Сліпченко 6'

Першість Києва ВЛ Арбітр 11.10.2015 12:00
15 тур Вартона Олександр Нивки

Звіт

11.10.2015 у 15 турі вищої ліги Першості міста Києва відбулося принципове протистояння між командами Атлет-1 та Діназ. Закінчився матч із рахунком 1:0 на користь дарницького клубу.

Згадуючи нещодавню зустріч цих команд у півфіналі Кубка міста Києва та поєдинок першого кола, було зрозуміло, що це буде цікавий та непростий матч. Атлетівцям необхідно було вигравати, щоб продовжити боротьбу за друге місце у турнірній таблиці, а діназівці прагнули реваншу після поразки у серії післяматчевих пенальті в розіграші Кубку.

Обидві команди розпочали доволі жваво та енергійно. Спочатку момент мали підопічні Романа Гринчука: Андрій Костюк віддав на Ростислава Бабича, той закрутившись із м’ячем, вирішив скинути під удар Яну Сліпченко. Ян пробив, однак трохи не влучив у площину воріт. А згодом атакували біло-сині. Момент видався дуже небезпечним, проте на останньому рубежі гарно зіграв Микола Гашук, головою вибивши м’яча з воріт. Розуміючи, що не можна давати стільки вільного простору суперникам, чорно-жовті розпочали свій наступ: правим флангом стрімко пройшов Кирило Разумов, навісив у штрафний майданчик, на ближній стійці Ростислав Бабич головою продовжив цей навіс, а Ян Сліпченко завдав вирішального удару. Голкіпер Діназу хоч і дотягнувся до м’яча, але завадити йому перетнути лінію воріт не зміг. 1:0 – на шостій хвилині матчу.

Трохи згодом атлетівці знов розпочали атаку: Ян Сліпченко віддав на Родіона Мазура, той пройшов двох суперників, відпасував на Ростислава Бабича, але останній не зміг завдати завершального удару. Відповіли діназівці ударом зі штрафного з центральної зони. Але м’яч пройшов над воротами. Протягом наступних десяти хвилин гра йшла на зустрічних курсах. Час від часу Діназ загострював гру зі стандартних положень. Після виконання нашими суперниками штрафного з центральної зони чорно-жовтим неабияк пощастило – удар на себе прийняла права стійка. Незабаром біло-сині завдавали удару з лівого флангу, цього разу вже з гри, і таж сама стійка вдруге поспіль врятувала Атлет. Наприкінці першого тайму гравець Діназу пройшов правим флангом, прострілив у штрафний майданчик, та, на щастя, відбитися атлетівці зуміли. Згодом вже Ігор Лихацький демонстрував свою майстерність, зафіксувавши м’яча після дальнього удару гравця Діназу. Відверто кажучи, Атлет на останній хвилині першого тайму міг збільшити свою перевагу. Кирило Разумов запустив флангом Андрія Костюка, той віддав на Ростислава Бабича, але наш нападник не встиг добігти до м’яча, і голкіпер без проблем забрав м’яча до рук.

Початок другого тайму був за атлетівцям. Майже одразу по перерві чорно-жовті заробили право на виконання кутового. Родіон Мазур виконував цей стандарт з лівого флангу, воротар відбив м’яча, а на добиванні грав Андрій Костюк. Щоправда, він пробив зависоко. Після цього Діназ став грати у більш наступальний футбол, атлетівці ж намагалися грати без провалів в обороні. На щастя, Атлет зміг витримати пресинг з боку суперника. У середині другої двадцятип’ятихвилинки чорно-жовті намагалися додати гостроти в свої атакувальні дії. Одного разу Андрій Костюк пройшов правим флангом та виконав діагональ ліворуч. Але там Родіон Мазур не підготував удар та пробив вище – момент було втрачено. Діназ теж не відсиджувався в обороні: суперники провели свій наступ, який завершився ударом повз ліву стійку. Удару завдавав колишній атлетівець Петро Щербина. Незабаром і атлетівці знов підібралися до володінь біло-синіх: удару завдавав Ярослав Рибак. Щоправда, з цим ударом воротар суперників впорався без проблем. На останніх хвилинах зустрічі гравець Діназу виконував штрафний удар з лівого флангу, але Маміко Мамоян зіграв надійно та відбив м’яча після стандарту. Атлетівці вибігали в потенційно небезпечну контратаку. Ян Сліпченко промчався лівим флангом, віддав на Костянтина Тіміна, але останній лише трохи не встиг до м’яча.

Отже, третій матч поспіль Атлет-1 переграє опонента із рахунком 1:0. Наступного тижня на нас чекає протистояння із ДЮСШ-15. До слова, команда з Теремків набрала непогану форму, тож і цей матч обіцяє бути зовсім непростим. Бажаємо хлопцям відпочити, набратися сил та чекаємо перемог у наступних іграх.