Костюк 2'

Кубок м. Києва   08.06.2016 11:30
1/8 фіналу   Локомотив

Звіт

Сьогодні, 08.06.2016, ФК «Локомотив» та ФК «Атлет» розігрували путівку до чвертьфіналу Кубка міста Києва. Далі проходить «Атлет», який обіграв суперників з рахунком 2:1.

Одразу після стартового свистка атлетівці почали свої наступи. Вже на першій хвилині наші хлопці створили стовідсотковий момент: Кирило Разумов побачив вільного Андрія Костюка на правому фланзі та віддав вчасну передачу, Андрій намагався злету перекинути голкіпера, але трохи схибив. Щоправда, вже за хвилину наш вінгер реабілітувався за цей епізод. Костюк, пресингуючи суперника, «обікрав» його та спокійно з кута воротарського майданчика пробив повз голкіпера. 0:1.

Швидкий м’яч створював перевагу атлетівцям, однак зупинятися жовто-чорні не планували. Богдан Калініченко віддав розрізну передачу на Яна Сліпченка, а той виконав потужний простріл на правий фланг. Відгукнувся на цю передачу той же Костюк, але цього разу пробив повз праву стійку.

Другому забитому м’ячу атлетівців посприяла самовіддача Дмитра Василенка: він не зупинився та дограв епізод біля лицьової лінії до кінця, заробивши таким чином кутовий удар. Стандарт виконав Ян Сліпченко, а в штрафному майданчику роботу наших хлопців виконали самі господарі поля – автогол. 0:2.

Надалі атлетівці теж високо пресингували опонентів, однак до завершальних ударів справа не доходила. Більше того наприкінці першого тайму наші хлопці почали грати не зовсім відповідально та втрачати м’яча у простих ситуаціях. Така поведінка призвела до пропущеного м’яча буквально на останніх секундах першого тайму. Відзначилися господарі поля зі стандарту. Гравець Локо чітко реалізував штрафний удар, потужно пробивши під поперечину. 1:2.

Здавалося, що завдяки голу в роздягальню психологічна перевага на початку другого тайму має бути у наших суперників. Однак наших хлопців пропущений м’яч не знітив, і вони продовжили створювати моменти. Нагод відзначитися було предостатньо: ударів завдавали і Дмитро Шевченко, і Ростислав Бабич, і Кирило Разумов після подачі з кутового, і Архип Мулярчук, вийшовши на побачення з голкіпером, і Валентин Ящук, і Андрій Костюк. Але всі спроби відзначитися у другому таймі не призвели до змін на табло.

У підсумку, «Атлет» довів матч до переможного кінця та здобув путівку до ¼ фіналу Кубка столиці, але кількість нереалізованих моментів неприємно вражає. Згідно з календарем цієї неділі на нас чекає протистояння з «Арсеналом», тож сподіваємося, що небезпечних моментів біля воріт суперника буде не менше, але реалізація буде значно кращою. Атлет, вперед!