21' 29' 33'
Першiсть Києва Арбітр 15.05.2016 16:00
Вища лiга 4 тур Артем Гординський СК Атлет

Звіт

Сьогодні, 15.05.2016, в рамках четвертого туру вищої ліги Першості міста Києва «Атлет» приймав «Зірку». Господарі поля поступилися з рахунком 0:3.

Оскільки команди грали на натуральному газоні, то хлопцям довелося призвичаюватися до такого покриття. Ближче до середини першого тайму атлетівці почали підбиратися до воріт суперника. Небезпечний момент жовто-чорні створили після стандарту: Ян Сліпченко класно подав з кутового, на дальній стійці головою зіграв Микола Гашук, однак трохи схибив, і м’яч пройшов повз праву стійку. «Атлет» і далі продовжував насідати на ворота суперника, але ніхто так і не спромігся завдати влучного завершального удару. Натомість «Зірка», дочекавшись помилки наших хлопців, на 21 хвилині змогла відкрити рахунок: атлетівці вибили м’яча в центр штрафного майданчика, а там його підхопив суперник та, не гаючи часу, пробив точнісінько під праву стійку. 0:1 – рахунок першого тайму.

По перерві гості відзначилися вдруге. Цього разу успіх суперникам приніс стандарт. Гравець «Зірки» виконував штрафний удар з центральної зони, м’яч перед голкіпером вдарився у газон та, дезорієнтувавши нашого голкіпера, залетів під праву стійку. 0:2. Жовто-чорні намагалися відігратися. Богдан Калініченко настирливо поборовся за м’яч на лівому фланзі та спромігся виконати простріл у карний майданчик суперників, але Андрій Костюк виявився не готовим до цієї передачі, а захисники гостей вчасно ліквідували небезпеку.

На 33 хвилині «Зірка» відзначилися знов: захисники не дограли, голкіпер на виході зіграв не надто впевнено і як прикрий підсумок – третій пропущений м’яч. Як не намагалися жовто-чорні відігратися, але попереду в них майже нічого не виходило. Найбільш активними виявилися останні хвилини зустрічі, але і тоді забити бодай м’яч престижу не вдалося.

Прикра поразка, адже суперники не показали нічого надзвичайного на футбольному полі. Втім, не будемо забувати, що у нас в лазареті опинилися аж три гравці основного складу: Родіон Мазур, Ростислав Бабич та Кирило Разумов. Бажаємо хлопцям якнайскорішого одужання, а команді – вдалого налаштування на наступний матч, адже поєдинок проти «Діназу» точно не обіцяє бути легким. Атлет, вперед!