26'  32'  35'
Першiсть м.Києва Арбітр 01.06.2016 11:00
Вища лiга 7 тур Антон Лоза СК Атлет

Звіт

Сьогодні, 01.06.2016, в рамках 7 туру вищої ліги Чемпіонату міста Києва «Атлет» приймав «Альпіну-ДЮСШ-17». Наші хлопці у цьому протистоянні святкували перемогу 3:0.

Вже в дебюті матчу атлетівці, створюючи момент за моментом, почали показувати суперникам, хто господар на цьому полі. Щоправда, м’яч вперто розминався з рамкою воріт. Спочатку Ян Сліпченко мало не поцілив у ліву дев’ятку зі штрафного, а потім його подачу з кутового міг замикати Кирило Разумов, але і він був неточним.

Власне, весь перший тайм жовто-чорні те і робили, що марнували власні моменти. Спочатку атлетівці розіграли комбінацію Разумов – Костюк – Сліпченко. Однак Ян, не прокидаючи м’яча вперед, вирішив бити одразу, але поцілив і повз голкіпера, і повз праву стійку. Згодом біля воротаря на ударній позиції опинилися одразу двоє наших гравців: Костюк та Сліпченко, але вони не розібралися між собою та не змогли переграти кіпера «Альпіни».

Незабаром нагоду забити мав вже наш номінальний нападник Ростислав Бабич: він опинився на ударній позиції після подачі Яна Сліпченка, однак переправити м’яча головою в ближній кут таки не зміг. Ще пізніше Ян знову виконав гостру передачу - цього разу з кута поля. Його надгострий простріл намагалися замкнути аж троє гравців у жовтих футболках, але належним чином до м’яча не дотягнувся жоден з них. Наприкінці першого тайму ще один небезпечний момент створив Микола Гашук: він, вибиваючи м’яча вперед, видав передачу на Ростислава Бабича. Голкіпер у цьому моменті зіграв не найкращим чином, але і наш нападник не зміг використати його помилку на свою користь. Перший тайм – 0:0, але гол назрівав.

Ніхто не знає, що саме Роман Гринчук говорив своїм підопічним у перерві, але вже на 30 секунді другого тайму атлетівці відзначилися результативним ударом. Богдан Калініченко, перекинувши голкіпера, відправив м’яча у сітку воріт. 1:0. За кілька хвилин жовто-чорні подвоїли свою перевагу. Після передачі Яна Сліпченка у штрафний майданчик удару завдавав Андрій Костюк. Щоправда він не зміг «пробити» голкіпера «Альпіни», який встиг «скластися» та потягти цей удар. А от з добиванням був безсилий навіть голкіпер: наш хавбек опинився у потрібному місці в потрібний час та переправив м’яча у сітку. 2:0.

А на 35 хвилині матчу рахунок вже став розгромним. Асистентом виступив Ян Сліпченко, виконавши простріл з лівого флангу, а вразив ворота суперника Ростислав Бабич. 3:0. Могли атлетівці ще більше покращити свою статистику «забитих-пропущених», але на 43 хвилині матчу Микола Гашук не реалізував 11-метровий удар.

У підсумку, атлетівці святкували впевнену перемогу. А «Альпіна», яка у минулому році двічі перемагала другий склад «Атлету», сьогодні не створила жодної небезпеки біля наших воріт. Однак і в нас все було не так добре, як хотілося б, адже силу-силенну моментів наші хлопці просто змарнували. Цієї неділі відбудеться поєдинок проти «Чайки», і там доведеться добряче попрацювати, бо кожен момент буде на вагу золота. Атлет, вперед!!!