32'

Першість Києва 1Л   04.06.2016 13:10
8 тур   Школа №231

Звіт

Сьогодні, 04.06.2016, на вболівальників «Атлету» чекав матч 8 восьмого туру першої ліги Чемпіонату міста Києва «Атлет-2» - «Поділ». Дарницькі хлопці своїх фанів не підвели та потішили їх гольовою перемогою 4:1.

Початок матчу видався непростим. Суперники одразу розпочали боротьбу у центрі поля. Наші ж хлопці намагалися вийти в атаку, однак через неточні паси попереду в них мало що виходило. Та вже на 9 хвилині матчу атлетівцям вдалося відкрити рахунок у матчі: Валентин Ящук видав ідеальну подачу з кутового, яку ідеальним ударом головою у дальню дев’ятку замкнув Архип Мулярчук. 1:0.

Попри те, що атлетівцям доволі швидко вдалося забити, перший тайм був доволі напруженим, але небагатим на небезпечні моменти. Жовто-чорні ще раз виводили на ударну позицію Архипа Мулярчука, він знову пробивав головою, але цього разу не так вдало – голкіпер забрав м’яча до рук. Суперники ж відповіли небезпечним виконанням стандарту, але цей штрафний удар не приніс їм успіху. Буквально на останніх секундах першої двадцятип’ятихвилинки гравці «Подолу» знову були близькими до встановлення паритету, але на виході надійно зіграв Ярослав Амрош.

По перерві жовто-чорні виглядали значно активнішими, ймовірно, що гру оживили заміни: одразу включився Олександр Ключка, додав надійності в центрі поля Максим Сіленко, а Ярослав Рибак своєю активністю почав докучати захисникам «Подолу». Непоганого удару завдав Артем Шевчук, пробивши парашутом, але він був трохи неточним – м’яч опустився на сітку воріт. Наступного удару завдавав Максим Сіленко, але з ним впорався голкіпер «Подолу».

А за кілька хвилин атлетівці припустилися зовсім необов’язкової помилки. Олександр Ключка, не дивлячись, віддав пас назад на Романа Разумова, а той дозволив супернику себе «обікрасти» та виконати простріл, який і перетворився у гольову передачу. 1:1. Атлетівці потребували кількох хвилин, щоб оговтатись від пропущеного м’яча. Вже за 4 хвилини жовто-чорні створили гольову атаку. Максим Сіленко віддав передачу вперед, там за м’яч зачепився Ярослав Рибак та, не гаючи часу, пробив. З його ударом голкіпер впорався та майже перевів м’яча на кутовий. Але Роман Разумов, який прагнув реабілітуватися за власну помилку, настільки впевнено зіграв на добиванні, що не залишив шансів ані голкіперу, ані захисникам. 2:1.

Невдовзі атлетівці відзначилися знов. Автором забитого м’яча став Філіп Марш, котрий потужно пробив зі штрафного удару так, що ні стінка, ні воротар не змогли завадити м’ячу перетнути лінію воріт. 3:1. Ну і крапку у протистоянні підопічні Гринчука поставили за дві хвилини до кінця гри: той же Марш подавав з кутового, а на дальній стійці вже чатував Владислав Святохін, який головою замкнув дальню стійку. 4:1.

Схоже, що стандарти стають небезпечною зброєю в руках жовто-чорних, адже три з чотирьох м’ячів були забиті саме зі стандартних положень. Атлет перемагає у доволі непростому поєдинку та здобуває важливі залікові пункти. На черзі залишається лише один матч першого кола – проти ДЮСШ-21. Тож, сподіваємося і наступного тижня побачити видовищний та переможний футбол у виконанні наших хлопців.