39'
Першiсть м.Києва   07.06.2015 12:00
Вища лiга 9 тур   Нивки

Звіт

Сьогодні, 07.06.2015, було зіграно матч дев’ятого туру вищої ліги Першості міста Києва Атлет-1 - Динамо. 0:2.

Ще до стартового свистка вболівальники Атлета розуміли, що сьогодні матч буде надважким. Як і очікувалось, динамівці без зайвої скромності кинулися уперед. Вже на 5 хвилині нападник біло-синіх стрімко прорвався крізь оборону атлетівців з правого флангу, вийшов один на один та пробив по воротах. Однак наднадійно у цьому епізоді зіграв голкіпер Ігор Лихацький, вибивши м’яча кулаками з-під поперечки. А пізніше півзахисник динамівців здійснив рейд правим флангом, змістився в центр та завдав удару в дальній кут воріт. Проте і цього разу наш воротар був напоготові – відбив м’яча ногою. Підопічні Романа Гринчука розуміли, що притиснувшись до воріт, вони ускладнюють собі життя. Тому атлетівці зробили спробу вийти з оборони та мало не відкрили рахунок. Після подачі з кутового Родіона Мазура удару по воротах завдавав Ян Сліпченко, але м’яч полетів над поперечиною. Пізніше і сам Родіон Мазур з правого флангу потужно пробивав, однак голкіпер відмінно виконав свою роботу та парирував цей удар. Не схибив й Ігор Лихацький, виконавши черговий сейв після небезпечного наступу динамівців. Ближче до кінця тайму динамівці провели ряд небезпечних атак, які могли стати результативними. Спершу біло-сині подавали кутовий після якого на добиванні зіграв їх партнер по команді. На щастя, йому забракло влучності – м’яч поцілив у поперечину. Згодом пройшов навіс з правого флангу, а набігаючий гравець зміг завдати удару по воротах головою. Однак і тут каркас воріт зіграв за атлетівців: цього разу стійка воріт була на нашому боці. Ну і наостанок, гравець Динамо вирішив завдати удару з-за меж штрафного майданчика, однак йому не вдалося пробити Ігоря Лихацького, який просто-таки намертво зафіксував м’яча. 0:0 – після першого тайму.

Майже одразу після перерви, а саме на 27 хвилині зустрічі, динамівці провели результативну атаку: швидкісний гравець біло-синіх втік від опіки Костянтина Тіміна, віддав передачу ліворуч на партнера по команді, який скориставшись тим, що наш голкіпер намагався грати на перехваті, прокинув м’яча повз воротаря у ближній кут воріт. 0:1. Далі слідували небезпечні кутові у виконанні біло-синіх та фантастичні сейви Ігоря Лихацького. Але варто було атлетівцям ввімкнути швидкість, як одразу можливість втекти лівим флангом з’явилась у Яна Сліпченка, щоправда м’яч біло-сині все ж відібрали. А на 39 хвилині Динамо створило чергову небезпечну атаку, яка завершилась голом: гравець біло-синіх пройшов правим флангом, віддав діагональну передачу, яку його партнер по команді спокійно замкнув на дальній стійці. 0:2. Не менш ефектною могла бути відповідь жовто-чорних: Микита Тесленко пройшов правим флангом, вийшов на ударну позицію, однак трохи забарився, і його удар було заблоковано захисником. А пізніше стався епізод, за який арбітр сміливо міг призначати пенальті: під час розіграшу кутового атлетівцями захисник Динамо відверто тримав Миколу Гашука та «заплів» ноги. Затьмарило кінцівку матчу і те, що наш захисник не зміг дограти матч до кінця, та Роман Гринчук зробив вимушену заміну. Пізніше Ян Сліпченко знову опинився на ударній позиції, однак пробивати змушений був «неробочою» правою ногою, до того ж лише з носка, тож удар виявися не надто вдалим, й м’яч пройшов повз ліву стійку. А от удари динамівців були і потужними, і влучними. Наш голкіпер тільки й встигав рятувати ворота. А наприкінці зустрічі відзначитися міг Микита Тесленко, однак, прийнявши м’яча не надто вдало, він відправив його повз праву стійку.

Ну, мабуть, усі погодяться, що Ігоря Лихацького сьогодні можна вважати героєм матчу: без його блискучих сейвів рахунок був би куди розгромнішим. І все ж не варто применшувати якість гри атлетівців. Вони намагалися, старалися, однак сьогодні динамівці все ж вибороли три очки. Попри це наші хлопці показали красивий футбол та достойну гру.