7' 18' 50'+1
Першiсть м. Києва   01.06.2016 17:30
Перша лiга 7 тур   ДЮСШ-15

Звіт

Сьогодні, 01.06.2016, матч 7 туру відіграли наші хлопці і у першій лізі Чемпіонату міста Києва. «Атлет» гостював у «ДЮСШ-15». Господарі перемогли з рахунком 3:0.

Незвично для вболівальників розпочали цей матч наші хлопці. Атлетівці майже повністю віддали ініціативу та не надто пресингували опонентів. Більше того, отримуючи м’яча, наші хлопці не могли створити нічого суттєвого попереду. Така гра призвела до того, що вже на 7 хвилині м’яч влетів у ворота Ярослава Амроша: відзначився гравець ДЮСШ, використавши добивання, яке наші захисники відверто проґавили. Власне, так само як і перший удар, котрий Ярослав Амрош зміг парирувати. 1:0.

«Атлет» ясно дав суперникам зрозуміти, що сьогодні перебуває не в найкращій формі, тож гравці ДЮСШ почували себе на полі цілком впевнено. М’яч від жовто-чорних відскакував бозна-куди, точних пасів було вкрай мало, і, як наслідок, небезпечних атак також не було. Натомість наші суперники, розрізавши довгою передачею нашу оборону, наприкінці першого тайму відзначилися вдруге. 2:0. Відіграти один м’яч атлетівці могли, коли на ударній позиції опинився Давід Гаджимурадов, але він пробив вище воріт.

У другому таймі команду ще раз врятував Ярослав Амрош, витягши м’яча після штрафного удару з лівої дев’ятки. Власне, потім жовто-чорні трохи оживилися – гру освіжили гравці, що вийшли на заміну, однак не надовго. Ну а вже в компенсований до другого тайму час, знову таки з добивання гравці ДЮСШ-15 відзначилися вже втретє за сьогодні. 3:0.

Заслужений рахунок на табло, адже наші хлопці нічого не створили на футбольному полі. У наступному турі зустрінемося із «Подолом». Сподіваємося побачити видовищний футбол та звичну гру від наших хлопців.