а/г 20'   Бабич 14' 24' 29'
Першiсть м. Києва   20.09.2015 13:00
Вища лiга 12 тур   Нивки

Звіт

20.09.2015 у 12 турі вищої ліги Першості міста Києва зустрілися команди Локомотив та Атлет-1. 0:4.

Загалом, атлетівці, звісно, були фаворитами матчу, але, враховуючи те, що у попередньому турі Локомотив розписав нічию із Зміною, не можна сказати, що матч обіцяв бути прохідним. Розпочав Атлет не надто енергійно. А перший справжній момент наші хлопці створили після розіграшу кутового з лівого флангу: Ян Сліпченко навісив у штрафний майданчик, де Микола Гашук головою скинув м’яча далі так, що потім теж головою зіграв Кирило Разумов, щоправда пробив він вище воріт. Затримавшись в атаці, жовто-чорні мало не пропустили, та, на щастя, небезпеку від своїх воріт вдалося відвести. А на 14 хвилині оборонятися вже мали «залізничники»: захисник Локомотиву намагався вибити м’яча з-під ніг Яна Сліпченка, однак, наш капітан втримався на ногах, пройшов центральною зоною та віддав ліворуч на Ростислава Бабича. А той поцілив точнісінько у ближній кут. 0:1. Шістьма хвилинами пізніше атлетівці збільшили свою перевагу: після навісу Родіона Мазура з лівого флангу у штрафний майданчик Ростислав Бабич намагався зіграти головою, але лише трохи підрізав м’яча. І така його дія посприяла помилці захисника Локомотиву, який і відправив м’яча у ворота. Автогол – 0:2. Відзначитися сьогодні дуже прагнув Кирило Разумов: наприкінці першого тайму він потужно виконав штрафний удар майже з лінії штрафного майданчика, прицілюючись у ліву дев’ятку. Завадив голкіпер Локо, в красивому стрибку перевівши м’яча на кутовий. А на 25 хвилині гольову атаку розпочав Андрій Саченко, віддавши на Родіона Мазура. Після удару Родіона голкіпер Локомотиву відбив м'яча перед собою, чим і скористався Ростислав Бабич, першим встигнувши на добивання. 0:3 – на користь Атлету. З тим і пішли на перерву. Логічний рахунок, адже підопічні Романа Гринчука хоч і не реалізовували всі свої моменти, мали значну перевагу над суперником.

У другому таймі хід гри не змінився. Атлет насідав на ворота Локомотиву, «залізничники» ж шукали свого щастя в швидких контратаках. Майже одразу після того, як гру було відновлено, удару по воротах завдавав Андрій Костюк. Але голкіпер Локо в останній момент забрав м’яча з правого нижнього кута. І якщо Костюк сьогодні не забив, то Бабич феєрив на футбольному полі. На 29 хвилині Родіон Мазур знову запустив Ростислава Бабича, а той, пробігши «крос», не надто зблизившись із голкіпером, зряче поцілив у праву дев’ятку та забив свій третій м’яч у сьогоднішньому протистоянні. 0:4. Такий рахунок дозволяв атлетівцям почувати себе комфортно. Однак, мабуть, саме цей комфорт і призвів до певних провалів в обороні: стали проходити поперечні паси від гравців Локомотиву, захисники жовто-чорних дозволяли атакувальній ланці суперників наближатися до воріт Ярослава Амроша та завдавати ударів. На щастя, Ярослав Амрош впевнено грав на перехопленні, а одного разу нам посміхнулася фортуна – каркас воріт врятував Атлет від пропущеного м’яча. Загалом, у другому таймі атлетівці мали достатньо моментів, аби збільшити перевагу ще у декілька м’ячів. Один момент створив Костянтин Тімін, «обікравши» гравця Локо та навісивши у штрафний майданчик. Але цю навісну передачу жоден з партнерів не зміг перетворити на гол. Моменти також мали Давід Гаджимурадов та Кирило Разумов. Перший пройшов лівим флангом, але добіг до голкіпера, так і не виконавши ані навісу, ані прострілу, а другий цілив в ліву дев’ятку, і так само врятував воротар. Згодом Давід виконував кутовий з правого флангу, а на дальній стійці опинився той же Кирило Разумов, але завдати влучного удару і цього разу не вдалося. Також був момент, коли Давід Гаджимурадов обіграв захисників та обманним рухом вклав на газон воротаря, але не зміг завдати удару, оскільки спрацювала підстраховка Локо. Загалом, слід зазначити, що Давід чомусь знов перестав бачити партнерів, які перебувають у значно вигідніших позиціях для продовження атакувальних дій. Будемо вірити, що це лише наслідок комфортного рахунку для нашої команди.

Сподіваємося, що ця перемога додасть нашим хлопцям віри у власні сили, адже на наступному тижні на них чекає непростий матч 1/2 Кубку м. Києва із Діназом. Атлет, вперед!!!