Найда 27'

Першість Києва ВЛ Арбітр 25.10.2015 15:00
17 тур Волощук Назарій Нивки

Звіт

Сьогодні, 25.10.2015, у 17 турі вищої ліги Першості міста Києва Атлет-1 зустрівся із Зміною. Остаточний рахунок матчу 1:2.

Протистояння цих двох команд вже давно стало принциповим. А після поразки від Зміни у першому колі атлетівцям необхідно було доводити, що то була лише прикра помилка. Не дивлячись на це, вже на першій хвилині матчу Зміна заробила кутовий та створила гольовий момент. Проте після його виконання так і не спромоглася забити – удар був несильний та надійно зіграв Ігор Лихацький, забравши м’яча з верхнього кута воріт. Відповів моментом і Атлет: Родіон Мазур віддав на Ростислава Бабича, а той скинув під удару капітану команди. Щоправда, Ян пробив зависоко. Намагаючись забити швидкий м’яч чорно-жовті не встигали повертатися назад. На цьому їх і підловили суперники. Гравці Зміни провели швидкий контрнаступ після втрати м’яча атлетівцями у центральній зоні, а наші захисники не встигли повернутися на свої позиції. Тож нападник зелених пройшов правим флангом, змістився у штрафний майданчик та майже без опору розстріляв ворота Ігоря Лихацького, поціливши в дальній верхній кут воріт. 0:1.

Гол, пропущений на 5 хвилині матчу, трохи деморалізував Атлет. Наші хлопці ніяк не могли віднайти свою гру, залишали вільні зони й надавали суперникам забагато простору. Все ж розуміючи важливість сьогоднішнього поєдинку, атлетівці зібралися та почали виходити з оборони в атаку. Андрій Костюк вкинув м’яча з-за бокової на Олександра Ключку, той відпасував на Ростислава Бабича, але наш нападник не встиг на цю передачу – захисник та голкіпер Зміни були першими на м’ячі. Надалі Зміна дуже високо пресингувала чорно-жовтих. Тоді атлетівці створили небезпеку зі стандарту: Ян Сліпченко виконував штрафний удар з правого флангу, однак голкіпер, хоч і не надто впевнено, але забрав м’яча до рук. Другу половину першого тайму команди провели у боротьбі за центр поля, граючи у дуже швидкому темпі. Розвиваючи атаку Атлету Ян Сліпченко віддав на Ростислава Бабича, той трохи забарився при обробці м’яча та, розуміючи, що Андрій Костюк перебуває у більш вигідному положенні, віддав передачу на правого вінгера. Андрій завдав удару, але воротар перевів м’яча на кутовий. Наприкінці першого тайму вже Андрій Костюк створив момент для Ростислава. Незрозуміло як, але він пробив повз ліву стійку. Прикро, адже цей гол в роздягальню був би абсолютно незайвим.

По перерві Зміні вдалося забити вдруге. Атлетівці провалили центр, чим і скористалися суперники, розвинувши стрімкий наступ. Ані захисники, ані голкіпер не змогли завадити м’ячу перетнути лінію воріт 0:2. Підопічні Гринчука прекрасно розуміли, що необхідно відіграватися, і не стали гаяти часу дарма. Родіон Мазур пройшов двох захисників на лівому фланзі, прострілив у штрафний майданчик, але Ростислав Бабич не зміг завдати такого необхідного завершального удару. У відповідь Зміна створила момент з кутового. Після виконання стандарту на дальній стійці головою зіграв нападник, але наш кіпер без проблем забрав м’яча до рук.

Після цього Атлет повністю перехопив ініціативу та всіма силами йшов на штурм воріт Зміни. Кирило Разумов віддав на Родіона Мазура, а той, підготувавши удар, «смачно» приклався до м’яча та пробив у праву дев’ятку. Всі вболівальники вже бачили м’яча у воротах, але голкіпер суперників здійснив фантастичний сейв, перевівши цього м’яча на кутовий. Та за кілька хвилин навіть майстерний воротар Зміни не врятував її від пропущеного м’яча. Той же Родіон Мазур, виконуючи кутовий з лівого флангу, закрутив м’яча точнісінько у ворота – «сухий лист». 1:2. Цей гол подіяв на атлетівців, як ковток живильної води. Чорно-жовті проводили атаку за атакою, невтомно йдучи вперед. Так, Родіон Мазур, перевівши гру з лівого флангу на протилежний, вивів на ударну позицію Андрія Костюка. Андрій з кута штрафного майданчику потужно пробивав. Здавалося б, все – гол. Та поперечка зіграла за Зміну, а на добиванні наші хлопці не встигли зіграти належним чином. Згодом Ян Сліпченко віддав передачу на хід Ростиславу Бабичу, але нашому нападнику не вистачило півкроку, щоб дістати м’яча раніше, аніж це зробив голкіпер зелених. Кілька хвилин потому розстрілювати ворота суперника міг і Ян Сліпченко. Родіон Мазур віддав блискучу передачу за комірець захисникам на нашого капітана, на жаль, Ян з правої пробив повз ліву стійку. Занадто швидко сплинув час другого тайму, атлетівцям так і не вдалося зрівняти рахунок до фінального свистка.

І нехай сьогодні рахунок не нашу користь, але хлопці дали бій Зміні і показали красивий, швидкісний футбол. Десь не пощастило, десь не дограли, десь суперник був впевненішим (зокрема, у першому таймі), але по грі чорно-жовті не заслуговували на поразку. У будь-якому випадку Чемпіонат продовжується, і варто закінчити його на мажорній ноті. Наприкінці сезону на нас чекає протистояння із Зіркою, а у перенесеному турі побачимо дарницьке дербі. Залишається лише додати, що у випадку перемог у цих двох матчах Атлет обійме третю сходинку у турнірній таблиці. Атлет, вперед!!!