32'
Першiсть м. Києва   21.05.2016 15:00
Перша лiга 5 тур   Локомотив

Звіт

Сьогодні, 21.05.2016, було зіграно матч п'ятого туру першої ліги Чемпіонату міста Києва «Локомотив» - «Атлет». До сьогоднішнього поєдинку команди мали однакову кількість залікових пунктів: по 8 в активі кожної. Отже, сьогоднішня гра була надпринциповою та, як то кажуть, «грою за шість очок».

Гарний момент жовто-чорні створили після триходівки Шевчук – Святохін – Лєднєв. Останній, отримавши м’яча, прострілив на Костянтина Тіміна, але там на дальній стійці вдало зіграв голкіпер. Вистачало роботи і у нашого воротаря Ярослава Амроша, котрому частенько доводилося вступати в гру та рятувати команду. Деморалізувати суперника атлетівці могли, якби реалізували стандарт на останніх хвилинах першого тайму. Однак точний удар Валентина Ящука вдало парирував воротар «залізничників».

По перерві тренерський штаб освіжив гру команди, випустивши на поле резервних гравців, і це одразу підсилило гру. Архип Мулярчук, отримавши м’яча від Костянтина Тіміна, одразу виконав точний пас на Давіда Гаджимурадова, але останній поспішив та пробив зависоко.

А на 32 хвилині матчу суперники скористалися нашою помилкою в обороні та вийшли вперед: захисники не догледіли нападників Локо, а Ярослав Амрош невдало зіграв на виході та дозволив м’ячу залетіти за комірець. М’яч влучив у стійку та відлетів до вільного нападника «Локомотива». «Залізничнику» лишалося пробивати вже у порожні ворота. 1:0.

Пропущений м’яч змушував жовто-чорних з новою силою рухатися уперед. Намагався вразити ворота Архип Мулярчук: він, виборовши м’яча, розвернувся у карному майданчику господарів та завдав удару – виглядало видовищно, от тільки влучності нашому хаву забракло. Мав свій момент і Ярослав Рибак, але на заваді знов опинився голкіпер Локо. Наприкінці матчу Ярослав Рибак знову опинився на ударній позиції. Він пробив по воротах, однак голкіпер здійснив сейв, намагався добити м’яча у ворота Архип Мулярчук, але і на цей удар голкіпер встиг зреагувати.

У підсумку - 1:0, нашим хлопцям так і не вдалося дотиснути суперників. Однак хлопці показали бажання грати та проявили характер. У наступному ж турі зустрінемося з «Фортуною». І нехай тоді футбольна фортуна буде на нашому боці. Атлет, вперед!!!