Волковицький 45'
Першiсть м.Києва Арбітр 20.04.2016 18:00
Вища лiга 2 тур Слепуха Андрій Конча-Заспа

Звіт

Сьогодні, 20.04.2016, у другому турі вищої ліги Першості міста Києва на нас чекало протистояння між командами «Атлет» та «Динамо». Завершився матч з рахунком 4:1 – перемогу святкували біло-сині.

Хто був фаворитом у цьому протистоянні, було зрозуміло з перших хвилин. Динамівці одразу заволоділи м’ячем та вже на першій хвилині заробили право на виконання кутового удару. Втім, нічого гострого після цього стандарту біля воріт Ярослава Амроша вони не створили.

Атлетівці намагалися перехоплювати кулястого, однак зазвичай швидко втрачали його, навіть не переходячи на половину поля суперників. Натомість біло-сині володіли м’ячем майже весь час та намагалися реалізувати свою перевагу. Кілька разів вони завдавали небезпечних ударів, однак Ярослав Амрош рятував свою команду, вибиваючи м’яча кулаками. Відкрити рахунок у матчі динамівці змогли аж на 21 хвилині зустрічі: тоді лівий хавбек віддав потужну прострільну передачу у штрафний майданчик, на яку вже чекав його партнер по команді. Він і замкнув її, переправивши м’яча в сітку воріт. 0:1.

Можливість відігратися жовто-чорні створили ще до перерви. Вже в компенсований арбітром час Родіон Мазур віддав гостру передачу вперед, там на вістрі атаки опинився наш опорний півзахисник. Він у штрафному майданчику перекинув голкіпера, та, здавалося, м’яч ось-ось перетне лінію воріт. Але м’яч влучив у праву стійку, а тоді вже підстрахували захисники, які вибивали м’яча, що начебто вже перетнув лінію воріт. У суперечливому та неоднозначному епізоді суддя прийняв рішення на користь динамівців, не зарахувавши взяття воріт. Перший тайм – 0:1.

У другому таймі майже нічого не змінилося: біло-сині продовжували домінувати на полі. І вже на 32 хвилині матчу це принесло їм плоди. Під час метушні у нашому штрафному майданчику спритнішим виявився динамівець, який після серії рикошетів отримав м’яча та заштовхнув його в сітку воріт. 0:2. За дві хвилини динамівці відзначилися втретє, цього разу зі стандарту. Ярослав Амрош після виконання штрафного удару суперниками зіграв не найкращим чином – відбив м’яча перед собою, наші захисники теж проґавили цей момент, тож на добиванні першими були біло-сині. Таким чином, рахунок став вже 0:3 на користь «Динамо».

Попри розгромний рахунок жовто-чорні трималися мужньо та намагалися шукати щастя біля воріт суперника – і таки знайшли. Відповідальність на себе взяв Ян Сліпченко: він потужно пробив по воротах суперника з-за меж карного майданчика. Розгубившись, воротар динамівців закинув м’яча собі за комірець. 1:3.

Проте зовсім скоро «Динамо» відновило перевагу у три м’ячі. На 45 хвилині зустрічі суперники виконали черговий кутовий удар. Наші захисники вкотре не догледіли за «своїми» гравцями та дали змогу нападнику впритул «розстріляти» ворота Ігоря Лихацького. 1:4. До кінця гри рахунок не змінився, хоча біло-сині створили ще одну гостру нагоду. Проте на заваді став Ігор Лихацький, а потім підстрахував Дмитро Шевченко.

Таким чином, сьогодні атлетівці поступилися динамівцям. Десь не вистачило швидкості, десь зібраності. У будь-якому випадку, хлопці старалися та не опустили руки навіть за рахунку 0:3, головне - відкрили лік забитим м’ячам у цій Першості. Тож, ми віримо та з нетерпінням чекаємо перемог у наступних турах. Атлет, вперед!