41'
Першість Києва 2Л   29.04.2016 15:00
3 тур (Група Б)   Зміна

Звіт

Сьогодні, 29.04.2016, було зіграно матч третього туру другої ліги групи Б. На полі зустрілися «Атлет-3» та «Оболонь-Бровар». Завершилася зустріч з рахунком 1:2.

Підопічні Романа Гринчука розпочали цей поєдинок досить активно. Вже зі стартових хвилин жовто-чорні намагалися через правий фланг прорватися до воріт суперника. Не відставали і «пивовари»: перехопивши м’яча, їхній вінгер стрімко пронісся правим флангом, змістився в центр та завдав удару – однак, схибив.

Атлетівці більше контролювали м’яч та гарно виходили з оборони в атаку, однак моменти суперників виявлялися більш гострими. Спочатку гравець «Оболонь-Бровар» завдавав удару з-за меж штрафного майданчика, але пробив повз праву стійку. А згодом рятувати команду довелося вже Дмитру Сушку, з чим він і впорався на відмінно: після виконання суперниками штрафного удару з правого флангу наш голкіпер відбив м’яча кулаками.

Час першого тайму спливав, і, здавалося, що забитих м’ячів у ньому ми не побачимо. Але за хвилину до свистка на перерву атлетівці нарешті відзначилися. Даниїл Жорін поборовся до кінця біля лицьової лінії та, відібравши м’яча, щільно прострілив у карний майданчик суперників. Там намагався завдати удару Артем Гейко, однак йому завадив оборонець «пивоварів». А от Микиті Ткаченку, котрий дуже вчасно прийшов на добивання, вже ані захисники, ані воротар відзначитися у воротах не завадили. 1:0 – рахунок першої двадцятип’ятихвилинки.

Здавалося, що м’яч, забитий наприкінці першого тайму, повинен був заспокоїти атлетівців та додати впевненості. Натомість жовто-чорні почали метушитися та припускатися помилок. І це призводило до втрат м’яча. «Пивовари» використовували хиби наших футболістів та проводили свої атаки. Спочатку гравець «Оболонь-Бровару» пройшов правим флангом та відпасував у центр штрафного майданчику. Його партнер по команді завдав удару, однак Дмитро Сушко перевів м’яча на кутовий. Небезпечно суперники розіграли і цей стандарт, але знову на місці був наш голкіпер. За хвилину суперники виконували ще один стандарт – цього разу штрафний удар. І втретє Дмитро Сушко парирував удар суперника.

Але відзначитися гравцям «Оболоні» все ж вдалося. На 31 хвилині зустрічі лівий півзахисник суперників виконував прохід флангом. Завадити йому намагався Олексій Скорик, та «пивовар» змусив його помилитися: наш захисник віддав передачу у штрафний майданчик, а там тільки і чекав на неї інший гравець «Оболоні». Він пробив у лівий нижній кут, тим самим зрівнявши рахунок. 1:1.

Атлетівцям не вдавалося заспокоїти гру після пропущеного м’яча, виникало занадто багато сумбуру. Ударів по воротах суперників було небагато. Пригадується хіба що удар Максима Павленка з лінії карного майданчика - голкіпер перевів м’яча на кутовий.

А на 41 хвилині зустрічі гості відзначилися вдруге. Гравець «Бровару» завдавав удару з-за меж штрафного майданчика, Нікіта Вєрін не зміг врятувати команду та дозволив кулястому залетіти йому за комірець. 1:2. Змінити рахунок до фінального свистка нашим хлопцям не вдалося.

Прикра поразка, особливо враховуючи, що нам вдалося забити першими. Однак часу на розчарування немає. Адже у наступному турі на нас чекає протистояння з іще одним дуже непростим суперником – «Нікою». Тож, віримо в наших хлопців та налаштовуємося на переможну гру.