Гаджимурадов 28'
Першість Києва 1Л   08.06.2016 17:00
9 тур   ДВРЗ

Звіт

Сьогодні, 08.06.2016, «Атлет-2» зіграв останній матч першого кола першої ліги Чемпіонату міста Києва. У поєдинку 9 туру атлетівці гостювали у «ДЮСШ-21». Чорно-жовті перемогли з рахунком 2:0.

Дуже жваво розпочали цей матч наші хлопці. Давід Гаджимурадов одразу прорвався крізь кількох оборонців ДЮСШ та завдав удару під поперечку – завадив голкіпер, який вчасно зреагував на цей постріл. Однак у наступному епізоді кіпер суперників вже нічого не міг зробити: гравці ДЮСШ вибивали м’яча від воріт, Роман Разумов вчасно зреагував на це та головою одразу переправив м’яча на Архипа Мулярчука. Архип свій шанс не проґавив – одразу включився та пробив повз воротаря. 1:0 наша команда повела на 4 хвилині зустрічі.

Атлетівці майже весь час володіли ініціативою, щоправда стовідсоткових моментів чорно-жовті не створювали. Натомість припустилися помилки: Ярослав Амрош взяв м’яча у руки після пасу свого гравця назад – як наслідок, вільний удар з меж штрафного майданчика. Ліквідувати цю небезпеку підопічним Гринчука вдалося: після розіграшу стандарту наші хлопці вибили м’яча на кутовий. А наприкінці двадцятип’ятихвилинки і самі були близькими до другого забитого м’яча. Артем Шевчук виконав подачу на Архипа Мулярчука, а той злету намагався вразити ворота суперників. Здавалося, м’яч вже мав опинитися у воротах, але в останню мить зреагував кіпер суперників та витягнув м’яча з нижнього кута воріт.

По перерві атлетівці вдруге вразили ворота суперника. Гольову атаку розпочав знов Роман Разумов. Він, вже майже лежачи, віддавав передачу на Костянтина Тіміна, котрий прорвався крізь кількох захисників та виконав простріл з лівого флангу таким чином, що Давіду Гаджимурадову залишалося лише відправити кулястого в порожні ворота. 2:0.

У другому таймі небезпека була і біля воріт Ярослава Амроша. Спочатку нашому воротарю довелося вибивати м’яча з ближнього кута після виконання штрафного, а згодом врятував нас і каркас воріт. Жорстко грали наші хлопці, намагаючись в такий спосіб просунутися до воріт суперника. Чимало клопотів завдав сьогодні захисникам Кирило Ткачук, що грав на правому фланзі. На лівому ж був Даниїл Жорін, котрий сьогодні мав свій момент: він цілив у ближній кут з лінії воротарського, але захисник вчасно підставив ногу.

Два голи забиті на початку таймів вирішили долю цього протистояння. «Атлет-2» завершує перше коло на мажорній ноті, але необов’язкові мінімальні поразки від «Фортуни» та «Локомотиву» не дали змоги перебувати у трійці лідерів. У підсумку, в турнірній таблиці наш другий склад розташувався на п’ятій сходинці. Але якщо команда буде демонструвати таку гру, як сьогодні, і в другому колі, то атлетівці і в цьому році матимуть шанси поборотися за медалі.