Бабич 43'
Першiсть м. Києва   05.06.2015 18:00
Вища лiга 8 тур   Козин

Звіт

Сьогодні, 05.06.2016, в рамках 8 туру вищої ліги Першості міста Києва вишгородська «Чайка» приймала дарницький «Атлет». Атлетівці святкували перемогу 2:1.

В дебюті поєдинку команди так би мовити обмінялися люб’язностями: на 3 хвилині «Чайка» відзначилися зі штрафного, а за хвилину наш Ян Сліпченко потужним ударом під поперечку теж зі стандарту нівелював перевагу господарів. Таким чином вже на 4 хвилині матчу рахунок був 1:1.

Все починалося спочатку, і наші хлопці настирливо просувалися в бік воріт суперників. Спочатку Дмитро Василенко довгою передачею вперед запустив лівим флангом Ростислава Бабича, який змістившись в центр, завдав удару. Щоправда, трохи неточного – м’яч пройшов повз праву стійку. А згодом моменти почав створювати Ян Сліпченко. У середині першого тайму він виконав ще один штрафний удар, але цього разу не так влучно – поцілив у поперечину. Трохи пізніше той же Ян вивів на ударну позицію Ростислава Бабича, але нападник не зміг перекинути голкіпера.

На противагу моментам наших хлопців «Чайка» мала можливість з кутового, а наприкінці першої двадцятип’ятихвилинки момент з’явився після помилки наших хавів. Першого разу удар по воротах був не точним, а другого – команду підстрахував Дмитро Василенко, холоднокровно вибивши м’яча.

На початку другого тайму гра була більш-менш спокійна, якщо не брати до уваги три сумнівні штрафні удари протягом двох хвилин у бік воріт атлетівців. Непослідовним був арбітр у наступному епізоді: Ростислава Бабича, який перебував з м’ячем, відверто штовхали у спину у штрафному майданчику, але, незважаючи на вигуки вболівальників, суддя був непохитним – на 11-метрову позначку так і не вказав. Були підстави призначати пенальті чи ні дивіться самі у відеозаписі гри.

Не пройшло, мабуть, й хвилини, коли Ян Сліпченко знову відпасував на Ростислава Бабича. Той перебував на вбивчій позиції, але поцілив у каркас воріт. Далі знов слідувала череда штрафних ударів у бік воріт Ігоря Лихацького, але, перехопивши м’яча, атлетівці розпочали новий наступ. Архип Мулярчук головою продовжив пас із глибини поля та вчасно видав таку необхідну передачу вперед. На неї вже чекав Ростислав Бабич, який потужно приклавшись до м’яча, зробив рахунок 1:2. Це була 43 хвилина зустрічі – грати було ще достатньо, але жовто-чорні змогли впоратись з хвилюванням та панікою і довели цей матч до переможного кінця.

Атлетівці тріумфують у матчі проти «Чайки». Напружений поєдинок завершився хеппі-ендом, жовто-чорні здобувають переможні залікові бали та підіймаються на п’яту сходинку турнірної таблиці. На черзі в нас залишається останній матч першого кола проти «Арсеналу», і нехай сьогоднішня перемога додасть впевненості нашим хлопцям у наступному матчі. Атлет, вперед!