47'
Першість Києва 2Л   21.05.2016 17:00
6 тур (Група Б)   ППС

Звіт

Сьогодні, 21.05.2016, в рамках шостого туру другої ліги Першості міста Києва було зіграно матч «Атлет» - «Лайонс». Завершилася зустріч з рахунком 1:2.

Половину першої двадцятип’ятихвилинки команди призвичаювалися до важкого покриття гарового поля та боролися за центральну зону. Першими гольову можливість створили наші суперники: гравці ФК «Лайонс» пасом з глибини вивели на ударну позицію свого нападника, той, не гаючи часу, перекинув Нікіту Вєріна. 0:1. Можливостей, щоб зрівняти рахунок у першому таймі жовто-чорні мали небагато. Небезпечно на вістрі грав Денис Петровський, а Артем Гейко створив свою можливість практично самотужки – на прийомі обіграв захисника та вийшов на побачення з голкіпером. На жаль, пробивши повз воротаря, пробив і повз ворота.

У другому таймі атлетівці виглядали цікавіше, вони одразу включилися у гру. Ян Борецький відпасував на Станіслава Підгорного, але той пробив повз праву стійку. Кількома хвилинами пізніше Борецький долучився до ще однієї атаки. Власне, цей наступ вже був гольовим: Денис Петровський обігрався у стіночку з Яном Борецьким, а потім вразив правий кут воріт голкіпера ФК «Лайонс». 1:1 на 29-ій хвилині матчу.

Не бажаючи програвати поєдинок, у якому забили першими, гості одразу відповіли гострим моментом: небезпеку вони створили після подачі з кутового. На щастя, Нікіта Вєрін забрав м’яча до рук на ближній стійці та не дозволив йому повністю перетнути лінію воріт. Вирвати перемогу бажали і атлетівці. Станіслав Підгорний розпочав небезпечний наступ, відпасувавши на Яна Борецького, а той, в свою чергу, проштовхнув м’яча на Даниїла Жоріна. Однак нападник пробив вище воріт.

А наприкінці зустрічі «Лайонс» все ж відзначився вдруге: гравець гостей пройшов правим флангом та подав у воротарський майданчик на свого партнера. Тому лишилося лише підставити голову та знов вивести свою команду вперед. 1:2. І хоча кілька хвилин до кінця гри ще залишалося, змінити рахунок господарям поля не вдалося.

Атлет-3 поступається у матчі, у якому мав змогу вирвати перемогу. Однак не будемо забувати, що зранку хлопці вже відіграли один матч у футбольному турнірі «Pepsi Generation Cup». Можливо, саме ця втома після першої гри далася взнаки та не дозволила хлопцям дотиснути суперників та здобути бодай очко.