33'
Першiсть м. Києва Арбітр 22.05.2015 14:00
Вища лiга 5 тур Валентин Жолтіков Конча-Заспа

Звіт

22.05.2016 у 5 турі вищої ліги Першості міста Києва «Діназ» приймав «Атлет». У сьогоднішньому поєдинку господарі святкували перемогу із мінімальним рахунком 1:0.

Майже впродовж всього першого тайму атлетівці контролювали м’яч на половині поля суперника та мали змогу створювати небезпечні моменти. Лік гольовим моментам розпочав Богдан Калініченко, потужно пробивши по воротах «Діназу» - щоправда йому забракло влучності. Другий момент створив вже наш нападник Ростислав Бабич: отримавши м’яча, він вийшов на побачення з голкіпером. Розібратися з воротарем біло-синіх Ростислав не зміг – пробив точнісінько у нього, а підхопивши м’яча після сейву кіпера, пробив повз ліву стійку.

Ще більше загострити гру команди намагався Андрій Костюк на правому фланзі. Він виконав непогану подачу у штрафний майданчик, але трохи не докрутив м’яча від воріт, тож наш нападник не встиг відгукнутися на неї, а голкіпер забрав м’яча до рук.

Нечисленні намагання «Діназу» прорватися правим флангом щоразу закінчувалися невдачами через гарну гру гравців оборонної ланки «Атлета».

Ще одну нагоду для взяття воріт атлетівці створили після подачі з кутового. Ян Сліпченко виконав її з правого флангу, захисник біло-синіх вибив м’яча з лінії воріт головою. Тоді Ян відпасував на Андрія Костюка, котрий злету пробив по воротах, але теж трохи невлучно.

Наприкінці першого тайму господарі створили наднебезпечний момент, прорвавшись лівим флангом та виконавши звідти простріл. На щастя, гравець, котрий відгукнувся на цю передачу, не зміг переграти Ігоря Лихацького, який впевнено виконав свою роботу та парирував його удар. Перший тайм – 0:0.

По перерві атлетівці стали грати не так компактно та почали надавати суперникам достатньо простору для здійснення їх наступів. Стали проходити паси з центральної зони. Після одного такого пасу гравцю біло-синіх навіть вдалося завдати удару по воротах. Микола Гашук, що намагався завадити йому це зробити, повністю небезпеку ліквідувати не зміг. На щастя, м’яч пройшов повз ліву стійку.

Та вже в наступному моменті діназівцям пощастило більше. На 33 хвилині матчу, скориставшись пожежею на правому фланзі нашої оборони, вони виконали пас у карний майданчик. На цю передачу вже чатував інший гравець біло-синіх, котрий і пробив по воротах Ігоря Лихацького. З першим ударом наш голкіпер впорався, а от проти добивання був уже безсилий. 1:0.

Прикрий м’яч, враховуючи кількість моментів, які створили атлетівці ще до перерви. Щоправда, надії забити жовто-чорні не втрачали, намагалися витискати максимум зі своїх моментів. Нагоду зрівняти рахунок мав Дмитро Шевченко. В середині другого тайму він виконував штрафний з-за меж карного майданчика суперників, однак трохи перекрутив м’яча, і він розминувся з лівою стійкою. Ще один момент був при виконанні стандарту з лівого флангу, але, на жаль, Валентин Ящук не зорієнтувався та замість того, щоб пробити по воротах, лише зупинив м’яча для гравця суперників.

Надалі стопроцентних моментів в атаці наші хлопці не створили. Натомість стали проходити розрізні паси суперників. Тож кілька разів Андрій Саченко рятував команду, раз по раз виконуючи олімпійські забіги назад та ліквідуючи небезпеку. Гарна нагода виникла, коли Костянтин Тімін прорвався правим флангом та доволі перспективно подавав на лінію воротарського, але кіпер «Діназа» пильнував цю ситуацію та забрав м’яча до рук. До фінального свистка зрівняти рахунок атлетівцям так і не вдалося.

Попри програшний рахунок на табло, вболівальники потішилися грою хлопців та отримали позитивні емоції, спостерігаючи за цим матчем. І якби хлопці реалізували всі свої моменти, то, можливо, все б склалося інакше. Наступними вихідними відбудеться поєдинок проти «Добро-Восходу». Тож, налаштовуємося та сподіваємося на перемогу.