваємося, що ця поразка загартує хлопців і, відпочивши влітку, вони у другому колі ще покажуть свою справжню гру.