Гашук 15'
Першiсть м. Києва Арбітр 18.10.2015 11:00
Вища лiга 16 тур Жолчіков Валентин ДЮСШ-15

Звіт

18.10.2015 у 16 турі вищої ліги Першості міста Києва зустрілися команди ДЮСШ-15 та Атлет-1. Розписали команди гольову нічию 2:2.

Здавалося б, команду, що знаходиться в зоні вильоту, Атлет мав обігравати, граючи навіть у півсили. Та матч видався зовсім непростим. Першими наступальні дії розпочали наші хлопці: Ян Сліпченко запустив Ростислава Бабича, а той з центральної зони завдав удару. На жаль, він не влучив у площину воріт. А от нашим суперникам пощастило більше. Вже на 6 хвилині зустрічі їм вдалося відзначитися у воротах Ярослава Амроша. Пройшла розрізна передача центральною зоною, а нападнику просто лишалося влучити у сітку воріт. 1:0. За хвилину господарі подвоїли свою перевагу. Гравці ДЮСШ провели швидкий наступ правим флангом, прострільна передача та завершальний удар нападника з меж штрафного майданчику. Ярослав Амрош намагався перехопити м’яча, граючи на виході, але зігравши не надто впевнено, він дозволив м’ячу проскочити повз себе. А там вже захисники не догледіли гравця, що мчав на добивання. 2:0. Згодом гравці ДЮСШ спромоглися провести і третю небезпечну атаку, однак сейв Ярослава Амроша не дозволив їм довести рахунок до розгромного.

Оговтавшись від пропущених м’ячів атлетівці кинулися виправляти ситуацію. На 14 хвилині матчу Андрій Костюк віддав передачу вперед у центральну зону. На неї трошечки не встиг Ростислав Бабич, але голкіпер припустився помилки та випустив м’яча з рук, і наш нападник «обікрав» його та все ж відзначився у воротах суперників. 2:1. За хвилину атлетівці знову святкували взяття воріт. Після виконання кутового з правого флангу Яном Сліпченком Микола Гашук головою вдало зрізав м’яча в дальній кут воріт. 2:2. Незабаром Ян Сліпченко знову віддав передачу на Ростислава Бабича, той пробив по воротах, однак воротар ДЮСШ зміг парирувати цей удар, а на добиванні не дав зіграти захисник. Впродовж всього тайму партнери по команді намагалися постачати Ростислава Бабича гострими передачами вперед. Так і наприкінці першої половини гри Родіон Мазур віддав передачу вперед на нашого нападника, однак той, на думку арбітра, перебував в офсайді. Тож взяття воріт суддя не зарахував.

По перерві атлетівці виглядали трохи впевненішими. Ян Сліпченко віддав чітку передачу на Родіона Мазура, той обійшовши захисника, змістився в центр та завдав удару в ближній кут воріт – голкіпер перевів м’яча на кутовий. Після подачі з цього кутового та численних рикошетів м’яч відскочив до Ростислава Бабича, але він пробив трохи вище, аніж потрібно було, і м’яч опустився на сітку воріт. Трохи згодом момент зі стандарту мали гравці ДЮСШ. Господарі поля виконували штрафний удар прямо на межі штрафного майданчика, та правильно виставлена стінка виконала свою роботу і не дозволила суперникам втретє відзначитися у воротах Атлету. Певний проміжок часу м’яч не тримався в жодної з команд. А подальші наступи ДЮСШ вже не створювали великої небезпеки біля воріт наших хлопців. Потенційно гольовий момент в атлетівців був після виконання кутового з лівого флангу Родіоном Мазуром. Цю подачу головою продовжив Ян Сліпченко, Кирило Разумов скинув під удар Андрію Костюку, а той пробив по воротах. Голкіпер із ударом впорався, щоправда відбив перед собою. Додати м’яча у ворота вже був готовий Микола Гашук, але так захопився атакою, що не помітив, як опинився у положенні поза грою.

Переломним став момент на 37 хвилині зустрічі. Тоді Родіон Мазур віддав передачу на Андрія Костюка, що вибігав з-за спин захисників. Отримавши м’яча Андрій впевнено поцілив у ворота суперників. Рахунок мав би стати 2:3. Однак арбітр матчу «відібрав» гол в Атлету, вигадавши офсайд, у якому начебто знаходився Андрій Костюк. Після цього стовідсоткових моментів не було в жодної з команд. І хоча атлетівці активізувалися на останніх хвилинах матчу, дотиснути суперника їм так і не вдалося.

Якоюсь зачарованою командою для атлетівців стає ДЮСШ-15. У першому колі Чемпіонату чорно-жовті теж не змогли виграти у команди з Теремків. Більше того, ледь уникли поразки та втримали нульову нічию завдяки відбитому пенальті на останніх хвилинах матчу. Але незважаючи на прикру нічию налаштовуємося на наступні матчі та віримо в наших хлопців. Адже сьогодні Чемпіон-Дарниця програв Діназу 0:3, і наша команда піднялася на третю сходинку. Отже, розв’язка вже близько, а головні пристрасті ще попереду. Атлет, вперед!!!