Жорін 42' 44' 45'
Першiсть м. Києва   23.04.2015 11:30
Друга лiга 2 тур   Лютіж

Звіт

Сьогодні, 23.04.2016, в рамках другого туру другої ліги групи Б Першості міста Києва «Діназ-3» приймав «Атлет-3». У цьому протистоянні господарі поля зазнали розгромної поразки 0:12.

Атлетівці жваво розпочали поєдинок, і моменти стали виникати вже на перших хвилинах зустрічі. Спочатку Станіслав Підгорний віддав праворуч на Яна Борецького, той, вірогідно, намагався виконати подачу на дальню стійку, однак м’яч пройшов повз верхній лівий кут. Потім помилкою суперника скористався Артем Гейко, відібрав м’яча та наважився на удар – та забракло влучності. Згодом ще два моменти змарнував Станіслав Підгорний: першого разу пробив повз ліву стійку, а другого – вгатив м’яча вище воріт.

А от починаючи з 12 хвилини матчу, атлетівці розпочали справжнє гольове шоу на футбольному полі. Спочатку Микита Ткаченко асистував Станіславу Підгорному. Цього разу Станіслав був точним – поцілив під поперечину. 0:1. За хвилину в ролі асистента Підгорного виступав уже Ян Борецький. Він перевів м’яча з правого флангу в центральну зону, а звідти Станіслав вразив лівий кут воріт голкіпера суперників. 0:2. Ще за хвилину Підгорний оформив хет-трик: після того, як воротар впорався з ударом Артема Гейка, у потрібному місці опинився наш сьогоднішній бомбардир, який і завдав завершального удару. 0:3.

Відчуваючи кураж команди, Даніїл Нежура наважився на дальній постріл і не схибив – поцілив в праву дев’ятку. 0:4. На 18 хвилині жовто-чорні забили знов: Микита Ткаченко виконав подачу у штрафний майданчик, Артем Гейко продовжив її вперед, а там на ударній позиції знову опинився Підгорний. Цього разу він теж не вагаючись «розстріляв» ворота суперника. 0:5. За хвилину відзначився і Артем Гейко. Після довгої передачі від Микити Ткаченка з лівого флангу він належним чином спіймав м’яча на ногу та не залишив голкіперу шансів – 0:6.

Власне, до перерви підопічні Гринчука відзначилися ще аж два рази. На 23 хвилині голу посприяв Микита Ткаченко. Він пробивав низом у дальній кут, влучив в стійку, відлетів у голкіпера і лише тоді перетнув лінію воріт. 0:7. А на останній хвилині першого тайму знову відзначився Підгорний. Цього разу він вразив праву дев’ятку воріт суперника. Перша двадцятип’ятихвилинка – 0:8.

Другий тайм розвивався за сценарієм першого. Першу половину тайму наші хлопці вперто марнували свої можливості, хоча кілька разів вдало зіграв голкіпер суперників. Утім, вже на 41 хвилині жовто-чорні відзначилися: Ярослав Бойко віддав праворуч на Даниїла Жоріна, котрий сьогодні вперше з’явився на полі після травми. Він змістився в центр і пробив по воротах суперника. 0:9. На 44 хвилині все повторилося знов: Бойко асистує, Жорін забиває. 0:10. А за хвилину ці двоє знов класно зіграли у зв’язці - Жорін зробив рахунок матчу 0:11.

За кілька хвилин до кінця гри Жорін виступив в ролі асистента, віддавши на того ж забивного Станіслава Підгорного. Відмовитися від шостого забитого м’яча хлопець не зміг. Таким чином він зробив собі подарунок на власний День народження, який святкував кількома днями раніше. Тож, 0:12. Щоправда, міг бути й гол престижу, але на заваді стала впевнена гра у воротах Нікіти Вєріна.

Зрозуміло, що суперники надали забагато простору нашим хлопцям, однак сподіваємося, що ця перемога ще більше підніме бойовий дух наших футболістів. У підсумку, подвійний хет-трик Станіслава Підгорного, хет-трик Даниїла Жоріна і неймовірно гарний настрій на трибунах вболівальників Атлету. Наступний матч підопічні Гринчука проведуть проти Оболонь-Бровар, і вболівальники сподіваються побачити продовження переможної серії атлетівців. Так тримати!