Мулярчук 35'
Першiсть м.Києва Арбітр 23.04.2016 15:30
Перша лiга 2 тур Борсук Антон Конча-Заспа

Звіт

Сьогодні, 23.04.2016, зіграла свій матч і наша друга команда. «Атлет-2» зустрівся із «ДЮСШ-1» у другому турі першої ліги Чемпіонату столиці. Завершився матч мінімальною перемогою атлетівців 1:0.

Обидві команди розуміли, що матч не буде простим, тож з перших хвилин намагалися запресингувати опонентів. Наші суперники гарно грали на випередження, однак дійти до воріт вони не встигали – надійно грали захисники. Потенційно небезпечний момент був в атлетівців, коли Давід Гаджимурадов відпасував в центр на Маміко Мамояна. Наш центрхав пробив по воротах суперника, однак голкіпер легко забрав м’яча до рук з-під поперечини.

Дійсно небезпечний момент суперники створили ближче до середини тайму. Тоді гравець суперників отримав м’яча на правому фланзі, дійшов до штрафного майданчика та пробив у ближній кут – Ігор Лихацький перевів м’яча на кутовий. І хоча надалі атакували наші хлопці, однак гострих моментів вони не створили. Натомість гравці ДЮСШ наприкінці першого тайму спромоглися створити небезпеку біля наших воріт. Розіграш штрафного завершився ударом головою по воротах «Атлету», проте там ситуацію повністю контролював Ігор Лихацький. У першому таймі команди обійшлися без забитих м’ячів.

А от на початку другої двадцятип’ятихвилинки суперники мали реальні можливості для відкриття рахунку. Успіх гравцям ДЮСШ міг принести кутовий з правого флангу. Після його подачі один з наших суперників на дальній стійці завдав удару головою – м’яч летів під поперечку, але і цього разу Ігор Лихацький ліквідував небезпеку. Згодом удару по воротах гравець ДЮСШ намагався завдати після прострілу з лівого флангу – у самовідданому підкаті удар заблокував Давід Давиденко.

Далі ж спрацювало футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Атаку на 35 хвилині розпочав Владислав Дмитрів, віддавши розрізну передачу на Архипа Мулярчука. Наш вінгер виконував навіс на дальню стійку, але м’яч трохи звалився з ноги та по зрадницькій для голкіпера траєкторії залетів за комірець. Таким чином, потенційно небезпечна подача перетворилася на забитий м’яч. 1:0. Після голу атлетівці трохи заспокоїлися. Суперники ж намагалися відігратися, створюючи нові моменти. Двічі вони наважувалися на удар, і двічі наш голкіпер парирував їх.

У непростому поєдинку підопічні Гринчука вистояли та вибороли важливу перемогу, нехай і з мінімальним рахунком. У наступному турі на нас також чекає цікава гра проти Арсеналу. Тож, бажаємо хлопцям добре відпочити і якнайкраще підготуватися. Так тримати!