Козін 43'

Першiсть м. Києва   13.09.2015 14:00
Вища лiга 10 тур   Нивки

Звіт

13.09.2015 у 10 турі вищої ліги Першості міста Києва в очному протистоянні зустрілися ФК Динамо та ФК Атлет. 4:0.

Матчі із Динамо для атлетівців завжди були надпринциповими. Тож і сьогодні вболівальники жовто-чорних очікували максимум боротьби та самовіддачі на футбольному полі. Однак вже на початку зустрічі біло-сині заволоділи ініціативою та почали створювати небезпечні моменти. Так гравець Динамо виконав навіс, після якого його партнер по команді пробив головою, на щастя, вище воріт. Без ударів – немає голів . І це прекрасно знали динамівці, тому і продовжували пробивати по воротах Ігоря Лихацького знову і знову. А Ігор в свою чергу здійснив сейв після удару нападника в лівий ближній кут на перевів м’яч на кутовий. Та вже на 5 хвилині після дальнього удару зліва Ігор Лихацький не врахував мокрий газон та пропустив м’яча під собою. Динамівці повели у рахунку 1:0. Двома хвилинами пізніше біло-сині провели ще одну атаку, яка теж виявилася результативною. 2:0. Атлетівці у свою чергу теж намагалися створити небезпеку біля воріт динамівців. Так Родіон Мазур виграв підбирання в центрі поля, віддав на Ростислава Бабича, але Ростислав не впорався із хвилюванням та не зміг перекинути голкіпера. На цьому в принципі стовідсоткові моменти атлетівців закінчилися. Натомість динамівці знову йшли вперед. Подача кутового з лівого флангу у виконанні біло-синіх завершилася ударом головою по воротах Атлету. На щастя, удар був неточним. Та вже на 16 хвилині зустрічі динамівці втретє відзначилися у воротах нашої команди: гравець біло-синіх «обікрав» Кирила Разумова та поцілив зліва у ближній кут. 3:0. Наприкінці першого тайму був ще штрафний із центральної зони. Це міг бути гол, якби не поперечина.

У другому таймі атлетівці виглядали впевненішими, Родіон Мазур вже на початку другої двадцятип’ятихвилинки скинув під удар Яну Сліпченку, але наш капітан пробив вище воріт. Відпасувати на Яна хотів і Андрій Костюк, але його передачу прочитав оборонець Динамо. Згодом вже біло-сині перебували в атаці. Гравець господарів поля пробивав справа у дальній кут, але не поцілив у площину воріт. Пізніше біло-сині мали вихід один на один, але переграти Ігоря Лихацького нападник динамівців не зміг. Згодом до атаки жовто-чорних підключився Давід Гаджимурадов, але його подачу у штрафний майданчик голкіпер Динамо забрав м’яча до рук. Незабаром вже динамівці створювали гострі моменти: навіс зліва пройшов на адресата, той прийняв м’яча та пробив над лівою дев’яткою. Відповів Атлет ударом Яна Сліпченка, але Ян теж не влучив у площину воріт. Згодом біло-сині знову опинилися біля воріт Ігоря Лихацького. Гравець Динамо намагався завдати удару через себе, та на місці вчасно опинився Микола Гашук. Але на 44 хвилині жоден із захисників жовто-чорних не встиг завадити супернику. У гравця Динамо був простір для маневрів та час, аби прийняти рішення, тож той пробив по воротах, а м’яч після рикошету потрапив у сітку воріт. 4:0. Наприкінці зустрічі біло-сині ще мали деякі моменти, однак стопроцентними їх не назвеш.

Впевнена перемога Динамо і невпевнена гра Атлету. Наші хлопці не зіграли на повну силу своїх можливостей та втратили три залікові пункти. Але часу розслаблятися та вішати носа немає, адже у наступному турі на нас чекає дарницьке дербі, у якому доведеться проявити характер. Атлет, вперед!!!